07/06/2015

2010

Всього  – 290 випускників

З них:

Спеціалістів – 175 випускники

Магістрів – 115 випускників

[accordions title=”” disabled=”false” active=”0″ autoheight=”false” collapsible=”true”]

”Правничий

Спеціалісти

  1. Афанасьєва Зінаїда Володимирівна
  2. Барна Іван Михайлович
  3. Бондар Ірина Євгеніївна
  4. Валігура Ігор Анатолійович
  5. Врублевська Юлія Леонідівна
  6. Гаврилюк Маріанна Олегівна
  7. Гарбузко Олексій Миколайович
  8. Горбатюк Світлана Валентинівна
  9. Грицюк Ірина Анатоліївна
  10. Гуменюк Інна Петрівна
  11. Денега Надія Володимирівна
  12. Дзюма Олена Іванівна
  13. Дмитрук Тетяна Олександрівна
  14. Добродій Марта Володимирівна
  15. Єндрущак Юлія Вячеславівна
  16. Ігуменьшева Марта Олегівна
  17. Каленський Андрій Юрійович
  18. Калька Іван Зіновійович
  19. Камінська Яна Михайлівна
  20. Карпач Лілія Леонідівна
  21. Когаль Катерина Віталіївна
  22. Костюк Анна Михайлівна
  23. Кравчук Надія Петрівна
  24. Кривцова Анастасія Олександрівна
  25. Куцеля Оксана Русланівна
  26. Лапій Катерина Василівна
  27. Маркович Вікторія Олександрівна
  28. Медведюк Вадим Вікторович
  29. Новікова Інна Сергіївна
  30. Новосад Алла Володимирівна
  31. Саган Андрій Анатолійович
  32. Свінціцька Тетяна Миколаївна
  33. Синоверська Вікторія Богданівна
  34. Степанюк Любов Дмитрівна
  35. Стрільчук Ірина Василівна
  36. Татура Олена Петрівна
  37. Тебенько Ольга Іванівна
  38. Тишко Олеся Юріївна
  39. Трифонов Михайло Львович
  40. Федчук Володимир Олегович
  41. Фурманюк Сергій Валерійович
  42. Хильчук Катерина Юріївна
  43. Цимбалюк Леся Петрівна
  44. Чуприна Іванна Петрівна
  45. Чурчина Інна Миколаївна
  46. Шикер Ірина Олександрівна
  47. Шлеюк Вікторія Володимирівна
  48. Яковецький Віталій Іванович

Магістри 

  1. Агаян Ашот Казаросович
  2. Боржецька Наталія Леонідівна
  3. Будько Елла Юріївна
  4. Панчук Ірина Олегівна
  5. Пецко Ірина Анатоліївна


”Факультет

Спеціалісти філології, викладачі англійської та німецької/французької мов та літератур, перекладачі

  1. Андросова Олена Вікторівна
  2. Бобер Інна Володимирівна
  3. Величко Олександр Миколайович
  4. Галущинська Анастасія Юріївна
  5. Гордійчук Микола Анатолійович
  6. Горечко Павло Зіновійович
  7. Драганчук Ганна Анатоліївна
  8. Калениченко Тетяна Костянтинівна
  9. Каленюк Яна Юріївна
  10. Карпенко Алла Миколаївна
  11. Кирилюк Тетяна Анатоліївна
  12. Контролевич Ольга Олегівна
  13. Кордіяка Надія Зеновіївна
  14. Кундельська Мирослава Валеріївна
  15. Куржій Наталія Миколаївна
  16. Кухар Оксана Іванівна
  17. Левіна Інеса Володимирівна
  18. Літвин Тамара Володимирівна
  19. Лушпай Тетяна Миколаївна
  20. Матвійчук Андрій Сергійович
  21. Олицька Світлана Миколаївна
  22. Онук Юлія Степанівна
  23. Перець Оксана Вікторівна
  24. Півень Ірина Василівна
  25. Примак Вадим Валерійович
  26. Самчук Ольга Володимирівна
  27. Семенюк Діна Володимирівна
  28. Стахнюк Анна Ігорівна
  29. Стецюк Ірина Володимирівна
  30. Тихонов Сергій Валерійович
  31. Ткачук Марія Анатоліївна
  32. Халанчук Таїсія Петрівна
  33. Хведчак Юлія Володимирівна
  34. Чумак Юрій Олександрович
  35. Шарановська Зоряна Романівна
  36. Шмачук Ольга Олександрівна
  37. Шустак Юлія Іванівна

Магістри філології

  1. Босик Ольга Сергіївна
  2. Горблюк Олена Анатоліївна
  3. Діденко Ірина Федорівна
  4. Климчук Ольга Володимирівна
  5. Кондратьєва Алла Євгенівна
  6. Мацьківська Лілія Анатоліївна
  7. Прокопович Наталія Іванівна
  8. Роганова Маріолла Олександрівна
  9. Цвик Альона Віталіївна
  10. Ющик Юлія Григорівна


”Факультет

Магістри історії

  1. Бібик Інна Василівна
  2. Боровик Оксана Іванівна
  3. Голоб’юк Іванна Михайлівна
  4. Гульчук Наталія Володимирівна
  5. Мазепа Олександр Миколайович
  6. Михайлевська Зоряна Анатоліївна
  7. Прихода Мирослава Юріївна
  8. Семенюк Леся Вікторівна
  9. Усач Андрій Володимирович
  10. Шушкевич Юрій Олександрович


Гуманітарний факультет


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Культурологія”]

Магістри 

  1. Білоконенко Лілія Юріївна
  2. Буза Анастасія Володимирівна
  3. Гуль Микола Миколайович
  4. Ковальчук Сергій Миколайович
  5. Корольчук Ольга Ігорівна
  6. Мусійчук Юлія Євгенівна
  7. Панасюк Василь Васильович
  8. Пшеничний Олександр Леонідович
  9. Савич Катерина Валентинівна
  10. Терещук Валентина Василівна

[/tab]
[tab title=”Українська філологія”]

Магістри 

  1. Ковальчук Ганна Миколаївна
  2. Микуцька Наталія Федорівна
  3. Овсійчук Галина Євгенівна
  4. Опанащук Ольга Петрівна
  5. Пашкова Ольга Юріївна
  6. Петрушкевич Дарія Іванівна
  7. Подзигун Світлана Петрівна
  8. Подзюбанчук Марія Іванівна
  9. Ровінська Оксана Олексіївна
  10. Салюк Олена Сергіївна
  11. Сапальчук Марія Анатоліївна
  12. Сильчук Ольга Миколаївна
  13. Тарадай Зоряна Володимирівна
  14. Фабіровська Катерина Вікторівна
  15. Черпак Вікторія Борисівна

[/tab]
[tab title=”Релігієзнавство”]

Магістри 

  1. Андросюк Василь Васильович
  2. Вирвич Віталій Анатолійович
  3. Гергусь Віталій Валерійович
  4. Германюк Катерина Володимирівна
  5. Грабовська Світлана Анатоліївна
  6. Гороть Віталій Миколайович
  7. Гуцалюк Юлія Сергіївна
  8. Дзенглюк Іван Анатолійович
  9. Дячук Олександр Віталійович
  10. Журик Олександр Григорович
  11. Кашевська-Колос Тетяна Василівна
  12. Кірушок Юрій Вікторович
  13. Кобетяк Андрій Романович
  14. Козачук Віталій Миколайович
  15. Ковальчук Лілія Дмитрівна
  16. Міщанчук Олександр Володимирович
  17. Олексюк Оксана Зіновіївна
  18. Пахнюк Анна Романівна
  19. Рубінський Сергій Михайлович
  20. Сильман Аркадій Миколайович
  21. Устимчук Сергій Федорович
  22. Турчин Катерина Володимирівна
  23. Лавріненко Вікторія Миколаївна
  24. Якушенко Скргій Сергійович
  25. Пустенький Сергій Михайлович

[/tab]
[/tabs]


”Економічний


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Фінанси і кредит”]

Спеціалісти

  1. Андрійчук Вікторія Вікторівна
  2. Булько Катерина Василівна
  3. Буян Катерина Анатоліївна
  4. Варга Михайло Васильович
  5. Верема Світлана Іванівна
  6. Витюк Володимир Олегович
  7. Вітчук Віталій Миколайович
  8. Вороніна Вікторія Олегівна
  9. Гаврилюк Катерина Василівна
  10. Галуза Ігор Олександрович
  11. Годунок Катерина Миколаївна
  12. Головайчук Наталія Володимирівна
  13. Грипіч Віктор Юрійович
  14. Гриців Юлія Олександрівна
  15. Дегтяр Анна Володимирівна
  16. Карпенко Лідія Миколаївна
  17. Ковган Ігор Дмитрович
  18. Космацька Мар’яна Юріївна
  19. Коцьолко Ігор Петрович
  20. Кривко Крістіна Михайлівна
  21. Кучмай Марина Іванівна
  22. Лєсков Владислав Володимирович
  23. Лісовський Олексій Петрович
  24. Мажула Аліна В’ячеславівна
  25. Майструк Євгеній Миколайович
  26. Марискевич Артур Володимирович
  27. Мельник Ірина
  28. Недашківський Вадим Васильович
  29. Незбрицька Світлана Романівна
  30. Ноцик Ольга Олегівна
  31. Олійник Артем Борисович
  32. Омелянова Олена Михайлівна
  33. Онищук Катерина Сергіївна
  34. Опруненко Анна Ігорівна
  35. Павлюковець Ірина Василівна
  36. Пікур Оксана Ярославівна
  37. Подганюк Наталія Борисівна
  38. Поліщук Олена Миколаївна
  39. Полюхович Віталій Васильович
  40. Приходько Роман Іванович
  41. Свиридюк Маргарита Володимирівна
  42. Семків Ростислав Любомирович
  43. Сила Олександр Васильович
  44. Скороварова Олеся Миколаївна
  45. Ткачук Катерина Тарасівна
  46. Турович Артем Анатолійович
  47. Турчинська Ірина Олександрівна
  48. Харчук Ольга Володимирівна
  49. Чайковська Олена Анатоліївна
  50. Черешньовська Надія Петрівна
  51. Чмуневич Олеся Георгіївна
  52. Шандалюк Наталія Олександрівна

Магістри

  1. Борзова Надія Вікторівна
  2. Іванчук Тетяна Григорівна
  3. Мінохіна Ірина Миколаївна
  4. Осадчук Ольга Сергіївна
  5. Шандрук Олена Миколаївна

[/tab]
[tab title=”Економічна кібернетика”]

Спеціалісти

  1. Андрощук Юлія Андріївна
  2. Бабчук Андрій Володимирович
  3. Гончарук Альона Леонідівна
  4. Грудецький Ігрр Святославович
  5. Дубровик Алла Олександрівна
  6. Євгененко Руслана Олегівна
  7. Карпенко Дмитро Сергійович
  8. Киричук Василь Андрійович
  9. Ковальчук Олена Сергіївна
  10. Курганський Кирило Сергійович
  11. Лаговський Артем Віталійович
  12. Поліщук Володимир Васильович
  13. Пустовіт Олександр Григорович
  14. Рачківський Юрій Олександрович
  15. Солопан Олена Віталіївна
  16. Фесюк Руслан Володимирович
  17. Чуприна Олена Сергіївна

[/tab][/tabs]


”Факультет

[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Документознавство”]

Спеціалісти 

  1. Базан Віта Вікторівна
  2. Гроголь Іванна Миколаївна
  3. Іванова Яна Ігорівна
  4. Казнодій Юрій Вікторович
  5. Калабський Олег Олександрович
  6. Когут Юлія Петрівна
  7. Момоток Олена Тимофіївна
  8. Насєдкіна Ольга Вікторівна
  9. Ніколаєва Анна Ігорівна
  10. Паламарчук Інна Олександрівна
  11. Рудь Юлія Євгеніївна
  12. Сайдуллаєва Інна Бобовна
  13. Скорода Юлія Віталіївна
  14. Стахур Тетяна Андріївна
  15. Сусла Олена Володимирівна
  16. Тимощук Анна Вікторівна
  17. Тихонюк Руслан Ігорович

Магістри

  1. Дяк Леся Степанівна
  2. Кашпрук Наталія Володимирівна
  3. Котелюх Вікторія Валеріївна
  4. Марчук Олеся Олександрівна
  5. Мельник Ірина Петрівна
  6. Присяжнюк Оксана Вікторівна
  7. Скуба Вікторія Петрівна
  8. Талашук Катерина Федорівна
  9. Шматко Альона Василівна
  10. Якубенко Олена Іванівна

[/tab]
[tab title=”Політологія”]

Магістри

  1. Базелишин Віталій Олегович
  2. Герасимчук Юлія Володимирівна
  3. Грушицька Марія Миколаївна
  4. Данилюк Сергій Володимирович
  5. Ільїна Тетяна Василівна
  6. Мозоль Михайло Леонідович
  7. Музичук Анна Василівна
  8. Октисюк Анатолій Михайлович
  9. Поліщук Юлія Юріївна
  10. Ставінська Іванна Вікторівна
  11. Табакерка Вадим Олександрович
  12. Тимощук Сергій Вікторович
  13. Хеленюк Ольга Анатоліївна
  14. Чириця Ірина Дмитрівна
  15. Шевчук Тетяна Борисівна

[/tab]
[tab title=”Психологія”]

Магістри

  1. Бочковська Аліна Олександрівна
  2. Бояківська Іванна Олександрівна
  3. Бутріна Ольга Ігорівна
  4. Давидюк Ірина Іванівна
  5. Красновська Анна Володимирівна
  6. Музичук Ірина Андріївна
  7. Онофрійчук Юлія Віталіївна
  8. Тимощук Олександр Вікторович
  9. Ціпан Зоя Миколаївна
  10. ЯкимчукСвітлана Миколаївна

[/tab]
[/tabs]


[/accordions]
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3