16/11/2015

Про університет

9n
 
Наш університет вже більше двадцяти років здійснює підготовку фахівців за 15 спеціальностями. Щороку сотні випускників під звуки Gaudeamusu отримують дипломи бакалавра, спеціаліста та магістра і крокують у самостійне життя. На нашу думку, Університет може і має стати тим ланцюжком, який буде поєднувати нас, його випускників, у майбутньому.

Саме тому був заснований Сайт випускників Острозької Академії. Ми плануємо розвивати наш сайт, як невіртуальну соціальну мережу, яка дозволяє підтримувати зв’язки тим, хто отримав освіту в одному університеті, на основі спільних особистісних та професійних, персональних та суспільних цінностей. Ми — люди зі спільними освітніми традиціями, які успішно зарекомендували себе у сфері юриспруденції, журналістики, міжнародних відносин, економіки, лінгвістики, менеджменту,  тощо. Але головне, ми маємо не тільки спільне минуле та незабутні спогади про навчання в Університеті, а й прагнемо разом примножити здобуте.

Таким чином, основними завдання сайту є:

  • cтворення єдиного інформаційного простору для випускників;
  • організація та проведення зустрічей випускників, а також сприяння їх подальшому розвитку, освіті, спілкуванню та відпочинку;
  • допомога студентам у підготовці та публікації наукових праць, отриманні грантів, стипендій тощо;
  • сприяння працевлаштуванню студентів та випускників;
  • інформування випускників про проекти, поточні та нові освітні програми Університету.

Сайт відкритий до співробітництва і запрошує Вас взяти участь в освітніх, кар’єрних, культурно-розважальних та інших проектах.