Юридичний директор Verallia Ukraine поділилася зі студентами секретами успішного працевлаштування

До Національного університету «Острозька академія» на запрошення доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права ім І. Малиновського Артема Філіп’єва 14 грудня завітала юридичний директор Verallia Ukraine і координатор юридичної групи цієї компанії в Україні та Російській Федерації Дарія Шипко. Під час зустрічі пані Дарія поділилася зі студентами секретами успішного процесу пошуку роботи.

Спочатку Дарія Шипко розповіла студентам, як правильно створювати резюме. За її словами, цей документ має бути лаконічним і містити конкретну інформацію про особисті дані, освіту, досвід роботи, особисті якості тощо.

«У резюме не варто вдаватися до детального опису своєї освіти, функціональних обов’язків, адже сучасні роботодавці цінують стислість у подачі інформації. Звертайте увагу на фотографію, яку розміщуєте в резюме. Вона має відповідати тій вакансії, на яку ви претендуєте. Важливо вказати кількість іноземних мов, якими володієте та зазначити рівень. Це кардинально підвищує вашу конкурентоспроможність на сучасному ринку праці»,

радить студентам Острозької академії Дарія Шипко.

Також гостя розповіла, як себе поводити під час співбесіди з роботодавцем. За її словами, не можна запізнюватися, потрібно вимкнути мобільний телефон і подбати про відповідний зовнішній вигляд, варто дізнатися якомога більше інформації про потенційного роботодавця та продумати свої відповіді на можливі запитання. Для впевненості можна потренуватися перед співбесідою вдома.

Наприкінці зустрічі Дарія Шипко поділилася зі студентами запитаннями, які найчастіше ставлять роботодавці під час співбесіди. Також усі разом обговорили можливі варіанти відповідей і загалом, як потрібно будувати розмову на співбесіді.

«Ця зустріч для мене дуже корисна. Я занотувала багато нової інформації, адже деяких нюансів під час працевлаштування не знала. Цікаво було почути з перших уст, як бачить свого співробітника сучасний роботодавець. Такі заходи надзвичайно потрібні для студентів, особливо для тих, які навчаються на випускних курсах. Для нас пошук роботи акутуалізується по-особливому»,

ділиться враженнями студентка магістеріуму психології Валентина Хмель.