Вакансія вчителя англійської мови_центр раннього розвитку дітей “Мудрик”

?Центр раннього розвитку дітей «Мудрик» у м. Шепетівка запрошує на роботу вчителя англійської мови для проведення занять з дошкільнятами від 3 років та школярами у другій половині дня.
❤️
Можлива робота також по іншим напрямкам, проведення розвиваючих занять з дошкільнятами та молодшими школярами і, відповідно, повна або часткова зайнятість.
✏️
Мудрик — франчайзингова мережа центрів раннього розвитку дитини. Наша філософія — допомогти батькам закласти фундамент щасливої та здорової людини ще в раннього віці.
?
Якщо Вам цікаво бути частиною команди однодумців, а головне, — Ви любите дітей і бачите велику цінність та місію у роботі з ними, а також прагнете щоденно вдосконалюватись та перемагати — Вам до нас!
?
Наша Місія — внести вагомий внесок у розвиток дітей в Україні для їхнього подальшого благополучного та щасливого життя!
Наша ціль — стати брендом N1 в сфері раннього розвитку та дошкільної освіти в Україні!
Що ви робитимете:
Проведення та підготовка до зайнять, відповідно до заданої теми, по готовому конспекту;
Пошук цікавинок для урізноманітнення зайнять;
Комунікація з батьками;
Допомога у організаційних моментах роботи центру відповідно до напрямку роботи по якому працює педагог.
?
Чого ми очікуємо від вас:
Творчий підхід до викладання;
Любов до дітей;
Відповідальність;
Організаторські здібності;
Знання вікових особливо дітей та методик раннього розвитку.
Що ми пропонуємо:
Роботу по нашій авторській програмі та конспектам, розробленим на кожне заняття;
Мотиваційну систему нарахування та конкурентну заробітну плату;
Можливість працювати у дружному колективі та постійно розвиватися.

Детальніше за телефоном: +380983323018 Мирослава Володимирівна