19/01/2021

Освітні програми

БАКАЛАВРАТ

ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


“Шановні майбутні представники моєї альма-матер, вивчаючи релігієзнавство в Острозькій академії я здобув справжніх друзів і знання у цьому вузі. Знання, які через п’ять років навчання зумів використати під час роботи у Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини у сфері захисту громадян України від дискримінації за релігійною ознакою. Вступаючи в ОА, можна бути впевненим, що звідси ви випуститеся як справжні професіонали своєї справи, а в будь-якій частині України вам допоможуть завжди старші побратими із ОА-сім’ї.”
Андрій Гнаповський, головний спеціаліст відділу з питань громадянства та рівних прав і свобод Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.
Рік випуску – 2017

“Острозька академія дала мені не лише ґрунтовні знання, але й орієнтири для самореалізації та самостановлення. Вважаю, що в ОА дуже велику увагу звертають на формування особистості як такої.Це дуже важливо в сучасному світі. Ще я навчилася бути комунікабельною, цілеспрямованою, наполегливою. Без цього жодні знання не допоможуть у професійному становленні.”
Опанасюк Наталія, учителька спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови “Інтелект” (м.Київ)
Рік випуску – 2019

“Острозька академія – це місце, де я стала собою, зуміла відкритися світові й можливостям. Нові знання, зустрічі з неординарними людьми, викладачі, які мали на меті передусім навчити, дух справедливості та чесності, віра у винятковість кожного студента – можна чи не до безкінечності продовжувати перелік факторів, які сформували мене як особистість, а також, мабуть, кожного, хто навчався в цих стінах. Свого часу Острозька академія не побоялася кинути виклик і просто бути – наперекір усім тодішнім обставинам. Так і я, упродовж усіх цих років, беру за приклад цінності, які ставила перед нами alma-mater, і намагаюся не зрадити її ідеалам, не боятися кидати виклик – передусім собі. Безмежно вдячна всім, хто долучився до її створення і змінив на краще долі не однієї тисячі молодих людей. І досі, через багато років після випуску, на запитання «Де Ви навчалися?» з гордістю відповідаю: «В Острозькій академії»!”
Лісовська Юлія, випусковий редактор ТРК «Дубно».
Рік випуску – 2011

“Навчання в ОА було простим і приємним. Маленьке місто Острог – це те, що треба, аби віднайти свій шлях у житті. Відсутність зайвої метушні великого міста дозволяє зосередитись на важливому. Минуло 4 роки як я полишила стіни академії, та знання здобуті там досі актуально служать мені в роботі та у житті. Гадаю кращого бакалаврату я не могла б для себе обрати.”
Філіп’єва Юлія, фахівець рекламного відділу Національного музею історії України (Київ).
Рік випуску – 2012

“Під кінець останнього навчального року знайшла своє місце у правозахисній організації міста Чернігова “MART” та Освітнього дому прав людини – Чернігів, що є однією з організації міжнародної мережі Human Rights House Network. Засвоївши основи піару та маркетингу, працювала в організаціях як піар-менеджер та була журналістом втілюваних проектів. Рік після випускного я вирішила використати задля стратегічного планування мого життя, а відтак одним із основних рішень – вступ до європейського університету і продовження навчання. Поки йде інтенсивна підготовка до цього – працюю в Центрі вивчення іноземних мов міста Чернігова, де маю можливість викладати англійську, польську та французьку мови. Я вдячна НаУОА за можливість навчитися основам основ не лише в науках та дисциплінах, які вивчала, а й у житті, дякую за досвід та гарний старт, який я мала, отримавши диплом (як матеріальний об’єкт, який втілює накопичення всіх знань та вмінь на шляху до його отримання).”
Ірина Брох, працює в Освітньому домі прав людини м. Чернігів та Центрі вивчення іноземних мов «Лондон».
Рік випуску – 2014

ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКИХ МОВ

“Навчання на факультеті РГМ дало можливість не лише розвинути мої здібності, але й відкрити нові. Постійна необхідність шукати нові шляхи вирішення проблем допомогла успішно навчатися і здобути професію, про яку я завжди мріяла.” 
Світлана Пардус, помічник генерального консула, менеджер з операцій у посольстві США в Україні, м. Київ, Україна.
Рік випуску – 2006

ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТИКО-ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

“Всього лиш кілька тижнів тому я ще була студенткою Острозької академії. Нині я магістрантка, працюю у Володимирецькому центрі соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. І коли на співбесіді я почула фразу «Ми шукали саме такого фахівця, як Ви», мене наповнила гордість за той рівень освіти, який я отримала у нашому університеті. Адже завдяки викладачам своєї альма-матер я навчилась спостерігати, аналізувати, рефлексувати, слухати та чути інших, розв’язувати проблеми найкреативнішими способами і ніколи не говорити «не вмію» чи «не знаю», а імпровізувати та бути впевненою в собі. Тому, якщо ви справді прагнете втілити в життя усі свої юнацькі амбіції, то Острозька академія — те місце, у якому для цього існують найбільш сприятливі умови. Будьте відкритими до нового досвіду і Всесвіт посміхнеться вам!”
Оксана Росошик, психолог у Володимирецькому центрі соціального захисту сім’ї, Рівненська обл.
Рік випуску – 2018

У 2014 році разом зі своїми друзями-одногрупникам я стояв на подвір’ї академії, слухав вітальні слова ректора і розглядав свій диплом. Так починалось інше життя — життя поза стінами Острозької академії. Я вдячний „Острозькій академії“, людям в яких і з якими навчався, за багато речей, але найголовніше: академія не дала мені набір готових відповідей, проте навчила ставити правильні та чесні запитання: собі й світу. Це велика цінність.” 
Юрій Микитюк, менеджер адвокації Реанімаційного Пакету Реформ, м.Київ.
Рік випуску – 2014

“Всі ми, коли завершуємо навчання, покидаємо рідну альма-матер. І ви свого часу покинете. Але якщо вам пощастить навчатися в Острозькій академії, то вона ніколи не покине вас. Особливо, якщо ви будете навчатися на кафедрі «Документознавство та інформаційна діяльність». Вона назавжди залишить відбиток у вашому серці, у вашій свідомості та ході мислення. Вже ніколи ви не будете сприймати новини як абсолютну правду. Особисто я довірила своє майбутнє Острозькій академії, і ще жодної секунди не пожаліла!”
Наталія Островська (Курилюк), співвласник рекламної фірми.
Рік випуску – 2013

“Розглянутий нами “Навчальний план галузі знань 25 Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону за спеціальністю 256 “Національна безпека” (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) першого бакалаврського рівня” покликана забезпечити публічний сектор висококваліфікованими фахівцями для соціально-політичної, оборонної, аналітичної та дослідницької діяльності в галузі управління та адміністрування національною безпекою (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) та сформувати нове покоління фахівців, які володіють належними компетентностями, вміють системно та інноваційно мислити, спроможні вирішувати складні прикладні проблеми в галузі управління національною безпекою в умовах динамічних змін та сучасних викликів. Дисципліни, що викладаються за цією спеціальністю актуальні для сучасного фахівця, сектору безпеки та можуть сприяти швидкій адаптації випускників для роботи в державних установах безпекового напрямку.”
Лариса Боровська, начальник кадрового підрозділу УСБУ в Рівненській області.

“На даний час увага роботодавців сконцентрована до практичного компонента підготовки фахівців у різних сферах. Планами роботи з підготовки фахівців у сфері громадського здоров’я передбачається проходження відповідної науково-дослідної практики, в т.ч. і на базі КП «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради. ОПП «Громадське здоров’я» базується на міжнародних освітніх стандартах та вітчизняних освітніх програмах, враховує вимоги роботодавців, а також основою є дисципліни зорієнтовані на теоретичні та практичні наукові досягнення в галузі 22 Охорона здоров’я. Національний університет «Острозька академія» забезпечений матеріально-технічною базою, якісним складом науково-педагогічних працівників, а також наявними зв’язками із роботодавцями. Розроблена ОПП враховує сучасні тенденції на ринку праці та підготовлена на високому рівні, що підтверджує здатність Національного університету «Острозька академія» готувати бакалаврів зі спеціальності 229 «Громадське здоров’я».”
О.В. Гандзюк, Директор Комунального підприємства “Обласний центр громадського здоров’я” Рівненської обласної ради.

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

“В Острозькій академії панує особлива атмосфера, в якій вчать навчатися, не зупинятися на досягнутому, навіть якщо вважаєш, що вже все опанував, постійно вдосконалювати себе, досягати поставлених цілей та йти далі, не дивлячись ні на які труднощі.”
Юлія Фабіян, працює у Першому європейському департаменті Міністерства закордонних справ України.
Рік випуску – 2013

“Зараз, через майже чотири роки після випуску з університету, я згадую про час проведений в Острозі та академії, як один з найяскравіших періодів свого життя. Це один із небагатьох вишів України (якщо і не єдиний), де студенти точно знають, що їх знання завжди оцінені справедливо в рамках найчеснішої конкуренції. Це унікальне місце, яке притягує виключно талановитих молодих. Тут панує атмосфера дружби та взаємоповаги. Для скептиків, які, можливо, скажуть, що в маленькому Острозі навчитися веденню міжнародних відносин і отримати ґрунтовне знання про країни буде складно, я відповім, що вони помиляються. Навчальна база факультету, підхід до навчання та все можливе заохочення до участі у міжнародних програмах з боку викладачів, зробить з кожного студента затребуваного спеціаліста.”
Олександр Ніколаєв, assistant Front Office Manager Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Рік випуску – 2011

“Освітня програма за спеціальністю «історія» в Острозькій академії відповідає усім стандартам сучасної освіти, а знання і досвід, отримані в процесі навчання, дали мені хороший старт і багато переваг у подальшій професійній діяльності. Хочеться відзначити високий рівень кваліфікації викладацького складу кафедри історії, який назавжди завоював моє визнання і повагу.” 
Тетяна Сидорук, доктор політичних наук, професор кафедри країнознавства НаУОА.
Рік випуску – 2004

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ІМ. І. МАЛИНОВСЬКОГО

“Мене звати Богдан Шабаровський, я випускник Інституту права (2015 рік). Працюю адвокатом у Києві. Мій вибір Академії був трохи спонтанним і випадковим, але я жодного разу про нього не пошкодував. Академія – це більше, ніж навчальний заклад. Це – великий студентський простір, де є місце для всього: навчання, спорту, тусовок, стосунків. Академія закохує в себе із перших днів, і це відчуття любові уже не зникає. Випускники Академії – це велика спільнота: навіть у Києві завжди впізнаєш своїх. Правнича освіта, яку можна отримати в Острозі, нічим не гірша від тієї, що дають в “крутих” університетах Києва, Харкова чи Одеси. Бути випускником Академії – це велика честь і великий виклик.”
Богдан Шабаровський адвокат, один з авторів сервісу SudoBot.
Рік випуску – 2015

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

“Економічна освіта дає можливість працевлаштуватись практично у будь-якій сфері діяльності, залежно від ваших вподобань: чи то на виробничому, сільськогосподарському підприємстві, у банківській системі, у сфері страхування чи в університеті. Ви обираєте те, що вам цікаво. При цьому можете займатись бухгалтерією, інвестиціями, закупівлями, вчителювати або ж започаткувати власну справу. Знання економіки полегшують також управління власними фінансами та фінансами вашої сім’ї. Острозька академія ж, окрім необхідних знань, вчить своїх студентів зберігати в професійній діяльності принципи людяності, чесності, етики та здорового патріотизму. А це саме те, що так необхідно нашому суспільству зараз.” 
Богдана Гаврилюк, спеціаліст з корпоративної та управлінської звітності в ПАТ «CITYBANK».
Рік випуску – 2009

“Напевно, вас цікавить чому саме економіка, чому облік? Відповідь проста – мені це подобається, подобається точність, однозначність, та саме головне – перспективи здобуття престижної роботи. Список того, що можеш отримати з дипломом бухгалтера міжнародного рівня, просто безмежні. Весь господарський комплекс нашої Вітчизни використовує бухгалтерський облік, завдяки інструментарію обліку можна повністю описати і «виміряти» підприємство.”
Оксана Менделюк, випускниця.

Перші 2 роки я не розумів коли ж почнеться кібернетика, завжди приходилось вчити лише економіку. Лише на третьому курсі стало зрозуміло що нам дали інформацію, якою ми будемо “гратися” за допомогою кібернетики. Ця спеціальність навчила мене правильно організовувати робочий процес та оптимізовувати ресурси власних сил і часу. Тому я, як і мої колеги-випускники, можу дозволити собі працювати одночасно в декількох великих компаніях приділяючи цьому не більше 10 годин на добу. Саме завдяки їй тепер не я шукаю роботу, а робота шукає мене, і з кожним днем усе краща і краща. Економічна кібернетика – це спеціальність, яка навчає правильно, а головне вигідно жити та розвиватися як професійно, так і особистісно.
Місай Володимир, інженер-програміст Argo Software Engineering, веб-дизайнер ТОВ “Автоград” та ТОВ “Експерт Трейд”.

МАГІСТРАТУРА

ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКИХ МОВ
ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТИКО-ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ІМ. І. МАЛИНОВСЬКОГО
ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ