Острозька академія — переможець грантової програми ЄС «Еразмус+. Розвиток потенціалу вищої освіти»-2019

Делегація Національного університету «Острозька академія» 6 листопада у складі начальника відділу міжнародних зв’язків Едуарда Балашова та головного бухгалтера Катерини Матласевич взяла участь у семінарі для переможців конкурсів у рамках Міжнародного інформаційного тижня програми ЄС «Еразмус+ в Україні». Заходи відбувалися на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Лише 8 проектних заявок були відібрані цьогоріч для отримання фінансування від Європейського Союзу з метою реалізації важливих освітніх та інфраструктурних проектів, а серед них — заявка Національного університету «Острозька академія».

Тема заявки консорціуму українських та європейських університетів, до якого входить Острозька академія, — «Академічна протидія гібридним загрозам». До складу цього консорціуму входять Університет Їваскуля (Фінляндія), Університет Коїмбра (Португалія), Університет Тарту (Естонія), Інженерна школа ECAM-EMPI (Франція). Термін реалізації проекту – листопад 2019 р.-листопад 2022 р.

Під час семінару учасників вчили готувати проектні заявки, розуміти логіку і структуру проектів ЄС, розподіляти і контролювати бюджетні витрати, правильно здійснювати закупівлі послуг і товарів, забезпечувати міжпроектну співпрацю, ефективну комунікацію і наочність підтримки ЄС, а також застосовувати норми національного законодавства у процесі реалізації грантових проектів.