07/06/2015

2009

Всього  – 278 випускників

З них:

Спеціалістів – 177 випускники

Магістрів – 101 випускників

[accordions title=”” disabled=”false” active=”0″ autoheight=”false” collapsible=”true”]

”Правничий

Спеціалісти

  1. Коробчук Юлія Леонідівна
  2. Примак Мирослава Валеріївна
  3. Семенчук Наталія Костянтинівна
  4. Антончук Марія Миколаївна
  5. Антонюк Наталія Віталіївна
  6. Безкоровайна Наталія Сергіївна
  7. Бєлкіна Діна Сергіївна
  8. Бондар Олена В’ячеславівна
  9. Боровець Світлана Петрівна
  10. Вельгус Марта Віталіївна
  11. Галабурда Михайло Юрійович
  12. Галело Надія Володимирівна
  13. Гресько Олег Романович
  14. Гуменюк Василь Ігорович
  15. Гус Ірина Миколаївна
  16. Даховнік-Кобилянська Олександра Валеріївна
  17. Дідицька Людмила Іванівна
  18. Пюра Галина Вікторівна
  19. Доробалюк Лілія Вікторівна
  20. Жукович Людмила Володимирівна
  21. Касянчук Ірина В’ячеславівна
  22. Киркова Світлана Леонідівна
  23. Клімова Вікторія Володимирівна
  24. Коваль Ярослав Миколайович
  25. Ковальська Тетяна Геннадіївна
  26. Ковальчук Тетяна Вікторівна
  27. Пашкевич Оксана Андріївна
  28. Ковальчук Юлія Дмитрівна
  29. Кожушко Андрій Вікторович
  30. Кордиш Андрій Анатолійович
  31. Корнелюк Андрій Валерійович
  32. Лисюк Олег Федорович
  33. Литко Крістіна Іванівна
  34. Лозюк Юлія Володимирівна
  35. Манелюк Олена Анатоліївна
  36. Маракін Святослав Сергійович
  37. Мірчук Марія Василівна
  38. Музичук Олександр Анатолійович
  39. Нех Оксана Іванівна
  40. Панасюк Олександр Васильович
  41. Панчук Микола Валерійович
  42. Плахотнюк Сергій Юрійович
  43. Приходько Наталія Анатоліївна
  44. Розум Тетяна Михайлівна
  45. Серпенінов Олександр Петрович
  46. Тверда Анна Іванівна
  47. Ткачук Оксана Миколаївна
  48. Харченко Андрій Миколайович
  49. Хруленко Михайло Вікторович
  50. Шаповал Тарас Володимирович
  51. Шмигельський Юрій Петрович

Магістри 

  1. Байдіна Людмила Василівна
  2. Лопанчук Юлія Леонідівна
  3. Приймак Інна Миколаївна
  4. Тараненко Ганна Юріївна
  5. Цип’ящук Марія Богданівна


”Факультет

Спеціалісти філології, викладачі англійської та німецької/французької мов та літератур, перекладачі

  1. Башинський Максим Анатолійович
  2. Білоус Оксана Іванівна
  3. Будім Сергій Сергійович
  4. Бурлай Вікторія Сергіївна
  5. Валінкевич Олександр Михайлович
  6. Васюкович Марина Борисівна
  7. Верещук Євгеній Миколайович
  8. Войтович Наталія Віталіївна
  9. Громова Віра Володимирівна
  10. Давигора Інна Юріївна
  11. Ковальчук Вікторія Вікторівна
  12. Козачок Анастасія Сергіївна
  13. Легкобит Ольга Іванівна
  14. Мазурок Тетяна Миколаївна
  15. Матвійчук Тетяна Степанівна
  16. Микитюк Тетяна Сергіївна
  17. Олійник Юлія Володимирівна
  18. Панчук Дмитро Михайлович
  19. Перик Олександр Ярославович
  20. Романів Анна Юріївна
  21. Савицький Дмитро Юрійович
  22. Сичевська Оксана Юріївна
  23. Таджи Поліна Олександрівна
  24. Тарасюк Оксана Петрівна
  25. Ушакова Орися Юріївна
  26. Федорчук Оксана Михайлівна
  27. Фурманець Ольга Федорівна
  28. Хініч Вікторія Олександрівна
  29. Шевцов Михайло Сегрійович
  30. Шевчук Тетяна Олегівна
  31. Янчук Катерина Олександрівна
  32. Ясковець Альона Вікторівна

Магістри філології

  1. Бойчук Катерина Василівна
  2. Гаврилюк Іванна Іванівна
  3. Гонгало Вікторія Сергіївна
  4. Ковальчук Ярослав Іванович
  5. Кутир Анна Павлівна
  6. Міхневич Галина Олександрівна
  7. Попадюк Ольга Василівна
  8. Семенишин Оксана Михайлівна
  9. Сухомлінова Яна Сергіївна


”Факультет

Спеціалісти

  1. Бобрик Олександр Миколайович
  2. Зажицький Сергій Олегович
  3. Кирилюк Костянтин Миколайович
  4. Койкова Алла Олександрівна
  5. Конторук Михайло Петрович
  6. Марик Мар’яна Євстахіївна
  7. Мельник Людмила Степанівна
  8. Сабан Андрій Романович
  9. Стрижак Андрій Іванович
  10. Тараненко Лілія Олександрівна
  11. Фарина Максим Ігорович
  12. Федусь Тарас Вікторович
  13. Цапіна Наталія Анатоліївна

Магістри

  1. Бирук Микола Миколайович
  2. Бондарчук Віталій Олександрович
  3. Борилюк Дмитро Петрович
  4. Качалкова Людмила Павлівна
  5. Коваль Людмила Миколаївна
  6. Мирончук Людмила Степанівна
  7. Павлюк Галина Володимирівна
  8. Поліщук Марина Василівна
  9. Рибко Олександр Сергійович
  10. Стахов Сергій Дмитрович


Гуманітарний факультет


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Культурологія”]

Спеціалісти 

  1. Брега Валентина Валентинівна
  2. Веліщинська Вікторія Геннадіївна
  3. Власенко Ольга Сергіївна
  4. Дмитрієва Ярослава Іванівна
  5. Домащук Анна Іванівна
  6. Пасічник Алла Миколаївна
  7. Порадюк Сергій Олександрович
  8. Савчук Іван Володимирович
  9. Савчук Людмила Миколаївна
  10. Ткач Алла Михайлівна
  11. Трофимчук Ніна Віталіївна
  12. Ярмолович Віта Миколаївна

Магістри 

  1. Карповець Максим В’ячеславович
  2. Ковальчук Аліна Іванівна
  3. Масинець Олександра Степанівна
  4. Пахнюк Ірина Романівна
  5. Погожевська Марія Леонідівна
  6. Семенюк Лідія Павлівна
  7. Федчик Світлана Анатоліївна
  8. Хімін Інна Сергіївна
  9. Ціхоцька Лілія Антонівна
  10. Швая Дар’я Василівна

[/tab]
[tab title=”Українська філологія”]

Магістри 

  1. Гривас Світлана Михайлівна
  2. Гродзкий Сергій Юрійович
  3. Каневська Вікторія Василівна
  4. Клебан Оксана Іванівна
  5. Криловець Наталія Володимирівна
  6. Лашевич Марина Геннадіївна
  7. Максимчук Віталій Васильович
  8. Матвіїва Оксана Анатоліївна
  9. Поліщук Оксана Григорівна
  10. Савчук Поліна Олександрівна
  11. Назарук Вікторія Михайлівна
  12. Стрижалко Олена Олександрівна
  13. Федорчук Ганна Євстахіївна
  14. Федорчук Леся Миколаївна
  15. Яцюк Наталія Миколаївна

[/tab]
[tab title=”Релігієзнавство”]

Магістри 

  1. Андрюшина Світлана Євгенівна
  2. Банацький Олег Віталійович
  3. Безносюк Олександра Ігорівна
  4. Бенза Олена Вікторівна
  5. Васьківська Катерина Олександрівна
  6. Венгерець Дмитро Сергійович
  7. Вердеш Валентина Валеріївна
  8. Герасімюк Ірина Вікторівна
  9. Кисилевич Петро Петрович
  10. Корнілов Василь Васильович
  11. Лесько Тетяна Юріївна
  12. Нечипорук Віталій Миколайович
  13. Новосад Володимир Володимирович
  14. Остапчук Олена Олександрівна
  15. Острожинська Катерина Анатоліївна
  16. Паучинська Ірина Вікторівна
  17. Савва Ксенія Олегівна
  18. Славінська Юлія Андріївна
  19. Трохимчук Галина Володимирівна
  20. Устименко Ірина Миколаївна
  21. Щавінська тетяна Йосипівна
  22. Юрковська Галина Володимирівна

[/tab]
[/tabs]


”Економічний


[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Фінанси і кредит”]

Спеціалісти

  1. Андрощук Сергій Миколайович
  2. Безушко Ірина Андріївна
  3. Висоцька Альона Романівна
  4. Войтюк Василь Борисович
  5. Ворощук Юрій Вікторович
  6. Галагаз Сергій Володимирович
  7. Гвоздецька Людмила Юріївна
  8. Грабар Олеся Богданівна
  9. Гринюк Любов Миколаївна
  10. Демчинський Роман Романович
  11. Дмитрук Валентина Іванівна
  12. Єзерська Оксані Сергіївна
  13. Залевська Олена Микоолаївна
  14. Коблецький Володимир Романович
  15. Кухтюк Андрій Ігорович
  16. Ляшук Ірина Петрівна
  17. Мамчур Іванна Володимирівна
  18. Мельничук Ірина Миколаївна
  19. Нечипорук Тетяна Василівна
  20. Петручик Юлія Миколаївна
  21. Пивовар Наталія Олександрівна
  22. Піщук Ганна Ігорівна
  23. Полонська Юлія Іванівна
  24. Присяжнюк Віталіна Володимирівна
  25. Ревко Наталія Володимирівна
  26. Рижко Людмила Олександрівна
  27. Савчук Юлія Валеріївна
  28. Сакевич Олексій Анатолійовичу
  29. Семенчук Юлія Петрівна
  30. Скулінець Тетяна Миколаївна
  31. Сувалко Олена Олександрівна
  32. Ткач Мирослав Сергійович
  33. Ткачук Тетяна Володимирівна
  34. Токмина Юлія Миколаївна
  35. Чухерик Іванна Ярославівна
  36. Шаповалова Ольга Миколаївна
  37. Шпак Тарас Володимирович
  38. Штенько Андрій Валерійович
  39. Шумковска Марина Іванівна
  40. Ящук Марині Валеріївна
  41. Ящук Микола Іванович

Магістри

  1. Громнюк Ольга Володимирівна
  2. Данилюк Наталія Миколаївна
  3. Климчук Анна Юріївна
  4. Мохор Ангеліна В ‘ячеславівна
  5. Осадчук Яна Олегівна

[/tab]
[tab title=”Економічна кібернетика”]

Спеціалісти

  1. Берун Анатолій Володимирович
  2. Бондарчук Віталій Вікторович
  3. Борисюк Тетяна Ярославівна
  4. Боровицька Іванна Артурівна
  5. Грушицька Олеся Олексіївна
  6. Демчук Наталія В’ячеславівна
  7. Єфремова Ірина Віталіївна
  8. Зубчик Леонтій Валерійович
  9. Клебан Юрій Вікторович
  10. Кучинська Віта Василівна
  11. Пелипенко Іван Олексійович
  12. Романчук Тетяна Олександрівна
  13. Созонюк Богдан Миколайович
  14. Сулима Микола Степанович
  15. Тхорик Олег Андрійович

[/tab][/tabs]


”Факультет

[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Документознавство”]

Спеціалісти 

  1. Гладюк Ольга Іванівна
  2. Заболотна Анастасія Петрівна
  3. Знайдюк Ольга Миколаївна
  4. Квятковська Лілія Леонідівна
  5. Кравчук Ірина Сергіївна
  6. Литвінська Людмила Миколаївна
  7. Лук’янчук Тетяна Ростиславівна
  8. Полоневич Сергій Вікторович
  9. Рибчинчук Ірина Олександрівна
  10. Самолюк Ірина Василівна
  11. Стратій Ірина Василівна
  12. Хуторянець Ірина Іванівна
  13. Штинь Віта Михайлівна

Магістри

  1. Бабій Роксана Олімівна
  2. Жук Лариса Степанівна
  3. Іванець Тетяна Миколаївна
  4. Наумець Ірина Віталіївна
  5. Нечипорук Тетяна Володимирівна
  6. Павловська Ірина Володимирівна
  7. Саванчук Раїса Олександрівна
  8. Тишкун Тетяна Вікторівна
  9. Ющук Ольга Володимирівна
  10. Яценко Анна Аркадіївна

[/tab]
[tab title=”Політологія”]

Магістри

  1. Жигадло Вадим Васильович
  2. Звінчук Олександр Григорович
  3. Згуро Марина Сергіївна
  4. Зелінський Максим Іванович
  5. Ільницький Володимир Олегович
  6. Карпенчук Оксана Святославівна
  7. Комар Галина Петрівна
  8. Кошмак Наталія Володимирівна
  9. Ляпун Євгенія Володимирівна
  10. Ляшук Марина Юріївна
  11. Мацьо Михайло Андрійович
  12. Рабченюк В’ячеслав Федорович
  13. Стрільчук Юрій Петрович
  14. Тащук Анатолій Русланович
  15. Ткалюк Сергій Анатолійович

[/tab]
[/tabs]


[/accordions]
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3