27/05/2015

Профіль випускника Острозької академії

Під час навчання випускники нашого університету здобувають знання та навички, які дають змогу успішно розвивати свою подальшу професійну кар’єру та брати активну участь у всіх сферах суспільного життя. Навчальні програми структуровані таким чином, щоб компетенції випускників відповідали поточним і майбутнім викликам ринку праці в його національному та міжнародному вимірі. Методи та методи навчання, в тому числі студентські практики, полегшують пошук роботи, яка відповідає прагненням пізніших випускників. Випускники Острозької академії здатні гнучко реагувати на мінливі потреби ринку праці, шукати нові знання та підвищувати свою кваліфікацію. Деякі з них вирішують вести власний бізнес, створюючи робочі місця в різних куточках України.

Серед випускників академії — гетьман війська Запорізького Петро Конашевич-Сагайдачний, перший ректор київської братської школи Іов Борецький, лаврський архімандрит Єлисей Плетенецький, письменник Мелетій Смотрицький, автор знаменитої «Палінодії» Захарія Копистенський, відомий церковний і культурний діяч Ісакія Борискович та ін.

Щодо сучасного стану аналіз даних про працевлаштування випускників Національного університету «Острозька академія» за останні 4 роки свідчить про високий рівень кількості працевлаштованих, адже середня частка кількості випускників, які підтвердили своє працевлаштування, становить близько 90%.

Звичайно, усі наші випускники є успішними по-своєму, багато з них досягли вагомих професійних вершин і не зупиняються у своєму розвитку. Тому наведені нижче історії успіху є лише прикладами, одними з-поміж інших, не менш успішних. Якщо ж Ви бажаєте, щоб на цій сторінці з’явилась ще якась цікава історія чи бажаєте доповнити існуючі новою інформацією – пишіть нам на alumni@oa.edu.ua 

Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарного менеджменту

Дарина Киричок

Дарина Киричок – випускниця 2015 року, спеціальність “Українська філологія”. Наразі займається підприємницькою діяльністю та надає послуги менеджера з комунікацій
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 249fe2b2c3.jpg

Пані Дарина знала, що буде займатися журналістикою, але саме в НаУОА зрозуміла це остаточно та розпочала працювати в цій сфері. Під час навчання писала матеріали для місцевих сайтів, згодом працювала в редакції рівненського підприємства. Також підробляла як контент-менеджер в магазині подарунків. Потім переїхала в Київ, пройшла відбір конкурсу “TalantLive” та працювала кореспондентом у новинах на СТБ. Це була мрія нашої випускниці, але інформаційний ритм дав зрозуміти, що реалізація цієї мрії зовсім не робить її щасливою. Після цього пані Дарина  надавала послуги як менеджер з комунікацій різним громадським та благодійним організаціям. Вважає, що зараз непростий карантинний час, але і в ньому важливо знайти позитив та зрозуміти, для чого він нам. Тому зараз вона пише лонгріди для Ukrainer, читає, займається собою та переосмислює своє професійне життя. Навіть зшила маски!

“Моє навчання в ОА було дуже комплексним: хоч я навчалася на філології, але працюю в журналістиці та комунікаціях. Звісно, якби можна було повернути час назад, я б відповідальніше ставилася до деяких предметів та по-іншому розставила пріоритети. Але в будь-якому випадку я не шкодую. Бо час в ОА був чудовим і я дуже часто за ним ностальгую. Я намагаюся приїздити в Острог, бо це місто завжди обведене сердечком на картах в усіх моїх блокнотах. Для мене ОА – це завжди про цінності. Я зустріла там найкращих людей, які досі зі мною по життю. Головне, що я зрозуміла в Острозі, – це не забувати, хто ти та звідки. І вже потім – для чого ти. У випускників ОА є завжди щось, що їх об’єднує без будь-яких умовностей. Якщо ти з Острога (а це означає, що ти там навчався) – то вже свій. Якщо повернутися до цінностей, то це – вірність своїм принципам, незалежність та доброта”, – ділиться думками пані Дарина.

Ірина Баковецька-Рачковська

Ірина Баковецька-Рачковська – випускниця 2008 року спеціальності «Релігієзнавство». Наразі Голова Рівненської організації Національної спілки письменників України та директор у КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості”.

На зображенні може бути: 1 особа та сидить

Професійний шлях Пані Ірини розпочався ще в студентські роки. З 4-го курсу починає працювати викладачем суспільних дисциплін у «Західноукраїнському коледжі «Полісся», м.Березне та керівником хору в Березнівському лісовому коледжі. Окрім цього вона встигала навчатися і на заочній формі в коледжі мистецтв РДГУ, що, звісно, було не простим викликом для неї в цей час. З 2011 по 2019 роки Пані Ірина працювала головним редактором теле-радіо компанії м. Березне – місцевого районного мовника, ну а з 2016 року вона є Головою письменницької організації.

За час навчання встигла полюбити академію, її особливу атмосферу та професорсько-викладацький склад. «Я хочу виокремити Петра Михайловича Кралюка, з яким і зараз спілкуюся і який підтримує мене у всіх починаннях. Дуже шанувала Ларису Квасюк, яка була моїм науковим керівником і наставником», – з вдячністю згадує наша випускниця.

Вважає, що освіта в академії була надзвичайно комплексною, бо її пощастило бути серед перших релігієзнавців в академії, яких «нашпигувати абсолютно різними експериментами, після яких у додатку до диплома має до 100 різних предметів. Інформація, яку вони отримували, була різною, багатогранною, ну а освіта, відповідно, ґрунтовною”.

Пані Ірина займалася літературою в студентські роки, а ще – полюбляла спілкування зі своїми одногрупниками та знайомими в стінах альма-матер. Каже, що і зараз тримається своєї академічної родини, відвідує зустрічі випускників та тішиться спогадами про навчання в академії. «Ми приходимо в академію такими несформованими губками, які що зараз вберуть – з тим і підуть далі по життю, а тому інформація, здобута в студентські роки, відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку особистості.

Можливо, не всі мої одногрупники реалізували себе в культурній чи релігійніій галузі, але я впевнена, що всі, хто повірив у свою «елітарність» ще з 1-го курсу, зрештою, знайшли себе у найрізноманітніших сферах життя, мають об’єктивну оцінку щодо своєї самореалізацїі і з щирою вдячністю згадують Острозьку академію».

Ольга Уляницька


Ольга Уляницька – викладає у Hope Academy (США). Випускниця 2000 року, спеціальність “Культурологія”.

Ярослав Кухаренко


Ярослав Кухаренко – працював прес-секретарем у Благодійному Фонді «Волинь-2014», раніше – на посаді Головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності керівництва апарату Волинської обласної державної адміністрації у Волинська обласна державна адміністрація. Зараз працює у Луцькій міській раді. Випускник 2008 року, спеціальність “Культурологія”.

Олексій Харчишин


Олексій Харчишин – операційний директор у компанії веб-маркетингу та IT інновацій Govitall, м. Київ.

Аліна Захарчук


Аліна Захарчук (Гейнеке) – Продюсер новин в компанії Associated Press, Нью-Йорк, США.

Пампурак Анжела


Пампурак Анжела – Керівник Хмельницької філії Американської Англійської Школи (АмЕС), м. Хмельницький.

Іванна Мартинів


Іванна Мартинів – Remote Ukrainian Copywriter – BlaBlaCar; Medical Editor – WikrGroup; PR менеджер фестивалю ZaxidFest.

Юлія Корольчук


Юлія Корольчук – завуч у школі англійської мови “Оксофрд Класс”, м. Київ.

Лілія Король


Лілія Король – викладач НаУОА, кандидат психологічних наук, доцент докторант пост-докторської програми Еразмус Мундус, Університет Альграве, м. Фаро, Португалія та доцент кафедри міжнародної мовної комунікації факультету романо-германських мов у Національному університеті “Острозька академія”

Майя Григор’єва


Майя Григор’єва – менеджер по роботі з клієнтами у компанії Edelman, м. Уатфорд, Велика Британія.

Світлана Пардус


Світлана Пардус – асистент генерального консула та менеджер з операцій у посольстві США в Україні, м. Київ.

Муль Тетяна


Муль Тетяна – письменниця Слава Світова, співзасновниця сайту та журналу «Каралєвна», м. Київ.

Юрій Процик


Юрій Процик – перекладач у компанії PERA Engineering & Construction Ltd., м.Київ.

Жолтикова (Пустовіт) Марія Анатоліївна

Жолтикова (Пустовіт) Марія Анатоліївна
Рік народження: 02.11.1989 р.
Освіта:
2007-2012 р. – Національний університет «Острозька академія», спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр психології (з відзнакою).
2008-2009 р. – навчальна програма «Введення в гештальт-терапію», Київський гештальт університет «НІКА».
2009-2010 р. – сертифікатна програма «Тілесно-орієнтована терапія», Київський гештальт університет «НІКА».
2009 – 2014 р. навчально-терапевтична програма «Професійне навчання гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів» ІІ ступінь, Київський гештальт університет «НІКА».
2011-2013 р. – сертифікатна програма «Дитяча терапія», Київський гештальт університет «НІКА».
2014 р. – тренінгова програма «Арт-терапія як засіб соціально-психологічної корекційної роботи», Київський міський центр сім’ї «Родинний дім». Психологічна студія “Life&Time”

Працюю:
Київський дитячий будинок «Малятко», діти-сироти, підлітки позбавлені батьківського піклування, вік від 10 до 19 р., де виконую функції психолога:
* консультаційна робота (групова, індивідуальна) з дітьми, педагогами;
* психодіагностика;
* корекційно-розвивальна робота з дітьми;
* психотерапевтична робота з дітьми, підлітками (робота з втратами, травмами, неприйняттям себе, свого тіла, почуття образи, не сформованість почуття довіри, переживання різних страхів, хронічне почуття провини та ін.)

Надаю консультаційну та психотерапевтичну допомогу дорослим. Займаюсь написанням наукових статей, опублікований посібник для практичних психологів, соціальних працівників «Тип сімейних стосунків як чинник девіантної поведінки підлітків», який зайняв 2 місце у м. Хмельницькому 2013 р.

Бояківська Іванна Олександрівна

Бояківська Іванна Олександрівна
– раніше викладала на кафедрі психології та педагогіки дисциплін Національного університету “Острозька академія”;
– практичний психолог, психотерапевт;
– психолог-педагог школи моделей ARTmodels;
– тренер-психолог Школи публічного виступу (м. Рівне).

Начальник відділу зв’язків з громадськістю в Патрульна поліція Рівненської області.

Волошина-Нарожна Вікторія Олександрівна

Волошина-Нарожна Вікторія Олександрівна
випуск спеціальності “Психологія”. (2009 – бакалавр, 2011 – магістр, 2014 – кандидат психологічних наук).
З 2009 року працює в НаУОА. У 2014 році захистила дисертацію на тему: “Вплив інтерференції на метапам’яттєві судження студентів”. З 2019 року – старша викладачка кафедри психології та педагогіки у Національному унівеситеті “Острозька академія”. З 2020 року – психологом 2 категорії групи управління людськими факторами ВРП ВП “Хмельницька АЕС”, Нетішин.

Бочковська Аліна Олександрівна

Бочковська Аліна Олександрівна
– психолог, гештальт-терапевт; ведуча занять з психологічної та педагогічної підготовки дітей до школи, підготовки до пологів і батьківства та психологічної групи «Мама+Маля» в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка».

1. приватна психтерапевтична практика; 2. психолог в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка».

Інститут права ім. І. Малиновського

Олег Григорович Крикавський

Олег Григорович Крикавський, м. Київ ( м. Здолбунові, Рівненської області)

Освіта: бакалавр, спеціаліст права (правничий факультет НаУ «Острозька академія»), магістр права (правничий факультет НаУ»Києво-Могилянська академія»), випускник курсу Студій Східної Європи Варшавського університету, магістр енергетичного права та енергетичної політики (LLM in Energy Law and Policy), Center for Energy, Petroleum, Mineral Law and Policy університету Данді, Шотландія, Великобританія.

Професійна діяльність: Із жовтня 2012 року по травень 2015 року – радник із регуляторних питань компанії «Шелл» в Україні, 2015-2019 роках – інспектор Ради бізнес-омбудсмена, пізніше GR Director ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» київського офісу.

Бляшин Микола Степанович

Бляшин Микола Степанович, м. Рівне

Здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» в 2004 році на правничому факультеті Національного університету «Острозька академія» та отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою). Учасник навчальних програм Києво-Могилянської бізнес-школи (2015 рік).

У 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді для реалізації проекту створення юридичної клініки «PRO BONO» («Заради добра») і надання безкоштовних консультацій мешканцям Острозького району Рівненської області.

Навчаючись на останніх курсах університету, в липні 2002 року розпочав трудову діяльність в ТОВ “ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “АКВАТОН” на посаді юрисконсульта.

В квітні 2007 року склав іспити та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і прийняв присягу адвоката.
З 2007 року і до цього дня займається адвокатською діяльністю в місті Рівне. Нині є директором АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МИКОЛИ БЛЯШИНА».

З 2011 року активно захищає інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській у м. Рівне. Приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС. Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику. У 2013 році обраний головою Ревізійної комісії адвокатури Рівненської області. У 2015 конференцією адвокатів Рівненської області обраний членом Ради адвокатів України від Рівненської області.

Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів (IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers). Кандидат в депутати на виборах до Рівненської міської Ради (2010 рік), кандидат в народні депутати України на виборах до Верховної Ради України (2014 рік).

Дика Ольга Миколаївна

Дика Ольга Миколаївна, м. Київ ( м. Рівне)

Закінчила магістеріум Національного університету «Острозька академія» у 2012 році.

Ще навчаючись в університеті була учасником молодіжної обмінної Канадсько-Української парламентської програми (CUPP), вивчала правовий та соціокультурний простір Канади.

Під час навчання в університеті активно приймала участь в проведенні національних та міжнародних змагань і конкурсів, таких як Національний раунд змагань з права Світової Організації Торгівлі (Ірпінь, 2009 р.; Львів, 2010 р.), Всеукраїнські змаганнях з кримінального права і процессу (м. Донецьк, 2011 р.), Конкурс з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа (Київ, 2011 р.).

Вересень 2009 року – вересень 2011 року – волонтерська робота в Громадській приймальні благодійного фонду «Правничі ініціативи» (Pro bono).
З березня 2012 року – серпень 2013 року – юрист відділу Міжнародного комерційного арбітражу міжнародної юридичної компанії AstapovLawyers International Law Group.

З серпня 2013 року – липень 2014 року – юрисконсульт юридичного департаменту American Machinery Company, LLC.

Починаючи з серпня 2014 року і до сьогодні – старший юрисконсульт юридичного департаменту АТ «Фоззі Рітейл».

Досвід практичної роботи:

Успішне представництво інтересів клієнтів у Міжнародних арбітражних інституціях (Міжнародній асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), Федерації асоціацій торгівлі з торгівлі оліями, насінням олійних культур та жирами (FOSFA), Лондонському Суді Міжнародного Арбітражу (LCIA), супроводження інвестиційних проектів в Україні та ЄС.

Агаян Ашот Казаросович

Агаян Ашот Казаросович м. Київ (нар. у м. Ташир, Вірменська РСР)

Закінчив магістеріум Національного університету «Острозька академія» у 2010 році.

Ще навчаючись в університеті долучився до впровадження процедури дисциплінарної відповідальності суддів у якості консультанта Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID)/MCC «Україна: верховенство права».

Досягнення в якості студента:

– жовтень 2009 – за високі досягнення у навчанні нагороджений цінним годинником від Прем’єр-міністра України;

– червень 2009 – переможець стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.ua”;

– квітень 2009 р. – учасник Міжнародних змагань з консультування клієнтів ім. Льюіса Брауна, м. Лас Вегас, США;

– листопад 2008 р. – переможець Національної Олімпіади юридичних клінік з інтерв’ювання та консультування клієнтів, м. Київ;

– жовтень 2008 р. – переможець політичного ток-шоу «Спокуса владою» на Першому Національному Каналі, м. Київ;

– травень 2008 р. – фіналіст Всеукраїнського конкурсу правничих есе “Право. Погляд у майбутнє”, м. Донецьк.

З березня 2010 по лютий 2011 – помічник юриста, практика банківського та фінансового права, ЮФ Sayenko Kharenko.

З лютого 2011 року по жовтень 2011 – помічник адвоката;

З жовтня 2011 по вересень 2013 – радник з юридичних питань та суддівської відповідальності, Проект USAID «Справедливе Правосуддя».

З вересня 2013 по серпень 2014 – навчання на магістерській програмі Університету Лойола м. Чикаго. У серпні 2014 присвоєне ступінь Магістра з Верховенства Права для Міжнародного Розвитку (LL.M. in Rule of Law for Development). Магістерська дисертація на тему: «Роль Органів Суддівського Самоврядування в Україні у Зміцненні Суддівської Незалежності: Порівняльний Аналіз».

З серпня 2014 по червень 2015 – спеціаліст з питань права та комунікацій, Проект USAID «Справедливе Правосуддя».

З червня 2015 – юридичний радник, Проект реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.

Павлюковець Тетяна Василівна

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «alk»

Закінчила Національний університет «Острозька академія» у 2005 році.

Працювала у студентській юридичній клініці «Pro bono» та культурно-мистецькому центрі академії.

Під час навчання в НаУ «ОА» два роки підряд (2004-2005) була учасником програми  4-місячного стажування у Верховній Раді України «Студенти для Парламенту». За результатами стажування залишилась працювати помічником-консультантом народного депутата України у Комітеті законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (липень 2005 – грудень 2006).

Паралельно із роботою у Парламенті, у 2005 році вступила до Національної академії прокуратури України та у 2007 році здобула ступінь магістра.

З грудня 2006 року працює в органах прокуратури Рівненської області. Спочатку – слідчим прокуратури Костопільського району; прокурором відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; помічником Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах; старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції; заступником прокурора Костопільського району, а з липня 2014 року – начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих прокуратури Рівненської області.

Під час роботи неодноразово заохочувалась керівництвом прокуратури області та Генеральної прокуратури України. У 2012 році Генеральним прокурором України нагороджена нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

Була учасником міжнародних стажувань: «The State of Cybercrime: Current Issues and Countermeasures» JICA, UNAFEI (травень-червень 2015, Токіо, Японія),  «Administration of Justice» MTEC (листопад-грудень 2007, Гаага, Нідерланди), а також учасником семінарів проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Антощук Лариса Петрівна

Антощук Лариса Петрівна, м. Київ (нар. м. Сольнок, Угорщина)
Закінчила бакалаврат Національного університету «Острозька академія» у 2006  році (спеціальність «Правознавство»), магістеріум за спеціальністю «Історія» у 2005 р.  У 2008 році здобула диплом магістра міжнародного права в УДУ фінансів та міжнародної торгівлі (м. Київ). Брала участь у обмінній програмі «Канада. Світ. Молодь» 2002-2003 рр.

З березня 2005 року по вересень 2006 року – асистент Програми сприяння парламенту України (Indiana University Parliamentary Development Project for Ukraine) – Київ, Україна (Проект міжнародної технічної допомоги USAID).

У період з вересня 2006 року – квітень 2007 року – аналітик-оглядач Інформаційного Бізнес-Центру «Ліга».

У 2007 році працювала помічником народного депутата у Верховній Раді України.

З серпня 2007 року по вересень 2010  року  – податковий консультант в ТОВ «Ернст енд Янг».

З вересня 2010 по жовтень 2011 року – юрист з податкових питань у ТОВ «Адвокатське об’єднання «Василь Кісіль і Партнери».

У вересні 2011 року – отримала свідоцтво адвоката та почала приватну практику, яка переросла у заснування 28 січня 2012 року ТОВ «Юридична фірма «Такс Терра» (www.taxterra.com.ua), де на разі є партнером та директором. З липня 2012 року також є директором Громадської організації «Палата податкових консультантів» (www.ppk.org.ua), основною метою якої є розвиток інститут податкового консультування в Україні та підвищення рівня податкової культури.

Є автором монографії «Організація апаратів парламентів: світовий досвід. – К.: Заповіт, 2007. – 98 с. (http://pdp.org.ua/files/Zakonotv_Organizatsia%20Aparatu_October%202007.pdf)» Загалом перелік статей на професійну тематику становить близько 400 позицій.

Тарас Хмарук

Тарас Хмарук – практикуючий адвокат, секретар Острозької міської ради Рівненської області, депутат Острозької міської ради Рівненської області VІІ скликання

Закінчив магістеріум НаУОА у 2014 році. Професійний шлях пана Тараса розпочався на 4-у курсі навчання в університеті, зокрема:
2012 -2015 – працював головним спеціалістом відділу з юридичної роботи виконавчого комітету Острозької міської ради;

2015 2016 – працював начальником Острозького районного управління юстиції Рівненської області, заступником начальника управління державної реєстрації Головного управління юстиції у Рівненській області, заступником начальника відділу примусового виконання рішень Управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

З 2017  − практикуючий юрист, фізична особа-підприємець, адвокат. Наразі обраний секретарем Острозької міської ради Рівненської області.

З жовтня 2013 року  – куратор юридичної клініки «Pro bono» НаУОА.

«Мушу сказати, що навчання в Інституті права ім. І. Малиновського було комплексним та таким, що дало мені можливість працювати за спеціальністю ще в студентські роки. Ключову роль у цьому відіграв викладацький склад, з багатьма викладачами я раджуся та консультуюся і сьогодні. Філіпʼєв Артем Олександрович, був для мене наставником, Хомич Тетяна Миколаївна та Боржецька Наталія Леонідівна були моїми багаторічними науковими керівниками в студентські роки. Наразі моїм науковим керівником із написання дисертації є Дробуш Ірина Вікторівна, яка своєю чіткістю та наполегливістю надихає. Блащук Тетяна Володимирівна була моїм керівником стажування для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та моєю великою підтримкою. Іщук Сергій Іванович на власному прикладі показав, що можна успішно займатись одразу декількома сферами – адвокатурою/практичною юриспруденцією, викладацькою та депутатською діяльністю. Лопанчук Юлія Леонідівна та Ципящук Марія Богданівна були нашими кураторами та завжди спрямовували в правильне русло. Цей список можна продовжувати довго. Фундаментом цього всього є Ігор Демидович Пасічник, який завжди підтримував мене та по батьківськи допомагав приймати складні рішення.

Насамперед, ОА навчила, що ти можеш досягнути абсолютно всього − головне чітко визначити шлях та інтенсивно працювати, працювати, працювати. Окрім цього, ОА дала змогу зрозуміти важливість комунікації між студентським співтовариством. Вже на цьому етапі мого життя студенти та випускники ОА допомагали мені вирішувати величезну кількість питань. І це вкрай важливо, що звʼязок зберігається після тривалого часу після випуску», – ділиться думками пан Тарас.

Окрім цього, наш випускник  впевнений, що Острозка академія  дала все, що потрібно – хорошу освіту, можливість застосувати свої знання за фахом, життєві принципи, близьких друзів та, насамперед, найближчу людину – дружину Юлію, з якою вони разом з університетських часів.

Юлія Габрук

Юлія Габрук – випускниця спеціальності «Правознавство» 2015 року. Наразі адвокат, засновник Адвокатського бюро «Юлії Габрук», викладач практичних занять з курсу «Господарське право» в НаУОА.

.Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу cb4d18c55a-1.jpg

«Свою першу роботу я знайшла в Академії, точніше саме тут проходила співбесіда з роботодавцем – випускником ОА. За результатами співбесіди я отримала роботу і вже на п’ятому курсі поєднувала навчання та роботу в Рівному. А менше, ніж за рік, я вже поєднувала роботу в Рівному та викладання в Академії», – ділиться спогадами пані Юлія.

Наша випускниця – чудовий приклад для молодих людей, які шукають баланс між роботою і родиною. У 2017 році вона одружилася, переїхала в Луцьк, народила доньку. Через рік склала кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю та отримала відповідне свідоцтво. З того моменту чітко зрозуміла, що дитина не заважає кар’єрі, розвитку та реалізації. Нещодавно розпочала рубрику в соціальних мережах #мамаinlaw, де розказує, як поєднувати роботу, сім’ю, материнство. Юристи (мабуть, і не тільки), які хочуть досягнути професійних висот, здебільшого вважають, що треба робити вибір між сім’єю і роботою. Але пані Юлія хоче донести хоча б до своїх студентів, що це хибний шлях, стереотип, думка тих, хто не зміг.
Зараз пані Юлія працює з бізнесом – ФОПами, юридичними особами, які потребують правової підтримки. Робоча рутина – це аналіз договорів, підготовка консультацій, представництво інтересів в судах, супровід перевірок. В ОА викладає практичні заняття з одного предмету – господарського права (сфера її спеціалізації), тому з’являється там із жовтня до грудня кожного навчального року. Каже, що студенти її надихають і тримають в тонусі: «…іноді мені здається, що я готуюсь до пар більше, ніж вони…»

А ще вона кожного року впроваджує нові методи навчання, готує нові релевантні завдання і вже має плани на наступний навчальний рік: хоче поєднати отримання студентами soft та hard skills.  Також зараз  працює над проектом «Право бізнесу, або Сам собі юрист», який теж планує презентувати в ОА))

«Юриспруденцію я полюбила ще зі школи, а тому вступала на право свідомо. Насправді я не дуже хотіла вступати в Острозьку академію, але від долі, кажуть, нікуди не втечеш. Зараз я абсолютно не шкодую, ба більше –  щаслива від навчання в нашому університеті. Острозька академія зробила з мене (ще тоді дитини) особистість: без батьків поряд, без розкоші (самі знаєте, що в Острозі сильно не розженешся), без спокус. ОА – особливий університет через особливих людей. Бо люди – один з основних ресурсів. Я зустріла там справжніх друзів, наставників, прикладів для наслідування. Мені пощастило, що я вчила те, що люблю, тому вчитися було легко. Крім того, наш університет заохочує участь у різних конкурсах та змаганнях, тому це поле я теж пройшла. Студентські роки згадую з усмішкою. Таке враження, що наші заняття, тижні Інституту, флешмоби та інші академічні тусовки відбувалися ще вчора», – згадує наша випускниця.

Вона вважає, що навчання в ОА підготувало її до професійної діяльності, бо отриманих  вистачило як мінімум для працевлаштування. І хоча законодавство постійно змінюється не завжди потім можна використати знання з певних дисциплін, але вміння мислити, аналізувати та систематизувати нікуди не діваються.

Парфенюк Василь

Василь Перфенюк – співзасновник The Family. Changing together Ministry (USA).

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки

Ольга Бєлокурова

Ольга Бєлокурова – працює в страховій компанії «Країна». Випускниця 2007 року, спеціальність “Документознавство та інформаційна діяльність”.

Дмитро Зінчук

Дмитро Зінчук – працює у UNIVEG (Польща). Випускник 2014 року, спеціальність “Політологія”.

Павло Булгак

Павло Булгак – працює у Кабінеті Міністрів України радником Міністра молоді та спорту. Випускник 2006 року, спеціальність “Політологія”.

Білецька Інна

Білецька Інна — випускник 2004 року, власний кореспондент телеканалу “Інтер”.
“Мій 13-річний стаж роботи в журналістиці підказує мені, що спеціалізована підготовка за цим фахом не є обов’язковою. Натомість надзвичайно велике значення має класична фундаментальна вища освіта. Я пишаюсь тим, що здобула її в стінах Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю т «Документознавство та інформаційна діяльність». В Академії мені навчили вчитися, навчили прагнути, навчили здобувати. А фахівці з інформаційної діяльності навчили чітко відрізняти факти від маніпуляцій”.

Наталія Островська (Курилюк)

Наталія Островська (Курилюк) — випусник 2013 року, співвласник рекламної фірми “OSTROVSKIY production” та агенції з організації свят “Happy People”.
“Всі ми, коли завершуємо навчання, покидаємо рідну альма-матер. І ви свого часу покинете. Але якщо вам пощастить навчатися в Острозькій академії, то вона ніколи не покине вас. Особливо, якщо ви будете навчатися на кафедрі «Документознавство та інформаційна діяльність». Вона назавжди залишить відбиток у вашому серці, у вашій свідомості та ході мислення. Вже ніколи ви не будете сприймати новини як абсолютну правду. Особисто я довірила своє майбутнє Острозькій академії, і ще жодної секунди не пошкодувала про свій вибір”.

Олександр Корнійчук

Олександр Корнійчук — випускник 2005 року, депутат Рівненської обласної ради

Факультет міжнародних відносин

Ольга Криж

Ольга Криж – комерційний директор телеканалу «Сфера-ТБ». Випускниця 2000 року, спеціальність “Історія”.

Володимир Бучко

Володимир Бучко – Державний секретар Міністерства інфраструктури України. Випускник 2002 року, спеціальність “Історія”, 2003 року “Правознавство”.

Юлія Фабіян

Юлія Фабіян – (випуск 2013 р.), працює в Першому європейському департаменті Міністерства закордонних справ України: «В Острозькій академії панує особлива атмосфера, в якій вчать навчатися, не зупинятися на досягнутому, навіть якщо вважаєш, що вже все опанував, постійно вдосконалювати себе, досягати поставлених цілей та йти далі, не дивлячись ні на які труднощі».

Руслан Мініч

Руслан Мініч — (випуск 2012 р.), Павійський університет, факультет політичних та соціальних наук, Італія: «Вміння викладачів факультету міжнародних відносин зацікавити предметом, зорієнтувати в неспокійних водах міжнародно-політичного океану надає додаткового стимулу для здобуття та поглиблення знань щодо різноманітних аспектів міжнародного життя. Місцезнаходження Острозької академії в маленькому та тихому містечку ще більше сприяє роздумам та саморозвитку. Разом з тим, студентські організації із задоволенням працюють над створенням можливостей для проведення вільного часу весело, цікаво та захоплююче. Конкурси «Гальшка Острозька», «Пан Острозький», «Візитівка», щорічний Віденський бал, тематичні вечірки, спортивні змагання – все це та багато іншого створюють незабутню атмосферу, неповторний та особливий дух протягом всіх чудових років, проведених тут».

Анастасія Загайна

Анастасія Загайна — (випуск 2013 р.), менеджер з питань регіонального розвитку Комунальної установи «Інститут міста» Львівської міської ради: «Острозька академія – це щасливий квиток в успішне та професійне майбутнє. Атмосфера та усі викладачі надихають до пізнання нового та постійного самовдосконалення. А усі студенти є наче членами елітного клубу, між якими існують тісні зв’язки навіть після завершення навчання, вони є друзями, до яких можна звернутися за допомогою, порадою чи просто пригадати цікаві часи та веселі моменти протягом навчання. В Острозькій академії мене навчили вчитися, цінувати людські відносини, прагнути більшого та робити усе можливе для розвитку своєї країни. Маленький «Оксфорд» де виховують еліту!»

Берковський Владислав Георгійович

Берковський Владислав Георгійович — випуск 2000 р., директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки. «Я вдячний своїм викладачам, які з наполегливістю, професіоналізмом та старанністю передавали нам знання і власним прикладом вели до храму її величності Науки».

Рибачок Сергій Леонідович

Рибачок Сергій Леонідович – випуск 2005 р., голова Рівненської обласної державної адміністрації у 2014 р. «Історики – інтелектуальна еліта України».

Сидорук Тетяна Віталіївна

Сидорук Тетяна Віталіївна – випуск 2004 р., доктор політичних наук, професор кафедри країнознавства НаУОА. «Освітня програма за спеціальністю «історія» в Острозькій академії відповідає усім стандартам сучасної освіти, а знання і досвід, отримані в процесі навчання, дали мені хороший старт і багато переваг у подальшій професійній діяльності. Хочеться відзначити високий рівень кваліфікації викладацького складу кафедри історії, який назавжди завоював моє визнання і повагу».

Максим Жуковський

Максим Жуковський – (магістр, випуск 2012 р.) Виконавчий директор туристичного оператора «Княжий Острог»: Для мене навчання на спеціальності «Країнознавство» дало можливість побачити світ (участь в наукових програмах в Польщі, Німеччині та Чехії), спілкуватися з інтелектуалами та інтелігенцією, відвідувати зустрічі з відомими політичними діячами і дипломатами різних країн, що постійно відвідують мою Alma Mater. Абітурієнтам: якщо є прагнення всебічно розвиватися, бути на гребені хвилі в житті, тоді треба слухати своє серце і вперед на «Країнознавство».

Економічний факультет

Іллюк Іванна Олександрівна

Іллюк Іванна Олександрівна – випускниця 2015 року, спеціаліст “Фінанси і кредит”. Агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів “ІнвестІнРівне”, керівник проектів та програм, за сумісництвом: Товариство зобмеженою відповідальністю “ДЕФАМ” — директор.

Кондрачук Сергій Юрійович

Кондрачук Сергій Юрійович – Голова Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області. (спеціаліст “Фінанси”, випуск 2008).

Іван Стецюк

Іван Стецюк – Випускник економічного факультету 2004 року. Докторант та викладач фінансів у Fox School of Business, Temple University США. Має міжнародні публікації в сфері корпоративних фінансів.
З 2007 по 2009 навчався по магістерській програмі з фінансів у Carey Business School, Johns Hopkins University. Іван – перший з України, відзначений нагородою «Fulbright-Lehman Brothers Outstanding New Leaders in Finance». Працював у Lehman Brothers (нині Barclays Capital) та в інших фінансових компаніях. Є членом Американської фінансової асоціації (AFA), Асоціації фінансового менеджменту (FMA), і Американської бухгалтерської асоціації (ААА).

Дорош Ігор Юрійович

Дорош Ігор Юрійович — Arriello Group в Пражскому оффісі компанії, Regulatory Affairs Projects Director.(спеціаліст “Фінанси і кредит”, випуск 2012)

Харчук Олександр Анатолійович

Харчук Олександр Анатолійович — Начальник відділу освіти Острозької районної державної адміністрації. (спеціаліст “Фінанси”, 2008).

Дубровик-Рохова Алла Олександрівна

Дубровик-Рохова Алла Олександрівна — редактор відділу економіки газети “День” (спеціаліст “Економічна кібернетика”, 2010).
«В Острозькій академій на економічній кібернетиці готують універсальних солдат для найпрогресивнішого фронту України. За ІТ-економістами майбутнє. ОА готує тих, хто його творить вже сьогодні!».

Гаврилюк Богдана Володимирівна

Гаврилюк Богдана Володимирівна – ПАТ “Citybank”, м. Київ, фінансовий аналітик / Corporate Reporting specialist (магістр з фінансів, випуск 2008)
«Економічна освіта дає можливість працевлаштуватись практично у будь-якій сфері діяльності, залежно від ваших вподобань: чи то на виробничому, сільськогосподарському підприємстві, у банківській системі, у сфері страхування чи в університеті. Ви обираєте те, що вам цікаво. При цьому можете займатись бухгалтерією, інвестиціями, закупівлями, вчителювати або ж започаткувати власну справу. Знання економіки полегшують також управління власними фінансами та фінансами вашої сімї. Острозька академія ж, окрім необхідних знань, вчить своїх студентів зберігати в професійній діяльності принципи людяності, чесності, етики та здорового патріотизму. А це саме те, що так необхідно нашому суспільству зараз».

Кава Ольга

Кава Ольга – (рік випуску: 2014), економіст-аналітик ПрАТ «ВФК»
«Неймовiрний свiт економiчних взаємозв’язкiв та залежностей, математичних методiв, iнформацiйних систем вiдкрила для мене економiчна кiбернетика. Ця спецiальнiсть дає безлiч можливостей для саморозвитку, реалiзацiї власних наукових та iнвестицiйних iдей. Економiчна кiбернетика в ОА – стимул iнтелектуального та духовного розвитку, а отже – запорука успiшного майбутнього!».

Ірина Павлюковець

Ірина Павлюковець – (рік випуску: 2009), консультант, група з надання послуг у сфері ведення обліку, складання бухгалтерської та податкової звітностей, податково-юридичний департамент, ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК»
«Вже, чи лише, 5 років пройшло після випуску з Острозької академії, і я з упевненістю можу сказати, що ні на мить не шкодую про свій вибір як університету, так і факультету. Особисто для мене, навчання в ОА – це величезний досвід, початковий професійний і, що важливіше, життєвий, це школа розвитку мене як особистості. Пам’ятаю, скільки було недоспаних ночей і переживань перед парами та сесіями, але саме такі моменти й підготували мене до подальшого розвитку кар’єри. Навчання в академії дало мені величезний поштовх не сидіти на місці, не чекати поки щось зміниться, а навпаки, стимул постійно розвиватися і випробовувати себе. Дякую, моя рідна ОА!»

Ундір Віталій

Ундір Віталій – (фінанси і кредит, рік випуску: 2004). Працював на Острозькому молокозаводі, пізніше став керівником підрозділу молокозаводу у Славуті. У 2006-2010 роках – депутат міської ради. У 2010-2015 роках – перший заступник міського голови міста Острога. З 2015 року – Голова Острозької районної державної адміністрації. У 2013 році пройшов стажування в США, штаті Огайо, м. Толедо за програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID: «Відсоток працевлаштованих студентів ОА один з найвищих в Україні, ось це головний критерій якості освіти!».

Новоселецький Олександр

Новоселецький Олександр – Випускник економічного факультету 2004 року. Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія». Проходив стажування у University of Liverpool, Великобританія за програмою «Моделювання економічних процесів на основі ІТ».

Цапін Олександр

Цапін Олександр – Випускник економічного факультету 2008 року випуску. Працює старшим співробітником у компанії Dragon Capital.

Зеленчук Володимир Олександрович

Зеленчук Володимир Олександрович – Випускник економічного факультету 2005 року. Директор Відділення «Рівненська обласна дирекція» ПАТ КБ «Правекс-банк».

Велесик Роман Петрович

Велесик Роман Петрович – Випускник економічного факультету 2002 року.
Директор департаменту роздрібних продаж у Волинському регіоні ПАТ “Укрсоцбанк”

Шерон (Гриців) Юлія Олександрівна

Шерон (Гриців) Юлія Олександрівна – Senior Environmental Manager at Indiana Department of Environmental Management (випускниця 2010 року, спеціаліст з фінансів).