Щомісячний дайджест від Острозької академії

Шановні випускники Національного університету “Острозька академія”!

Сьогодні українці об’єднались навколо спільної та єдиної мети – перемоги!

Згуртованість дарує нові сили, підтримку, натхнення, впевненість у цей важкий час.

Острозька академія об’єднала навколо себе справжніх патріотів України, серед яких студенти, викладачі, випускники, працівники, лідери громади, які кожного дня наближають нашу перемогу. Волонтерський центр гуманітарної допомоги НаУОА щодня працює на благо України.

Тому сьогодні як ніколи важливо не втратити одне одного.

Ми хочемо залучати ще більше однодумців й серед наших випускників, які сьогодні у різних куточках країни та світу, хочемо розповідати про нашу освітню та волонтерську роботу, залучати до важливих подій та заходів.

Пропоную залишити свою скриньку за покликанням https://forms.gle/8zJjsCJtwpKVGuB37 й щомісячно отримувати дайджест актуальних та важливин новин від Острозької академії.

*якщо у вас є друзі, випускники ОА, поділіться з ними цієї можливістю.
Разом до перемоги!

Слава Україні!