16/11/2015

Про Асоціацію

9n

У кожної людини час від часу виникає бажання повернутися у минуле, де залишено багато незабутніх і хвилюючих моментів. Ми впевнені, що Національний університет «Острозька академія» викликає у вас найкращі спогади, які так приємно переживати знову і знову.

Наш університет вже понад двадцять років здійснює підготовку фахівців за різними освітніми програмами. Щороку сотні випускників під звуки Gaudeamusu отримують дипломи бакалавра, спеціаліста та магістра і крокують у самостійне життя. На нашу думку, Університет може і має стати тим ланцюжком, який буде поєднувати нас, його випускників, у майбутньому.

Можливо, саме тому, на зустрічі випускників, що відбулася 31 травня та 14 червня, випускники 2000-2007 років проголосували за створення Асоціації випускника Острозької академії. Таке волевиявлення ще тісніше об’єднує минулі та сучасні покоління студентів в одну велику родину.

Саме тому був заснований Сайт випускників Острозької Академії. Ми плануємо розвивати наш сайт, як невіртуальну соціальну мережу, яка дозволяє підтримувати зв’язки тим, хто отримав освіту в одному університеті, на основі спільних особистісних та професійних, персональних та суспільних цінностей. Ми — люди зі спільними освітніми традиціями, які успішно зарекомендували себе у сфері юриспруденції, журналістики, міжнародних відносин, економіки, лінгвістики, менеджменту,  тощо. Але головне, ми маємо не тільки спільне минуле та незабутні спогади про навчання в Університеті, а й прагнемо разом примножити здобуте.

Таким чином, основними завдання сайту є:

  • створення єдиного інформаційного простору для випускників;
  • організація та проведення зустрічей випускників, а також сприяння їх подальшому розвитку, освіті, спілкуванню та відпочинку;
  • сприяння працевлаштуванню студентів та випускників;
  • інформування випускників про проєкти, поточні та нові освітні програми Університету.

Сайт відкритий до співпраці та запрошує Вас взяти участь в освітніх, кар’єрних, культурно-розважальних та інших проєктах.