Зустріч з головою Державної служби України Русланом Гураком

Катерина Харитонова

До Національного університету «Острозька академія» 20 лютого завітав голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Гість зустрівся з ректором, професором Ігорем Пасічником та студентами університету. Також ознайомився з матеріально-технічною базою вишу.

Крім цього, Руслан Гурак обговорив зі студентами критерії оцінювання діяльності закладів вищої освіти та відповів на запитання.

Руслан Гурак вперше відвідав академію та новий корпус університету, який нещодавно відкрили.

«Переступивши поріг, я відчув тут неймовірну атмосферу духовності і науки. Ви маєте чудову можливість навчатися в університеті високого рівня, тому реалізовуйте себе. Я вам бажаю успіху в цій царині» − звернувся до студентів Руслан Гурак.