Оксана Пухонська – лауреатка міжнародної премії ім. П. Куліша

Олексій Костюченко

10 січня 2020

Докторка філологічних наук, доцентка кафедри української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» Оксана Пухонська отримала міжнародну Літературно-мистецьку премію імені Пантелеймона Куліша. Оксана Ярославівна відома також як поетеса та вчена у галузях літературознавства й літературної критики.

Пані Оксану нагородили за новаторські праці про сучасну українську літературу та культуру пам’яті, зокрема монографію «Літературний вимір пам’яті».

Нагадаємо, цю почесну міжнародну відзнаку першого березня 2011 року, за сприяння Національної спілки письменників України і міжнародних громадських організацій, заснували Клуб творчої інтелігенції «Оберіг-Чернігів» та Волинське товариство «Світязь», – для розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.

Із першого листопада 2014 року засновником Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша стала Міжнародна літературно-мистецька Академія України, котра об’єднує 155 відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55-ти країн світу.

Цього року надійшло понад 550 пропозицій з усіх регіонів України та закордону, повідомляє Українська літературна газета.

Щиро вітаємо Оксану Пухонську з достойною перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!