Острозька академія в топ-5 українських університетів відповідно до міжнародного рейтингу CLARIVATE ANALYTICS RUR

Цього року рейтинг CLARIVATE ANALYTICS ROUND UNIVERSITY RANKING (RUR) оцінив ефективність 1100 провідних світових вищих навчальних закладів з 85 країн світу (для порівняння: у 2019 році – 820 університетів з 74 країн) за 20 показниками, згрупованими у 4 ключових сферах діяльності університетів: система викладання, дослідження, міжнародне співробітництво та фінансова стабільність.

29 квітня рейтинговим агентством RUR було опубліковано цьогорічний рейтинг, за результатами якого Національний університет «Острозька академія» посів 4 місце серед 9-ти українських університетів і 676 позицію у загальносвітовому рейтингу (World University Ranking), піднявшись на 7 позицій порівняно з попереднім роком.

За рейтингом щодо якості викладання (Teaching Ranking) наш університет впевнено тримається на 2-му місці на рівні країни, посівши при цьому 413 сходинку на світовому рівні, також піднявшись на 18 позицій порівняно з 2019 роком. При цьому університет зайняв 74 місце в загальному рейтингу за показником співвідношення кількості академічних працівників до кількості студентів і 675 позицію за показником міжнародної репутації в сфері викладання, піднявшись на 49 позицій за рік.  За цим видом рейтингу Острозька академія вже 5 років поспіль входить в Мідну лігу (Copper League), група університетів (401-500), які можна вважати елітними, оскільки вони знаходяться в топ 2-2,5% світових університетів.

За рейтингом щодо якості досліджень (Research Ranking) наш університет посів 5 місце в Україні та 744  позицію в світі (вище на 18 позицій порівняно з 2019 роком). При цьому за показником репутації в сфері досліджень університет посів 384 сходинку (у 2019 році: 395).

Нагадаємо, що крім загального рейтингу в RUR входять 30 рейтингів по шести предметних областях: гуманітарні науки, науки про життя, медичні науки, природничі науки, соціальні науки та технічні науки. Рейтинг RUR призначений для надання відповідної інформації про вищу освіту на глобальній арені для студентів, академічної спільноти, управління університетів, політиків.

Детальніше ознайомитися із рейтингом можна за посиланням