В Острозькій академії відкрилася IT Hub laboratory

Олексій Костюченко

20 листопада 2019

У Національному університеті “Острозька академія” 20 листопада відбулося відкриття комп’ютерної лабораторії IT Hub laboratory.

Як розповів керівник інформаційно-технічного центру НаУОА Ігор Зубенко, мета діяльності цієї лабораторії — розвиток сфери IT в Острозькій академії, підвищення конкурентоспроможності студентів та викладачів, допомога у реалізації різноманітних проектів тощо.

У IT Hub laboratory проводитимуться майстер-класи, навчатимуть комп’ютерній грамотності, веб-дизайну та програмуванню. Також охочі будуть практикуватися над створенням мобільних додатків, розробкою методів захисту інформації, організацією хакатонів та розвитком ІТ-систем Острозької академії. Крім цього, студенти працюватимуть над розробкою електронного документообігу в університеті, сайту лабораторії, власними проектами та надаватимуть технічну підтримку академічним веб-сайтам тощо. У перспективі — працюватимуть над ІТ-проектами із зовнішнього середовища.

“Лабораторія створена передусім для розвитку ІТ-компетентностей у студентів. Це локація для спілкування з однодумцями, які зможуть реалізовувати спільні проекти, обмінюватися досвідом. Беззаперечною перевагою буде те, що ми плануємо проводити низку тренінгів і майстер-класів із залученням фахівців ІТ-галузі. Тому запрошуємо до співпраці усіх охочих”, — зауважив Ігор Зубенко.