28/05/2015

2005

Всього: 192

Спеціалістів – 145

Магістрів – 47

[accordions title=”” disabled=”false” active=”0″ autoheight=”false” collapsible=”true”]
[accordion title=”Факультет політико-інформаційного менеджменту”]

Документознавство та інформаційна діяльність – 5 курс

  1. Гладиш Наталія Василівна
  2. Михальчук Наталія Михайлівна
  3. Опанасюк Лілія Василівна
  4. Прит Лілія Леонідівна
  5. Романчук Богдан Миколайович
  6. Романюк Сергій Іванович
  7. Синюк Петро Миколайович
  8. Сливчук Алла Григорівна
  9. Степчук Вікторія Михайлівна
  10. Талімончук Тарас Олександрович
  11. Тимчук Тарас Володимирович
  12. Хоменчук Юлія Василівна
  13. Швидкова Наталія Олександрівна
  14. Шиманська Галина Володимирівна
  15. Шумило Олена Богданівна

Документознавство та інформаційна діяльність – 6 курс

  1. Боярчук Тарас Андрійович
  2. Ващук Ірина Георгіївна
  3. Воляницька Ольга Володимирівна
  4. Дерев’яний Микола Андрійович
  5. Кузьменко Оксана Вікторівна
  6. Кур’яник Лариса Борисівна
  7. Михальчук Віктор Федорович
  8. Охремчук Тетяна Дмитрівна
  9. Охріменко Ганна Валеріївна
  10. Поліщук Наталія Миколаївна

Документознавство та інформаційна діяльність – 6 курс  (1,5 річний магістеріум-28/.12.2005)

  1. Гадомська Олеся Петрівна
  2. Зубик Ольга Миколаївна
  3. Книр Ольга Вікторівна
  4. Когуч Наталія Мирославівна
  5. Крат Ольга Володимирівна
  6. Кубіт Ірина Ігорівна
  7. Кущ Тетяна Віталіївна
  8. Лиса Оксана Петрівна
  9. Майдан Наталія Миколаївна
  10. Руденко Тетяна Валеріївна

[/accordion]
[accordion title=”Гуманітарний факультет”]

[tabs title=”” disabled=”false” collapsible=”true” active=”0″ event=”click”]
[tab title=”Культурологія”]

5 курс 

  1. Баланович Володимир Петрович
  2. Балій Ганна Анатоліївна
  3. Бондаренко Валентина Миколаївна
  4. Борода Владислава Володимирівна
  5. Корчак Володимир Миколайович
  6. Котлик Юлія Павлівна
  7. Медведь Наталія Львівна
  8. Петрушкевич Андрій Вікторович
  9. Салига Любов Ярославівна
  10. Сапіга Інесса Михайлівна
  11. Царук Наталія Олександрівна
  12. Чайка Людмила Василівна
  13. Шидловська Тетяна Олександрівна

Магістри  –  (1,5 річний магістеріум-28.12.2005)

  1. Карпович Марія Анатоліївна
  2. Кобзан Олена Степанівна
  3. Козак Тетяна Ярославівна
  4. Корнійчук Олена Володимирівна
  5. Корнійчук Юлія Петрівна
  6. Кривчук Олена Петрівна
  7. Курятник Дмитро Анатолійович
  8. Шаправська Олеся Миколаївна
  9. Шевчук Мирослава Платонівна
  10. Яроцька Ірина Костянтинівна

[/tab]
[tab title=”Історія”]

5 курс 

  1. Баришков Олександр Володимирович
  2. Бондарчук Людмила Михайлівна
  3. Климчук Наталія Миколаївна
  4. Крижанівська Ірина Валеріївна
  5. Наконечна Наталія Михайлівна
  6. Пасічник Ольга Іванівна
  7. Трофимчук Володимир Віталійович
  8. Хімка Мар’яна Іванівна
  9. Чмир Юрій Анатолійович
  10. Шепелюк Євгеній Ігорович

Магістри  – 6 курс

  1. Бардюк Оксана Андріївна
  2. Дмитрук Оксана Василівна
  3. Літвінов Володимир Васильович
  4. Мороз Володимир Вікторович
  5. Музичук Олена Іванівна
  6. Рибачок Сергій Леонідович
  7. Смирнов Андрій Іванович

Магістри  –  (випуск 28 грудня 2005 року)

  1. Антощук Лариса Петрівна
  2. Дідик Василина Аналоліївна
  3. Логінова Марина Юріївна
  4. Логінова Олена Юріївна
  5. Мурза Юрій Михайлович
  6. Ремарчук Тарас Ігорович
  7. Тимощук Володимир Вікторович
  8. Федорчук Ігор Володимирович
  9. Хеленюк Анастасія Аналолійович

[/tab]
[/tabs][/accordion]
[accordion title=”Економічний факультет”]

Фінанси  –  Спеціалісти

  1. Більчук Олег Віталійович
  2. Болгова Євгенія Миколаївна
  3. Борисюк Ольга Федорівна
  4. Бортнік Оксана Олександрівна
  5. Волошкевич Оксана Миколаївна
  6. Волощук Олег Васильович
  7. Ганзюк Марина Петрівна
  8. Герасімова Юлія Михайлівна
  9. Гладюк Володимир Іванович
  10. Гузь Микола Юрійович
  11. Дручек Наталія Володимирівна
  12. Жданюк Раїса Миколаївна
  13. Захарчук Оксана Василівна
  14. Зеленчук Володимир Олександрович
  15. Іваніцька Леся Вікторівна
  16. Ільюк Наталія Петрівна
  17. Капран Ілля Євгенійович
  18. Кір’янчук Лариса Федорівна
  19. Кондратюк Ольга Євгеніївна
  20. Коцюк Роман Ярославович
  21. Ксьондзик Тамара Вікторівна
  22. Лідовець Галина Анатоліївна
  23. Марчук Василь Васильович
  24. Мельничук Оксана Володимирівна
  25. Несвіцький Вадим Олександрович
  26. Ніколайчук Дмитро Миколайович
  27. Норинчак Юлія Миколаївна
  28. Олійник Олександра Володимирівна
  29. Пасельський Богдан Богданович
  30. Перебойчук Людмила Валентинівна
  31. Рудюк Ольга Любомирівна
  32. Свинарчук Вікторія Вікторівна
  33. Свирида Віталій Вікторович
  34. Степанчук Володимир Миколайович
  35. Сутчак Тарас Миколайович
  36. Хмарний Михайло Романович
  37. Черхавська Оксана Ігорівна
  38. Шеховцов Володимир Петрович
  39. Шпак Леся Юріївна
  40. Шум Оксана Анатоліївна
  41. Яскульська Оксана Григорівна
  42. Яцина Юрій Борисович

Магістри з фінансів

  1. Коновалова Євгенія Миколаївна
  2. Мазур Анна Олександрівна
  3. Романович Анатолій Михайлович
  4. Саган Наталія Іванівна
  5. Царук Юрій Дмитрович

Магістри з фінансів –  (1,5 річний магістеріум-випуск 28.12.2005)

  1. Ляшук Оксана Олександрівна
  2. Прокопчук Валентина Володимирівна
  3. Самолюк Ольга Василівна
  4. Тарасюк Тарас Петрович
  5. Хацаюк Анна Олексіївна

[/accordion]
[accordion title=”Правничий факультет”]

Правознавство – 5 курс

  1. Бордюженко Михайло Михайлович
  2. Борячок Наталія Анатоліївна
  3. Бурець Андрій Ярославович
  4. Ваврисюк Андрій Андрійович
  5. Ваврійчук Тетяна Віталіївна
  6. Войцехова Ольга Вікторівна
  7. Гасюк Юрій Вікторович
  8. Грицюк Оксана Володимирівна
  9. Драгуська Людмила Володимирівна
  10. Дячук Зінаїда Олександрівна
  11. Калька Ярослав Зіновійович
  12. Карнаух Тетяна Петрівна
  13. Кітовська Ольга Дмитрівна
  14. Костюк Олег Вікторович
  15. Крикавський Олег Григорович
  16. Левчук Сергій Костянтинович
  17. Мельник Микола Анатолійович
  18. Немчинська Тетяна Олександрівна
  19. Нех Роман Іванович
  20. Орлик Андрій Леонідович
  21. Павленко Руслан Іванович
  22. Павлюковець Тетяна Василівна
  23. Парфенюк Василь Васильович
  24. Пилипчук Наталія Сергіївна
  25. Плетньов Володимир Олександрович
  26. Ренкес Тетяна Василівна
  27. Руденко Сергій Валерійович
  28. Семенюк Ольга Анатоліївна
  29. Ставінський Вадим Анатолійович
  30. Федорчук Віктор миколайович
  31. Циганюк Ігор Миколайович
  32. Чепиль Михайло Іванович
  33. Янчевська Антоніна Олексіївна
  34. Яременко Валентина Володимирівна
  35. Ясенчук Світлана Юріївна

Магістри 

  1. Бучко Василь Олександрович
  2. Васильченко Володимир Олександрович
  3. Іщук Сергій Іванович
  4. Кітовський Віталій Леонідович
  5. Мариніна Алла Михайлівна

[/accordion]
[accordion title=”Факультет романо-германських мов”]

Спеціалісти

  1. Веліщинська Юлія Олександрівна
  2. Воронюк Анна Михайлівна
  3. Гев як Ольга Валеріївна
  4. Дьячкова Юлія Олександрівна
  5. Заворотня Олена Василівна
  6. Кідер Тетяна Климентіївна
  7. Кілярський Степан Володимирович
  8. Климюк Іван Аналолійович
  9. Кондратюк Надія Ростиславівна
  10. Майстров Анддрій Васильович
  11. Марчук Наталія Олександрівна
  12. Невірковець Мирослава Анатоліївна
  13. Нетепчук Ольга Василівна
  14. Ногачевська Наталія Василівна
  15. Остапчук Ліна Антонівна
  16. Островська Антоніна Станіславівна
  17. Пардус Світлана Віталіївна
  18. Парило Оксана Миколаївна
  19. Прошкіна Юлія Олександрівна
  20. Ребрина Ілона Віталіївна
  21. Романенко Валентина Іванівна
  22. Савчук Олена Миколаївна
  23. Севастьянова Ірина Василівна
  24. Севостьянова Ольга Володимирівна
  25. Таксюк Оксана Віталіївна
  26. Тимчук Анастасія Федорівна
  27. Черуха Іванна Аналіївна
  28. Шевчук Ольга Миколаївна
  29. Юречко Олександр Ігорович
  30. Ящук Ольга Степанівна

Магістри філології

  1. Голубок Інна В’ячеславівна
  2. Демидюк Юлія Вікторівна
  3. Заблоцький Юрій Валерійович
  4. Корзунецький Віктор Васильович
  5. Олексійчук Юрій Володимирович
  6. Остренко Катерина Сергіївна
  7. Романуха Андрій Петрович
  8. Романюк Олена Петрівна
  9. Харчишин Олексій Юрійович
  10. Ширяєва (Пархута) Тетяна Михайлівна

Магістри філології (випуск 28 грудня 2005 року)

  1. Бойко Світлана Володимирівна
  2. Заборська Галина Ярославівна
  3. Лисенко Ольга Сергіївна
  4. Панасюк Діна В’ячеславівна
  5. Попова Тетяна Олександрівна
  6. Радзішевська Ольга Ігорівна
  7. Слисюк Ольга Ярославівна
  8. Ткачук Алла Василівна
  9. Чайка Наталія Володимирівна
  10. Чулій Наталія Вікторівна

[/accordion]
[/accordions]

 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3