29/07/2015

2011

Всього  – 306 випускників

З них:

Спеціалістів – 175 випускники

Магістрів – 131 випускників

[accordions title=”” disabled=”false” active=”0″ autoheight=”false” collapsible=”true”]

”Правничий

Спеціалісти

  1. Антонюк Юлія Юріївна
  2. Бобрик Наталія Миколаївна
  3. Васьковець Анна Олегівна
  4. Волович Діана Володимирівна
  5. Волошин Ілля Васильович
  6. Воробей Маргарита Сергіївна
  7. Горецька Ксенія Ігорівна
  8. Грицюк Оксана Дмитрівна
  9. Деляєва Лідія В׳ячеславівна
  10. Захарова Юлія Володимирівна
  11. Калавур Світлана Олегівна
  12. Каменчук Михайло Сергійович
  13. Ковенько Лідія Василівна
  14. Костишин Вікторія Володимирівна
  15. Кузьменюк Наталія Михайлівна
  16. Курілова (Галл була) Іванна Олександрівна
  17. Ліщинська Тетяна Ігорівна
  18. Лук׳янчук Дмитро Володимирович
  19. Мандзя Наталія Василівна
  20. Мариніна Тетяна Володимирівна
  21. Мелянчук Володимир Анатолійович
  22. Нікітюк Павло Михайлович
  23. Оксенюк Тарас Юрійович
  24. Опанасюк Тетяна Віталіївна
  25. Островський Юрій Миколайович
  26. Платова Юлія Павлівна
  27. Поліщук Андрій Миколайович
  28. Радюк Лілія Олександрівна
  29. Рибачук Юлія Вадимівна
  30. Романова Олена Вадимівна
  31. Саган Інна Олександрівна
  32. Салівончик Катерина Іванівна
  33. Сисоєва Ольга Олегівна
  34. Стецик(Должко) Ірина Олександрівна
  35. Стратуляк Ірина Іванівна
  36. Тимошицька Тетяна Іванівна
  37. Тімуш Анна Юріївна
  38. Томчук Тетяна Миколаївна
  39. Чабан Руслан Леонідович
  40. Чабан Тетяна Миколаївна
  41. Чубатенко Сергій Станіславович
  42. Шоломицький Володимир Юрійович

Магістри 

  1. Горбач Анна Миколаївна
  2. Жук Марія Степанівна
  3. Михальчук Олена Василівна
  4. Моспанюк Ірина Мілетіївна
  5. Радько Юрій Анатолійович


”Факультет

Спеціалісти романо-германських мов

  1. Анрощук Лариса Миколаївна
  2. Прокопів (була Бабська) Тетяна Сергіївна
  3. Бабчанік Рита Вікторівна
  4. Барабасевич Поліна Олександрівна
  5. Бондар Інна Володимирівна
  6. Глівінський Андрій Іванович
  7. Глуходід Неоніла Романівна
  8. Гуменюк Катерина Анатоліївна
  9. Дмитрук Владислав Юрійович
  10. Єфанова ( Вертерінгс) Інна Ігорівна
  11. Зубко (Сігінішина) Аліса Сергіївна
  12. Кічата Олена Олегівна
  13. Козак Інна Валеріївна
  14. Копотілова Тетяна Георгіївна
  15. Коротчук Наталія Василівна
  16. Кравчук Сергій Олександрович
  17. Крайчинський Едуард Олексійович
  18. Кучер Антоніна Ростиславівна
  19. Левченко Вікторія Володимирівна
  20. Лукавська Анна Вікторівна
  21. Манячук Юлія Володимирівна
  22. Маруха Іванна Василівна
  23. Мельник Христина Романівна
  24. Мізерний Ярослав Анатолійович
  25. Мотрук Наталія Володимирівна
  26. Олійник Анна Олександрівна
  27. Папсуєва Анна Олександрівна
  28. Пробитюк Дарина Іванівна
  29. Романюк Мирослава Володимирівна
  30. Товарков Олександр Олександрович
  31. Тручок Галина Іванівна
  32. Хотюк Ольга Борисівна
  33. Чернецька Віра Борисівна
  34. Юрко Петро Федорович
  35. Петрук Віта Валеріївна
  36. Леошек Юлія Іванівна
  37. Олішкевич Світлана Вікторівна

Магістри романо-германських мов

  1. Борецька Вікторія Федорівна
  2. Джиган Олена Григорівна
  3. Корольчук Юлія Анатолівна
  4. Костюк Ольга Олександрівна
  5. Курдаєв Андрій Олександрович
  6. Лукавська Елла Вікторівна
  7. Пшеничка Ольга Юріївна
  8. Сіліванова Ілона Миколаївна
  9. Сімак Катерина Віталівна
  10. Шулятьєв Олександр Ігорович


”Факультет


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Історія”]

Спеціалісти історії

  1. Бартосевич Олексій Леонідович
  2. Затірка Наталія Юріївна
  3. Захарець Геннадій Володимирович
  4. Калениченко Дмитро Анатолійович
  5. Карлюкіна Марина Юріївна
  6. Кінах Катерина Григорівна
  7. Матюшевська Тетяна Петрівна
  8. Метеха Ганна Василівна
  9. Москалик Іван Павлович
  10. Саковець Альона Миколаївна
  11. Трачук Вікторія Василівна
  12. Тукаш Тетяна Петрівна
  13. Шейгіс Альона Василівна
  14. Шумак Альона Миколаївна

Магістри історії

  1. Бокайло Олександр Валентинович
  2. Галішевський Віталій Анатолійович
  3. Глибович Наталія Анатоліївна
  4. Жуков Артем Володимирович
  5. Зеленчук Назарій Вікторович
  6. Кректун Ольга Олександрівна
  7. Лазарчук Руслан Миколайович
  8. Мамчур Іван Миколайович
  9. Святченко Андрій Ярославович
  10. Сидорчук Олена Дмитрівна

[/tab]
[tab title=”Країнознавство”]

Магістри країнознавства

  1. Варченко Світлана Василівна
  2. Вержиковська Юлія Павлівна
  3. Дячук Ольга Олександрівна
  4. Козачук Катерина Василівна
  5. Колмакова Аліна Олександрівна
  6. Крюкова Оксана Сергіївна
  7. Лакодей Олена Юріївна
  8. Лапинська Антоніна Андріївна
  9. Ніколаєв Олександр Володимирович
  10. Нічик Яна Ярославівна
  11. Обовець Марина Володимирівна
  12. Пасєка Олена Валеріївна
  13. Систалюк Ірина Григорівна
  14. Чиж Ольга Андріївна
  15. Шелепчук Антон Леонідович

[/tab]
[/tabs]


Гуманітарний факультет


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Культурологія”]

Спеціалісти

  1. Гук Ірина Григорівна
  2. Дяк Ольга Григорівна
  3. Клімчук Дмитро Миколайович
  4. Мельник Марія Валеріївна
  5. Москалець Дмитро Олександрович
  6. Музика Ольга Володимирівна
  7. Славінська Наталія Андріївна
  8. Ткач Роман Володимирович
  9. Трофімчук (була Марчук) Юлія Миколаївна
  10. Яблоновська Катерина Юріївна

Магістри 

  1. Баглай Ірина Андріївна
  2. Гощук Олеся Федорівна
  3. Денега Анна Анатоліївна
  4. Кравчук Юлія Володимирівна
  5. Матчишин Юлія Мирославівна
  6. Нищенко Наталія Вікторівна
  7. Петрук Ірина Ігорівна
  8. Семенюк Володимир Сергійович
  9. Олійник (була Чупринська) Тетяна Феліксівна
  10. Щеглова Наталія Володимирівна

[/tab]
[tab title=”Українська філологія”]

Магістри 

  1. Вдович Ольга Вікторівна
  2. Вовчук Ірина Сергіївна
  3. Горкуша Вікторія Петрівна
  4. Грушицька Ольга Олексіївна
  5. Гулько Ольга Олександрівна
  6. Денищук Ірина Петрівна
  7. Єреджепова Асіє Рустемівна
  8. Іщенко Віктор Григорович
  9. Кирилюк Ольга Володимирівна
  10. Костюкевич Юлія Іванівна
  11. Лісовська Юлія Анатоліївна
  12. Лущиков Євгеній Володимирович
  13. Пухонська Оксана Ярославівна
  14. Роговська Юлія Йосипівна
  15. Семенюк Оксана Степанівна

[/tab]
[tab title=”Релігієзнавство”]

Магістри 

  1. Бікус Вікторія Василівна
  2. Гаврилів Вадим Тарасович
  3. Гаврилюк Євгенія Михайлівна
  4. Дмитрук Ігор Анатолійович
  5. Колос Петро Анатолійович
  6. Кондратюк Дмитро Вікторович
  7. Кухарчук Ангеліна Володимирівна
  8. Мартюк Світлана Григорівна
  9. Місько Роман Павлович
  10. Нікітюк Анна Олександрівна
  11. Опанащук Павло Володимирович
  12. Попель Юлія Леонідівна
  13. Рой Наталія Василівна
  14. Рубін Ігор Леонідович
  15. Синюта Микола Михайлович
  16. Хмельницький Богдан Іванович
  17. Цюцюр Алевтина Володимирівна
  18. Ціось (була Знайдюк) Інна Олександрівна

[/tab]
[/tabs]


”Економічний


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Фінанси і кредит”]

Спеціалісти

  1. Блонська Анжела Іванівна
  2. Гуменна Валентина Олександрівна
  3. Іващук Валентина Валеріївна
  4. Кватирко Лариса Анатоліївна
  5. Коц Ілля Сергійович
  6. Кочкубей-Ільчук Віта Віталіївна
  7. Недашківська Олена Вікторівна
  8. Марченко Ірина Миколаївна
  9. Нікітіна Вікторія Вадимівна
  10. Полюх Сергій Арсенович
  11. Польовий Олексій Олександрович
  12. Рашевський Орест Юрійович
  13. Рига Богдан Володимирович
  14. Розевик Олена Миколаївна
  15. Романюк Ігор Іванович
  16. Рябініна Інна Володимирівна
  17. Сєчина Ірина Вікторівна
  18. Смірнов Дмитро Вікторович
  19. Ткачук Анастасія Миколаївна
  20. Штокало Мар׳яна Зіновіївна
  21. Ювсечко Ольга Володимирівна
  22. Садовський Ігор Сергійович
  23. Смолярчук Катерина Михайлівна
  24. Філіппова Катерина Дмитрівна
  25. Авраменко Ірина Олександрівна
  26. Андрійчук Олександр Степанович
  27. Борисова Ольга Олександрівна
  28. Барищук Назарій Анатолійович
  29. Іщук Світлана Миколаївна
  30. Кисільчук Анна Миколаївна
  31. Кучер Андрій Олегович
  32. Макаренко Оксана Володимирівна
  33. Марчук Віталій Анатолійович
  34. Міщук Іванна Володимирівна
  35. Остапчук Тетяна Анатоліївна
  36. Омеляш Леся Богданівна
  37. Полюхович Марина В׳ячеславівна
  38. Смик Віталій Миколайович
  39. Тишкун Валентина Вікторівна
  40. Щур Олексій Остапович
  41. Замченко Богдан Вікторович
  42. Казмірчук Алла Олександрівна
  43. Колосінський Віктор Володимирович
  44. Курганський Олексій Олександрович
  45. Миронюк Інна Володимирівна
  46. Позднякова Ілона Олександрівна

Магістри

  1. Кобринь Світлана Сергіївна
  2. Касьяненко Руслан Вікторович
  3. Лівінчук (стала Цикальчук) Інна Павлівна
  4. Саросеко Марія Василівна
  5. Юзюк Олександр Анатолійович

[/tab]
[tab title=”Економічна кібернетика”]

Спеціалісти

  1. Андрєєва Олена Ігорівна
  2. Войцехівський Микола Володимирович
  3. Зозуляк Інна Анатоліївна
  4. Клімук Мар׳яна Леонідівна
  5. Лазарчук Андрій Олександрович
  6. Лещук Роман Васильович
  7. Остаповець Альона Олегівна
  8. Сорока Андрій Миколайович

Магістри

  1. Кмитюк Тетяна Леонідівна
  2. Кобєлєв Максим Володимирович
  3. Ковальчук Тетяна Василівна
  4. Мороз Олена Сергіївна
  5. Попов Дмитро Ігорович
  6. Руденко Богдан Ярославович
  7. Семенюк Аліна Валеріївна
  8. Бучко Тетяна Олександрівна
  9. Черуха Наталія Володимирівна
  10. Шнайдер Марія Сергіївна

[/tab][/tabs]


”Факультет

[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Документознавство”]

Спеціалісти 

  1. Бухальський Віктор Іванович
  2. Войтович Віра Володимирівна
  3. Гаврилюк Мар’яна Іванівна
  4. Галімський Олександр Вікторович
  5. Калістратова Надія Андріївна
  6. Коваль Роман Миколайович
  7. Кот Людмила Олександрівна
  8. Мацун Наталія В’ячиславівна
  9. Прокопець Марія Володимирівна
  10. Решетилова Тетяна Олегівна
  11. Свіріда Наталія Анатоліївна
  12. Слободян Мар’яна Романівна
  13. Слонюк Ольга Олександрівна
  14. Созданець Наталія Олександрівна
  15. Чуйкіна Валентина Олегівна
  16. Шевчук Оксана Вікторівна
  17. Костюк Діана Орестівна
  18. Цимбалюк Наталія Дмитрівна

Магістри

  1. Александрук Марія Вікторівна
  2. Бойчук Олена Віталіївна
  3. Дарда Тетяна Василівна
  4. Деркач Оксана Анатоліївна
  5. Крикун Євгенія Юріївна
  6. Саливанюк Лідія Володимирівна
  7. Сидорчук Олеся Анатоліївна
  8. Стрельчук Олеся Тимофіївна
  9. Тодоренко Катерина Володимирівна
  10. Шульга Марина Ігорівна

[/tab]
[tab title=”Політологія”]

Магістри

  1. Атаманюк Марта Юріївна
  2. Боришкевич Наталія Олександрівна
  3. Бурова Оксана Володимирівна
  4. Власюк Вікторія Миколаївна
  5. Пешко(була Дацька) Наталія Володимирівна
  6. Дзюба Андрій Миколайович
  7. Живодьор Катерина Яківна
  8. Зарудяний Андрій Володимирович
  9. Корнишова Марія Олександрівна
  10. Максименко Роман Анатолійович
  11. Сопіга Іван Сергійович
  12. Сташук Галина Анатолівна
  13. Стецик Захар Васильович
  14. Чуприна Катерина Петрівна

[/tab]
[tab title=”Психологія”]

Магістри

  1. Володіна Катерина Ігорівна
  2. Волошина Вікторія Олександрівна
  3. Давидюк Мар’яна Борисівна
  4. Вакула Мар’яна Василівна
  5. Кіндзерська Аліна В’ячеславівна
  6. Нижник Анна Євгенівна
  7. Платонова Марія Анатоліївна
  8. Погоріла Аліна Юріївна
  9. Роменська Марина Володимирівна
  10. Шепель Жанна Сергіївна

[/tab]
[/tabs]


[/accordions]
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3