28/05/2015

2006

Всього: 220 випускників

З них:

  • Спеціалістів – 156
  • Магістрів – 64
[accordions title=”” disabled=”false” active=”0″ autoheight=”false” collapsible=”true”]
[accordion title=”Гуманітарний факультет”][tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Релігієзнавство”]

6 курс 

  1. Боднар Віталій Ярославович
  2. Гергусь Тетяна Олексіївна
  3. Гладка Галина Павлівна
  4. Гладкий Володимир Васильович
  5. Заворотня Олена Василівна
  6. Каленюк Марія Олександрівна
  7. Ковалець Ольга Василівна
  8. Копилова Алла Анатоліївна
  9. Коренга Микола Юрійович
  10. Косік Оксана Володимирівна
  11. Мазур Марія Олексіївна
  12. Місюрка Людмила Антонівна
  13. Олійник Інна Анатоліївна
  14. Оліфіровська Надія Миколаївна
  15. розумний Валентин Юрійович
  16. Савчук Наталія Петрівна
  17. Хоміцька Мирослава Анатоліївна

5 курс  – заочна форма навчання

  1. Антонюк Віталій Степанович
  2. Баран Володимир Іванович
  3. Войтович Ігор Всеволодович
  4. Грицак Олег В’ячеславович
  5. Жилюк Олег Іванович
  6. Зайчук Володимир Миколайович
  7. Іваничко Василь Михайлович
  8. Коваль Володимир Володимирович
  9. Колесов Олександр Антонович
  10. Кравчук Віктор Миколайович
  11. Літвінцов Олександр Васильович
  12. Мазурець Віктор Дмитрович
  13. Мельник Василь Адамович
  14. Мельничук Сергій Юрійович
  15. Молчанович Віталій Юрійович
  16. Онишко Лідія Мар’янівна
  17. Пилипчук Іван Миколайович
  18. Поліщук Леонід Михайлович
  19. Полюхович Іван Миколайович
  20. Синиця Мирослав Антонович
  21. Сливчук Дмитро Миколайович
  22. Стасюк Віктор Володимирович
  23. Ткачук Андрій Миколайович
  24. Чуй Володимир Миколайович
  25. Ющак Віктор Євгенович
  26. Ярмошик Сергій В’ячеславович

[/tab]
[tab title=”Історія”]

5 курс 

  1. Бідюк Вікторія Юріївна
  2. Бурма Людмила Степанівна
  3. Заболотний Сергій Анатолійович
  4. Лелях Руслан Леонідович
  5. Остапчук Юрій Володимирович
  6. Приц Наталія Станіславівна
  7. Тивонюк Юрій Андрійович
  8. Фомюк Ірина Петрівна
  9. Цеп’юк Галина Петрівна
  10. Шпак Андрій Леонідович
  11. Шевчук Ірина Вікторівна
  12. Ющук Леонід Олександрович

Магістри

  1. Андрієвська Олена Ярославівна
  2. Антощук Микола Петрович
  3. Войцешук Вадим Валерійович
  4. Дарчик Світлана Василівна
  5. Ковальчук Руслана Василівна
  6. Кунець Аліна Віталіївна
  7. Михайлов Володимир Олександрович
  8. Мороченець Ірина Єгорівна
  9. Пелешок Марія Юріївна
  10. Рембовський Роман Олександрович

[/tab]
[tab title=”Культорологія”]

Спеціалісти 

  1. Бобровська Валентина Валентинівна
  2. Боднар Наталія Михайлівна
  3. Гаєва Ірина Олександрівна
  4. Гурін Анатолій Миколайович
  5. Довбенко Лілія Григорівна
  6. Климчук Сергій Віталійович
  7. Кмець Тетяна Валеріївна
  8. Кулеша Наталія Петрівна
  9. Кулеша Сергій Олексійович
  10. Масяєва Аліна Миколаївна
  11. Мацюк Ольга Миколаївна
  12. Олексійчук Катерина Олександрівна

Магістри

  1. Борода Владислава Володимирівна
  2. Гаврилюк Юлія Ростиславівна
  3. Гривас Оксана Михайлівна
  4. Іванець Оксана Миколаївна
  5. Кучер Тетяна Анатоліївна
  6. Марчук Ірина Вікторівна
  7. Михайлова Тетяна Сергіївна
  8. Рачкелюк Аліна Володимирівна
  9. Сільман Оксана Андріївна
  10. Тимчук Юлія Володимирівна

[/tab]
[/tabs][/accordion]
[accordion title=”Факультет романо-германських мов”]
      5 курс

  1. Білецька Ольга Ростиславівна
  2. Боб Любов Іванівна
  3. Бобков Вадим Олексійович
  4. Богданець Людмила
  5. Вандика Галина Миколаївна
  6. Гарасимчук Наталія Михайлівна
  7. Гораль Ольга Григорівна
  8. Горбатюк Людмила Валеріївна
  9. Гуславська Людмила Андріївна
  10. Єнчик Анна Михайлівна
  11. Закладна Уляна Вікторівна
  12. Захарець Дмитро Володимирович
  13. Каба Марина Володимирівна
  14. Ковальчук Надія Сергіївна
  15. Ксьондзик Ярослав Петрович
  16. Максимчук Альона Станіславівна
  17. Мельнишена Наталія Володимирівна
  18. Мідик Іванна Анатоліївна
  19. Назаревич Тетяна Володимирівна
  20. Павловський Олександр Володимирович
  21. Пашкова Наталія Вікторівна
  22. Пелипенко Андрій Олексійович
  23. Поліщук Ірина Василівна
  24. Ричагівська Ольга Євстахіївна
  25. Савицька Мар’яна Володимирівна
  26. Савчук Тетяна Миколаївна
  27. Сисюк Надія Володимирівна
  28. Фатаєва Наталія Валеріївна
  29. Ханенко Олена Олександрівна
  30. Хозяєв Дмитро Олександрович
  31. Хомич Людмила Петрівна
  32. Шокало Антоніна Віталіївна
  33. Яковець Ігор Олександрович
  34. Ящук Юлія Михайлівна

Магістри філології – 6 курс

  1. Богдан Галина Ярославівна
  2. Гаврелюк Богдана Сергіївна
  3. Готовкіна Лілія Дмитрівна
  4. Калініна Тетяна Миколаївна
  5. Кононенко Олександр Анатолійович
  6. Мартинюк Юлія В’ячеславівна
  7. Наконечна Мирослава Миколаївна
  8. Остапук Наталія Олександрівна
  9. Петришин Надія Зіновіївна
  10. Покидько Інна Петрівна

[/accordion]
[accordion title=”Економічний факультет”]

Спеціалісти з фінансів

  1. Артемчук Дмитро Дмитрович
  2. Бабійчук Альона Олександрівна
  3. Віднічук Станіслав Миколайович
  4. Грабарчук Ольга Володимирівна
  5. Григорчук Олександр Борисович
  6. Дячук Сергій Васильович
  7. Каленюк Ольга Андріївна
  8. Качан Олександр Анатолійович
  9. Качан Олена Іванівна
  10. Кизима Марія Василівна
  11. Колодій Оксана Ярославівна
  12. Кравчук Тетяна Миколаївна
  13. Кулик Володимир Миколайович
  14. Лопацька Віта Вікторівна
  15. Мартинюк Ольга Олексіївна
  16. Мацюк Юлія Володимирівна
  17. Назарук Наталія Валеріївна
  18. Нєчто Тетяна Петрівна
  19. Павлишин Галина Миколаївна
  20. Пастушок Юлія Володимирівна
  21. Полюхович Ольга Василівна
  22. Примаковська Юлія Валеріївна
  23. Рабченюк Галина Василівна
  24. Рішко Ірина Анатоліївна
  25. Рішко Руслан Ярославович
  26. Руденчук Світлана Анатоліївна
  27. Ситар Іванна Іванівна
  28. Скубік Михайло Володимирович
  29. Сміла Наталія Борисівна
  30. Стадник Інна Іванівна
  31. Степанюк Микола В’ячеславович
  32. Суранович Михайло Дмитрович
  33. Тимошицька Оксана Іванівна
  34. Ткаченко Володимир Сергійович
  35. Турович Сергій Анатолійович
  36. Шалай Ігор Дмитрович
  37. Шелепало Олександр Петрович
  38. Шуст Тетяна Миколаївна
  39. Юхимюк Сергій Тимофійович
  40. Яковчук Інна Леонідівна

Магістри з фінансів

  1. Абдрушевич Олексій Олександрович
  2. Зубчик Ганна Валеріївна
  3. Красовська Ольга Вікторівна
  4. Маринченко Вікторія Віталіївна
  5. Соснов Андрій Васильович

[/accordion][accordion title=”Факультет політико-інформаційного менеджменту”][tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Документознавство та інформаційна діяльність”]

Документознавство та інформаційна діяльність – 5 курс –  спеціалісти

  1. Білявська Ольга Михайлівна
  2. Богатирчук Віталіна Анатоліївна
  3. Бояківський Любомир Станіславович
  4. Воробей Дмитро Юрійович
  5. Гуц Олег Володимирович
  6. Заєць Віталія Вадимівна
  7. Кісільчук Оксана Миколаївна
  8. Костенко Тарас Володимирович
  9. Креховецька Наталія Зінов’ївна
  10. Мамчур Вікторія Ігорівна
  11. Митюк Вадим Миколайович
  12. Равриш Наталія Євстахіївна
  13. Рибак Юлія Юріївна
  14. Турович Богдан Михайлович
  15. Чернявський Андрій Володимирович

Документознавство та інформаційна діяльність – 6 курс – спеціалісти

  1. Кравчук Інна Анатоліївна
  2. Кравчук Наталія В’ячеславівна
  3. Міщук Наталія В’ячеславівна
  4. Нестор Михайло Олександрович
  5. Овдійчук Тетяна Сергіївна
  6. Парфенюк Оксана Володимирівна
  7. Семків Ярослав Любомирович
  8. Тищенко Галина Миколаївна
  9. Шершньова Олена Володимирівна
  10. Яцкова Тетяна Вікторівна

[/tab]
[tab title=”Політологія”]

Магістри політології – 6 курс

  1. Аврамишина Оксана Сергіївна
  2. Бондарчук Тетяна Василівна
  3. Булгак Павло Володимирович
  4. Ганджа Катерина Вікторівна
  5. Дацик Ніна Миколаївна
  6. Кобилянська Валентина Миколаївна
  7. Ліщук Тетяна Ярославівна
  8. Маланчук Тарас Ярославович
  9. Олійник Вадим Юрійович
  10. Покровська Світлана Миколаївна
  11. Савчук Олександр Федорович
  12. Семенюк Юлія Павлівна
  13. Тирилюк Тетяна Олександрівна
  14. Юрчук Олена Валеріївна

[/tab]
[/tabs][/accordion][accordion title=”Правничий факультет”]

Спеціалісти 

  1. Балацька Ольга Романівна
  2. Барабаш Віталій Михайлович
  3. Басік –Доброчинська Євгенія Петрівна
  4. Бобик Людмила Василівна
  5. Борщевський Назар Романович
  6. Вакуліч Сергій Петрович
  7. Вітюк Сергій Вікторович
  8. Водзінський Олександр Васильович
  9. Водзінська Юлія Юріївна
  10. Войт Юрій Петрович
  11. Волошин Леонід Сергійович
  12. Воробей Віта Мефодіївна
  13. Гемберг Яніна Олександрівна
  14. Грудецький Олег Святославович
  15. Гульчій Любомир Ігорович
  16. Кіндер В’ячеслав Анатолійович
  17. Козак Марія Василівна
  18. Кравчук Іван Іванович
  19. Кухарук Юрій Леонідович
  20. Лис Олег Васильович
  21. Мазепіна Валентина Георгіївна
  22. Мартинчук Катерина Юріївна
  23. Матвійчук Оксана Юріївна
  24. Матящук Катерина Володимирівна
  25. Мельник Василь Васильович
  26. Мельник Олег Григорович
  27. Мельник Сергій Васильович
  28. Морозюк Анна Петрівна
  29. Мотрич Євген Ростиславович
  30. Осадчук Віктор Вікторович
  31. Осадчук Роман Вікторович
  32. Островський Олександр Володимирович
  33. Островський Павло Миколайович
  34. Рощук Тетяна Олександрівна
  35. Сачковська Ірина Миколаївна
  36. Самолюк Ярослав Васильович
  37. Сержант Богдан Миколайович
  38. Слаква Наталія Володимирівна
  39. Таращук Оксана Олександрівна
  40. Труш Сергій Михайлович
  41. Туголукова Тетяна Сергіївна
  42. Чекулаєв Сергій Олександрович
  43. Шовкопляс Олександр Федорович

Магістри

  1. Кривко Катерина Михайлівна
  2. Мовчун Андрій Ілліч
  3. Панова Юнна Вікторівна
  4. Фурманчук Олег Ілліч
  5. Цвілюх Наталія Андріївна

[/accordion]
[/accordions]

 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3