Діана Білоконенко: «Академія і культурологія зробили з мене «універсального солдата» для успішної кар’єри»

До Національного університету «Острозька академія» 26 травня завітала випускниця спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія» Діана Білоконенко. Під час зустрічі гостя розповіла: «Як культурологу потрапити на телебачення?».

Випускниця поділилась своїм життєвим досвідом та розповіла про теперішню роботу. Діана 3 роки працює на телеканалі «СТБ» у проекті «Я соромлюсь свого тіла». Студенти мали змогу переглянути саму передачу, а також почути всі нюанси роботи. Окремо Діана зазначила, що саме завдяки спеціальності «Культурології» в НУ «Острозька академія» вона змогла досягти таких результатів.

«Академія і культурологія зробили з мене „універсального солдата“ для успішної кар’єри. Я зрозуміла, що у всіх сферах можу пристосуватися. Медицина, технічні питання, креативність, написання сценарію − все це зараз можу легко зробити. У майбутньому студенти мають бути готові, що з них видавлять сік, а потім зітруть цедру. Ростіть свою цедру знаннями та працею в академії, адже чим товстіша вона буде, тим простіше вам буде у майбутньому»,

говорить Діана Білоконенко.

На завершення студенти мали змогу поставити різні запитання та поспілкуватись із випускницею особисто.

Враженнями від зустрічі ділиться Юлія Білець:

«Коли в академії проходять зустрічі з випускниками, які досягли хороших результатів вони завжди надихають. Ці люди стають ще одним стимулом для реалізації власних планів та пошуку себе у майбутньому».