Зустріч з випускником економічного факультету – Олександром Шелепалом

Випускник економічного факультету.
Керівник фінансової
компанії ТОВ «Трейд Фактор Україна», Олександр Шелепал

30 вересня 2021 року відбулася зустріч з випускником економічного факультету Національного університету «Острозька академія», керівником фінансовоїкомпанії ТОВ «Трейд Фактор Україна» Олександром Шелепалом на тему: «Планування та побудова професійної кар’єри”.

Під час зустрічі запрошений гість розповів про те:- які переваги дає планування професійного шляху;- чому не буває неправильних рішень щодо вибору роботи;- якою є сучасна кар’єра у фінансовій сфері та як вона змінилася за 15 років;- як правильно складати резюме для працевлаштування.

Також Олександр розповів про власний досвід у побудові кар’єри уфінансовій сфері, навів багато цікавих прикладів з власного досвіду та дав відповіді на запитання щодо викликів під час власного працевлаштування.