07/06/2015

2014

 

[accordions title=”” disabled=”false” active=”0″ autoheight=”false” collapsible=”true”]

”Інститут

Спеціалісти

  1. Алмазова Ільна Василівна
  2. Антонюк Мирослава Анатоліївна
  3. Берун Антоніна Михайлівна
  4. Берьозкіна Аліна Ігорівна
  5. Галас Іванна Сергіївна
  6. Глиста Христина Василівна
  7. Гончар Микола Святославович
  8. Гончар Яна Ігорівна
  9. Денисюк Катерина Олексіївна
  10. Дзюба Діана Олександрівна
  11. Єрикалова Ольга Олександрівна
  12. Жовкла Галина Антонівна
  13. Казнодій Юрій Вікторович
  14. Ковтунець Юлія Сергіївна
  15. Кожеймяк Кирило Сергійович
  16. Козіцький Дмитро Миколайович
  17. Лавор Ірина Іванівна
  18. Левчук Юлія Валеріївна
  19. Летка Вікторія Степанівна
  20. Логвинчук Гліб Борисович
  21. Мазур Анастасія Сергіївна
  22. Мельник Лілія Сергіївна
  23. Метельський Сергій Васильович
  24. Мозоль Наталія Русланівна
  25. Ніколюк Ірина Олександрівна
  26. Новак Альона Миколаївна
  27. Писарчук Юлія Михайлівна
  28. Пригуза Сергій Валерійович
  29. Приймак Тетяна Олександрівна
  30. Рудюк Віталій Володимирович
  31. Рухер Наталія Петрівна
  32. Савчук Ігор Сергійович
  33. Сацик Катерина Сергіївна
  34. Суплік Анастасія Валеріївна
  35. Тверда Інна Дмитрівна
  36. Хаймик Валентин Федорович
  37. Храпач Олена Володимирівна
  38. Шамбір Мар’яна Русланівна
  39. Шило Володимир Володимирович
  40. Шлюєв Станіслав Юрійович
  41. Шпалярчук Алла Анатоліївна
  42. Ясюк Юлія Володимирівна
  43. Ящук Юлія Юріївна

Магістри 

  1. Брицька Катерина Петрівна
  2. Брянчик Наталія Олегівна
  3. Вейна Юлія Миколаївна
  4. Гичак Вікторія Едуардівна
  5. Гутнік Ірина Володимирівна
  6. Зелінський Євген Володимирович
  7. Ільчук Любов Юріївна
  8. Ковальова Анна Анатоліївна
  9. Мазурук Оксана Аркадіївна
  10. Мельник Ганна Валентинівна
  11. Михайлович Любомир Степанович
  12. Наумчук Анна Вадимівна
  13. Нестерчук Олена Ігорівна
  14. Поліщук Олександр Петрович
  15. Польова Еріка Миколаївна
  16. Рогозін Олександр Олегович
  17. Савчук Мар’яна Валентинівна
  18. Столяр Ярослав Юрійович
  19. Фесюк Оксана Володимирівна
  20. Хмарук Тарас Віталійович
  21. Царук Сергій Анатолійович
  22. Чмут Назарій Олександрович
  23. Шарапа Ольга Василівна
  24. Шафарчук Олена Володимирівна
  25. Шевчук Віталій Олександрович


”Факультет

Спеціалісти філології, викладачі англійської та німецької/французької мов та літератур, перекладачі

  1. Борис Богдана Олексіївна
  2. Бухтіярова Марина Андріївна
  3. Власюк Ольга Анатоліївна
  4. Войтко Дарина Ігорівна
  5. Гаврилюк Юлія Сергіївна
  6. Гриб Любов Василівна
  7. Грицюк Анастасія Ігорівна
  8. Дмитрук Яна Володимирівна
  9. Калічак Тетяна Олександрівна
  10. Квітовська Наталія Ігорівна
  11. Ковальчук Аліна Анатоліївна
  12. Костюк Марія Григорівна
  13. Лопоносова Тетяна Олександрівна
  14. Мазурик Анна Вадимівна
  15. Маркевич Людмила Олексіївна
  16. Мудрик Тарас Дмитрович
  17. Наливайко Анна Романівна
  18. Орлова Ангеліна Ростиславівна
  19. Панасюк Ірина Леонідівна
  20. Пилипко Руслана Сергіївна
  21. Поліщук Ольга Ігорівна
  22. Процик Юрій Петрович
  23. Сачковська Ольга Вікторівна
  24. Слабіцька Світлана Миколаївна
  25. Слободзяна Віта Миколаївна
  26. Ткачик Тетяна Вікторівна
  27. Федорова Анастасія Юріївна
  28. Хвищук Руслан Андрійович
  29. Чепела Марія Миколаївна
  30. Шевчук Катерина Василівна
  31. Шеянова Олена Сергіївна

Магістри

  1. Доманюк Оксана Богданівна
  2. Каламаж Вікторія Олегівна
  3. Касянчик Марія Анатоліївна
  4. Малиш Надія Сергіївна
  5. Пасічник Зоряна Юріївна
  6. Тимощук Ліна Віталіївна
  7. Хандрук Марія Сергіївна
  8. Шмакова Тетяна Іванівна


”Факультет


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]


[/tabs]

Гуманітарний факультет


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Культурологія”]

Магістри 

  1. Бондарчук Ярослава Богданівна
  2. Герзун Маріанна Анатоліївна
  3. Давидюк Аліна Анатоліївна
  4. Івичук Соломія Юріївна
  5. Кузьміч Ольга Володимирівна
  6. Шикірява Леся Андріївна

[/tab]
[tab title=”Українська мова і література”]

Магістри 

  1. Білий Анатолій Олегович
  2. Блонська Олександра Олексіївна
  3. Віконська Надія Петрівна
  4. Зай Аліна миколаївна
  5. Зектер Ганна Василівна
  6. Карпенюк Наталія Валеріївна
  7. Ляхова Іванна Савівна
  8. Михайлець Людмила Ігорівна
  9. Росоловська Мар’яна Миколаївна
  10. Сідляренко Яніна Ігорівна
  11. Ситай Марія Вікторівна
  12. Твердун Наталія Максимівна
  13. Церкевич Ірина Миколаївна
  14. Яручик Юлія Володимирівна

[/tab]
[tab title=”Релігієзнавство”]

Магістри 

  1. Білюк Катерина Василівна
  2. Божич Олександр Олександрович
  3. Венета Мар’яна Володимирівна
  4. Войтов Богдан Іванович
  5. Волошин Тарас Ігорович
  6. Гладун Сергій Олегович
  7. Іванюк Денис Олександрович
  8. Леськів Олександр Андрійович
  9. Махлюк Василь Миколайович
  10. Медведюк Ірина Миколаївна
  11. Михальчук Богдан Вадимович
  12. Пархоменко Лариса Павлівна
  13. Романюк Інна Юріївна
  14. Рубець Людмила Петрівна
  15. Синяк Олеся Петрівна
  16. Скібчик Василь Сергійович
  17. Шевчук Надія Віталіївна
  18. Шимон Олег Іванович
  19. Штельмах Ігор Олегович
  20. Янчевський Дмитро Русланович

[/tab]
[/tabs]


”Економічний


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Фінанси і кредит”]

Спеціалісти

  1. Бачук Олександр Володимирович
  2. Береза Євгенія Миколаївна
  3. Бідоч Олександра Олегівна
  4. Бондар Світлана Валеріївна
  5. Бохонська Ірина Валеріївна
  6. Гень Ольга Сергіївна
  7. Герасимчук Ігор Вікторович
  8. Горбатюк Олександр Валерійович
  9. Гладун В’ячеслав Володимирович
  10. Гнатюк Аліна Дмитрівна
  11. Єдинак Тетяна Володимирівна
  12. Заблоцька Ольга Сергіївна
  13. Зварика Іван Сергійович
  14. Зварика Марія Сергіївна
  15. Зуб Ірина Миколаївна
  16. Іскра Юлія Михайлівна
  17. Киянчук Дмитро Євгенович
  18. Книш Богдана Олегівна
  19. Кхатер Фад Еліас
  20. Лешан Катерина Олексіївна
  21. Лучко Віталій Леонідович
  22. Малеш Арсен Вячеславович
  23. Малишко Віктор Васильович
  24. Марчук Людмила Вікторівна
  25. Михайлова Євгенія Миколаївна
  26. Назарук Леся Валеріївна
  27. Нікулін Євгеній Віталійович
  28. Олійник Надія Юріївна
  29. Осташ Андрій Олексійович
  30. Павлушко Андрій  Володимирович
  31. Павельчук Юрій Петрович
  32. Положевець Юрій Анатолійович
  33. Пріндин Христина Миколаївна
  34. Римарчук Катерина Юріївна
  35. Савчук Тетяна Петрівна
  36. Саханюк Тетяна Валеріївна
  37. Семенюк Ігор Юрійович
  38. Сощук Діна Володимирівна
  39. Стасюк Наталія Анатоліївна
  40. Сущинська Юлія Володимирівна
  41. Татарин Анна Ігорівна
  42. Чумак Богдан Юрійович
  43. Шафранська Наталія Андріївна
  44. Шашилова Мілана Володимирівна

Магістри

  1. Дубінець Наталія Вікторівна
  2. Дубіняк Людмила Віталіївна
  3. Ряба Марія Олександрівна
  4. Струмінська Богдана Миколаївна
  5. Трач Олександр Суренович

[/tab]
[tab title=”Економічна кібернетика”]

Спеціалісти

  1. Вербицький Володимир Васильович
  2. Глінчук Тетяна Юріївна
  3. Демчук Василь Михайлович
  4. Кава Ольга Олександрівна
  5. Лесик Андрій Вікторович
  6. Микитич Тарас Михайлович
  7. Мельник Микола Валерійович
  8. Харитонов Олександр Сергійович

Магістри

  1. Зубач Орися Сергіївна
  2. Карпова Наталія В’ячеславівна
  3. Роман Сергій Валерійович
  4. Ткачук Юрій Олександрович
  5. Ушаков Ігор Олександрович
  6. Якубець Ольга Вікторівна

[/tab][/tabs]


”Факультет

[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Документознавство”]

Спеціалісти 

  1. Алейников Денис Валерійович
  2. Варченко Юлія Василівна
  3. Гриценюк Наталія Анатоліївна
  4. Гулюк Юлія Андріївна
  5. Дорошко Тетяна Олександрівна
  6. Зарванська Лілія Олександрівна
  7. Король Руслана Ростиславівна
  8. Кукуруза Оксана Миколаївна
  9. Ліннік Ірина Олександрівна
  10. Макогончук Олена Сергіївна
  11. Пасечник Іванна Геннадіївна
  12. Прилуцька Антоніна Юріївна
  13. Стецюк Володимир Володимирович
  14. Тимчук Дар’я Анатоліївна

Магістри

  1. Алексеєва Юлія Григорівна
  2. Бенюк Наталія Миколаївна
  3. Боклінка Олена Олегівна
  4. Дарда Світлана Василівна
  5. Каськова Ірина Олегівна
  6. Муха Наталія Володимирівна
  7. Рикун Марія Анатоліївна
  8. Сосніна Анастасія Сергіївна
  9. Шершньова Наталія Володимирівна

[/tab]
[tab title=”Політологія”]

Магістри

  1. Борищук Назар Сергійович
  2. Великожон Денис Олександрович
  3. Гунько Дмитро Вікторович
  4. Зінчук Дмитро Степанович
  5. Іванішин Євгеній Сергійович
  6. Кирильчук Альона Олександрівна
  7. Малеш Оксана Олегівга
  8. Мацієвський Руслан Юрійович
  9. Микитюк Юрій Васильович
  10. Олійник Олег Леонідович
  11. Перехристюк Катерина Володимирівна
  12. Пугач Марта Володимирівна
  13. Совпенчук Вікторія Святославівна

[/tab]
[tab title=”Психологія”]

Магістри

  1. Бойко Марія Федорівна
  2. Добжанська Олена Леонідівна
  3. Годунок Наталія Валентинівна
  4. Кухар Марія Леонідівна
  5. Пастух Ольга Олександрівна
  6. Рябушенко Катерина Олександрівна
  7. Саєнко Олеся Олегівна
  8. Тарасюк Олена Володимирівна
  9. Целюк Тетяна Лонгінівна

[/tab]
[/tabs]


[/accordions]
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3