27/05/2015

Випускники

Звичайно, усі наші випускники є успішними по-своєму, багато з них досягли вагомих професійних вершин і не зупиняються у своєму розвитку. Тому наведені нижче історії успіху є лише прикладами, одними з-поміж інших, не менш успішних. Якщо ж Ви бажаєте, щоб на цій сторінці з’явилась ще якась цікава історія чи бажаєте доповнити існуючі новою інформацією – пишіть нам на liudmyla.revenko@oa.edu.ua

Гуманітарний факультет

Ольга Уляницька – викладає у Hope Academy (США). Випускниця 2000 року, спеціальність “Культурологія”.

 

 

 

 

 

 

Ярослав Кухаренко – працює прес-секретарем у Благодійному Фонді «Волинь-2014». Випускник 2008 року, спеціальність “Культурологія”.

 

 

 

 

 

 

Олексій Харчишин – операційний директор у компанії веб-маркетингу та IT інновацій Govitall, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аліна Захарчук (Гейнеке) – Продюсер новин в компанії Associated Press, Нью-Йорк, США.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пампурак Анжела – Керівник Хмельницької філії Американської Англійської Школи (АмЕС), м. Хмельницький.

 

 

 

 

Іванна Мартинів – виконавчий директор у компанії Do’M’Art House Promotion, прес-служба фестивалю “Республіка”, головний редактор “Молодіжного Порталу Волині” , м. Луцьк.

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Корольчук – завуч у школі англійської мови “Оксофрд Класс”, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лілія Король – викладач НаУОА, кандидат психологічних наук, доцент докторант пост-докторської програми Еразмус Мундус, Університет Альграве, м. Фаро, Португалія.

 

 

 

 

 

 

 

 

Майя Григор’єва – менеджер по роботі з клієнтами у компанії Edelman, м. Уатфорд, Велика Британія.

 

 

 

 

Світлана Пардус – асистент генерального консула та менеджер з операцій у посольстві США в Україні, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

Муль Тетяна – письменниця Слава Світова, співзасновниця сайту та журналу «Каралєвна», м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій Процик – перекладач у компанії PERA Engineering & Construction Ltd., м.Київ.

 

 

 

 

 

 

Інститут права ім. І. Малиновського

Олег Григорович Крикавський


Олег Григорович Крикавський, м. Київ (нар. у м. Здолбунові, Рівненської області)

Освіта: бакалавр, спеціаліст права (правничий факультет НаУ «Острозька академія»), магістр права (правничий факультет НаУ»Києво-Могилянська академія»), випускник курсу Студій Східної Європи Варшавського університету, сертифікат «Менеджмент природними ресурсами» і сертифікат літньої школи з права ЄС Європейського Форуму Альпбах (Австрія), магістр енергетичного права та енергетичної політики (LLM in Energy Law and Policy) Центру енергетики, нафти, права надрокористування та енергетичної політики (Center for Energy, Petroleum, Mineral Law and Policy) університету Данді, Шотландія, Великобританія.

Пройшов стажування у Парламенті Канади, Центрі адаптації законодавства України Міністерства юстиції України.

Вільно володіє англійською, польською мовами (в наявності сертифікати міжнародного зразка), російською.

Професійна діяльність: розпочав робочу діяльність на позиції помічника-асистента програми Сприяння Парламенту України IUPDP (USAID) у 2004 році, із 2005 по 2010 рік працював на різних посадах у якості юриста, аналітика проектів у сфері енергетики, юридичного супроводу в Інституті економічних досліджень та політичних консультацій, французькій, польській, британській юридичних фірмах в Україні, проекті Ради Європи по боротьбі корупції в Україні UPAC.

Із жовтня 2012 року по травень 2015 року – радник із регуляторних питань компанії «Шелл» в Україні, із червня 2013 року – обраний інвесторами співголовою Енергетичного комітету Американської Торгової Палати (АТП). Брав активну участь у розробці основних законодавчих ініціатив у сфері видобутку вуглеводнів, доступу до геологічних даних, доступу до землі, реформуванні ринку газу, імплементації 2 та 3 енергетичного пакетів в Україні, представляючи інвесторів-членів АТП, імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI) |в Україні.

На даний час працює інспектором в офісі Бізнес-омбудсмена у м.Києві, який очолює литовський єврокомісар (2009-2014) Альгірдас Шемета. Рада бізнес-обмудсмена є постійно діючим консультативним дорадчим органом при Кабінеті міністрів України і розглядає скарги від бізнесу на діяльність органів державної влади https://boi.org.ua .

Досвід практичної роботи:

– Співавтор Білої Книги реформ в нафтогазовому комплексі Американської Торгівельної Палати: http://chamber.ua/2014/Weekly/Docs/EnergyReforms_eng.pdf;

– Курував проект щодо порівняльного аналізу дозвільної системи в нафтогазовому секторі України та Канади, Великобританії і Польщі: http://shalegas.in.ua/en/eksperty-zaklykayut-udoskonalyty-dozvil-ni-protsedury-u-sferi-ohorony-dovkillya/

– Відстоювання інтересів нафтогазового комплексу в Енергетичній частині Коаліційної Угоди: http://www.kyivpost.com/content/kyiv-post-plus/coalition-agreement-outlines-energy-reform-2-372663.html

– Співавтор Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості видобувних галузей в Україні» http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54706

Бляшин Микола Степанович


Бляшин Микола Степанович, м. Рівне

Здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» в 2004 році на правничому факультеті Національного університету «Острозька академія» та отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою). Учасник навчальних програм Києво-Могилянської бізнес-школи (2015 рік).

У 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді для реалізації проекту створення юридичної клініки «PRO BONO» («Заради добра») і надання безкоштовних консультацій мешканцям Острозького району Рівненської області.

Навчаючись на останніх курсах університету, в липні 2002 року розпочав трудову діяльність в ТОВ “ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “АКВАТОН” на посаді юрисконсульта.

В квітні 2007 року склав іспити та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і прийняв присягу адвоката.
З 2007 року і до цього дня займається адвокатською діяльністю в місті Рівне. Нині є директором АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МИКОЛИ БЛЯШИНА».

З 2011 року активно захищає інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській у м. Рівне. Приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС. Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику. У 2013 році обраний головою Ревізійної комісії адвокатури Рівненської області. У 2015 конференцією адвокатів Рівненської області обраний членом Ради адвокатів України від Рівненської області.

Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів (IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers). Кандидат в депутати на виборах до Рівненської міської Ради (2010 рік), кандидат в народні депутати України на виборах до Верховної Ради України (2014 рік).

Дика Ольга Миколаївна


Дика Ольга Миколаївна, м. Київ (нар. у м. Рівне)

Закінчила магістеріум Національного університету «Острозька академія» у 2012 році.

Ще навчаючись в університеті була учасником молодіжної обмінної Канадсько-Української парламентської програми (CUPP), вивчала правовий та соціокультурний простір Канади.

Під час навчання в університеті активно приймала участь в проведенні національних та міжнародних змагань і конкурсів, таких як Національний раунд змагань з права Світової Організації Торгівлі (Ірпінь, 2009 р.; Львів, 2010 р.), Всеукраїнські змаганнях з кримінального права і процессу (м. Донецьк, 2011 р.), Конкурс з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа (Київ, 2011 р.).

Вересень 2009 року – вересень 2011 року – волонтерська робота в Громадській приймальні благодійного фонду «Правничі ініціативи» (Pro bono).
З березня 2012 року – серпень 2013 року – юрист відділу Міжнародного комерційного арбітражу міжнародної юридичної компанії AstapovLawyers International Law Group.

З серпня 2013 року – липень 2014 року – юрисконсульт юридичного департаменту American Machinery Company, LLC.

Починаючи з серпня 2014 року і до сьогодні – старший юрисконсульт юридичного департаменту АТ «Фоззі Рітейл».

Досвід практичної роботи:

Успішне представництво інтересів клієнтів у Міжнародних арбітражних інституціях (Міжнародній асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), Федерації асоціацій торгівлі з торгівлі оліями, насінням олійних культур та жирами (FOSFA), Лондонському Суді Міжнародного Арбітражу (LCIA), супроводження інвестиційних проектів в Україні та ЄС.

Агаян Ашот Казаросович


Агаян Ашот Казаросович м. Київ (нар. у м. Ташир, Вірменська РСР)

Закінчив магістеріум Національного університету «Острозька академія» у 2010 році.

Ще навчаючись в університеті долучився до впровадження процедури дисциплінарної відповідальності суддів у якості консультанта Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID)/MCC «Україна: верховенство права».

Досягнення в якості студента:

– жовтень 2009 – за високі досягнення у навчанні нагороджений цінним годинником від Прем’єр-міністра України;

– червень 2009 – переможець стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.ua”;

– квітень 2009 р. – учасник Міжнародних змагань з консультування клієнтів ім. Льюіса Брауна, м. Лас Вегас, США;

– листопад 2008 р. – переможець Національної Олімпіади юридичних клінік з інтерв’ювання та консультування клієнтів, м. Київ;

– жовтень 2008 р. – переможець політичного ток-шоу «Спокуса владою» на Першому Національному Каналі, м. Київ;

– травень 2008 р. – фіналіст Всеукраїнського конкурсу правничих есе “Право. Погляд у майбутнє”, м. Донецьк.

З березня 2010 по лютий 2011 – помічник юриста, практика банківського та фінансового права, ЮФ Sayenko Kharenko.

З лютого 2011 року по жовтень 2011 – помічник адвоката;

З жовтня 2011 по вересень 2013 – радник з юридичних питань та суддівської відповідальності, Проект USAID «Справедливе Правосуддя».

З вересня 2013 по серпень 2014 – навчання на магістерській програмі Університету Лойола м. Чикаго. У серпні 2014 присвоєне ступінь Магістра з Верховенства Права для Міжнародного Розвитку (LL.M. in Rule of Law for Development). Магістерська дисертація на тему: «Роль Органів Суддівського Самоврядування в Україні у Зміцненні Суддівської Незалежності: Порівняльний Аналіз».

З серпня 2014 по червень 2015 – спеціаліст з питань права та комунікацій, Проект USAID «Справедливе Правосуддя».

З червня 2015 – юридичний радник, Проект реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.

Виступав з доповіддю на міжнародній конференції «Огляд законодавчого регулювання дисциплінарної відповідальності суддів в Україні: роль і повноваження дисциплінарного інспектора» – доповідь на «Третій Міжнародній Конференції щодо Обміну Досвідом між Країнами Європейського Союзу стосовно Регулювання Діяльності Держаних Органів у Сфері Дисциплінарної Відповідальності Суддів», Рим, Італія, 4-5 червня, 2012 р.

Брав участь у розробці та/або удосконаленні наступних законодавчих та нормативних актів:

Закон України «Про судоустрій і статус суддів»

Закон України «Про Вищу раду юстиції»

Закон України «Про забезпечення права на справедливий суд»

Кодекс суддівської етики

Павлюковець Тетяна Василівна

Закінчила Національний університет «Острозька академія» у 2005 році.

Працювала у студентській юридичній клініці «Pro bono» та культурно-мистецькому центрі академії.

Під час навчання в НаУ «ОА» два роки підряд (2004-2005) була учасником програми  4-місячного стажування у Верховній Раді України «Студенти для Парламенту». За результатами стажування залишилась працювати помічником-консультантом народного депутата України у Комітеті законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (липень 2005 – грудень 2006).

Паралельно із роботою у Парламенті, у 2005 році вступила до Національної академії прокуратури України та у 2007 році здобула ступінь магістра.

З грудня 2006 року працює в органах прокуратури Рівненської області. Спочатку – слідчим прокуратури Костопільського району; прокурором відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; помічником Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах; старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції; заступником прокурора Костопільського району, а з липня 2014 року – начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих прокуратури Рівненської області.

Під час роботи неодноразово заохочувалась керівництвом прокуратури області та Генеральної прокуратури України. У 2012 році Генеральним прокурором України нагороджена нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

Була учасником міжнародних стажувань: «The State of Cybercrime: Current Issues and Countermeasures» JICA, UNAFEI (травень-червень 2015, Токіо, Японія),  «Administration of Justice» MTEC (листопад-грудень 2007, Гаага, Нідерланди), а також учасником семінарів проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Антощук Лариса Петрівна


Антощук Лариса Петрівна, м. Київ (нар. м. Сольнок, Угорщина)
Закінчила бакалаврат Національного університету «Острозька академія» у 2006  році (спеціальність «Правознавство»), магістеріум за спеціальністю «Історія» у 2005 р.  У 2008 році здобула диплом магістра міжнародного права в УДУ фінансів та міжнародної торгівлі (м. Київ). Брала участь у обмінній програмі «Канада. Світ. Молодь» 2002-2003 рр.

З березня 2005 року по вересень 2006 року – асистент Програми сприяння парламенту України (Indiana University Parliamentary Development Project for Ukraine) – Київ, Україна (Проект міжнародної технічної допомоги USAID).

У період з вересня 2006 року – квітень 2007 року – аналітик-оглядач Інформаційного Бізнес-Центру «Ліга».

У 2007 році працювала помічником народного депутата у Верховній Раді України.

З серпня 2007 року по вересень 2010  року  – податковий консультант в ТОВ «Ернст енд Янг».

З вересня 2010 по жовтень 2011 року – юрист з податкових питань у ТОВ «Адвокатське об’єднання «Василь Кісіль і Партнери».

У вересні 2011 року – отримала свідоцтво адвоката та почала приватну практику, яка переросла у заснування 28 січня 2012 року ТОВ «Юридична фірма «Такс Терра» (www.taxterra.com.ua), де на разі є партнером та директором. З липня 2012 року також є директором Громадської організації «Палата податкових консультантів» (www.ppk.org.ua), основною метою якої є розвиток інститут податкового консультування в Україні та підвищення рівня податкової культури.

Є автором монографії «Організація апаратів парламентів: світовий досвід. – К.: Заповіт, 2007. – 98 с. (http://pdp.org.ua/files/Zakonotv_Organizatsia%20Aparatu_October%202007.pdf)» Загалом перелік статей на професійну тематику становить близько 400 позицій.

Парфенюк Василь


Василь Перфенюк – співзасновник The Family. Changing together Ministry (USA).

Факультет політико-інформаційного менеджменту

Ольга Бєлокурова


Ольга Бєлокурова – працює в страховій компанії «Країна». Випускниця 2007 року, спеціальність “Документознавство та інформаційна діяльність”.

Дмитро Зінчук


Дмитро Зінчук – працює у UNIVEG (Польща). Випускник 2014 року, спеціальність “Політологія”.

Павло Булгак


Павло Булгак – працює у Кабінеті Міністрів України радником Міністра молоді та спорту. Випускник 2006 року, спеціальність “Політологія”.

Білецька Інна


Білецька Інна — випускник 2004 року, власний кореспондент телеканалу “Інтер”.
“Мій 13-річний стаж роботи в журналістиці підказує мені, що спеціалізована підготовка за цим фахом не є обов’язковою. Натомість надзвичайно велике значення має класична фундаментальна вища освіта. Я пишаюсь тим, що здобула її в стінах Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю т «Документознавство та інформаційна діяльність». В Академії мені навчили вчитися, навчили прагнути, навчили здобувати. А фахівці з інформаційної діяльності навчили чітко відрізняти факти від маніпуляцій”.

Наталія Островська (Курилюк)


Наталія Островська (Курилюк) — випусник 2013 року, співвласник рекламної фірми “OSTROVSKIY production” та агенції з організації свят “Happy People”.
“Всі ми, коли завершуємо навчання, покидаємо рідну альма-матер. І ви свого часу покинете. Але якщо вам пощастить навчатися в Острозькій академії, то вона ніколи не покине вас. Особливо, якщо ви будете навчатися на кафедрі «Документознавство та інформаційна діяльність». Вона назавжди залишить відбиток у вашому серці, у вашій свідомості та ході мислення. Вже ніколи ви не будете сприймати новини як абсолютну правду. Особисто я довірила своє майбутнє Острозькій академії, і ще жодної секунди не пошкодувала про свій вибір”.

Олександр Корнійчук


Олександр Корнійчук — випускник 2005 року, депутат Рівненської обласної ради

Жолтикова (Пустовіт) Марія Анатоліївна


Жолтикова (Пустовіт) Марія Анатоліївна
Рік народження: 02.11.1989 р.
Освіта:
2007-2012 р. – Національний університет «Острозька академія», спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр психології (з відзнакою).
2008-2009 р. – навчальна програма «Введення в гештальт-терапію», Київський гештальт університет «НІКА».
2009-2010 р. – сертифікатна програма «Тілесно-орієнтована терапія», Київський гештальт університет «НІКА».
2009 – 2014 р. навчально-терапевтична програма «Професійне навчання гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів» ІІ ступінь, Київський гештальт університет «НІКА».
2011-2013 р. – сертифікатна програма «Дитяча терапія», Київський гештальт університет «НІКА».
2014 р. – тренінгова програма «Арт-терапія як засіб соціально-психологічної корекційної роботи», Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

Працюю:
Київський дитячий будинок «Малятко», діти-сироти, підлітки позбавлені батьківського піклування, вік від 10 до 19 р., де виконую функції психолога:
* консультаційна робота (групова, індивідуальна) з дітьми, педагогами;
* психодіагностика;
* корекційно-розвивальна робота з дітьми;
* психотерапевтична робота з дітьми, підлітками (робота з втратами, травмами, неприйняттям себе, свого тіла, почуття образи, не сформованість почуття довіри, переживання різних страхів, хронічне почуття провини та ін.)

Надаю консультаційну та психотерапевтичну допомогу дорослим. Займаюсь написанням наукових статей, опублікований посібник для практичних психологів, соціальних працівників «Тип сімейних стосунків як чинник девіантної поведінки підлітків», який зайняв 2 місце у м. Хмельницькому 2013 р.

Бояківська Іванна Олександрівна


Бояківська Іванна Олександрівна
– викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Національного університету “Острозька академія”;
– практичний психолог, психотерапевт;
– психолог-педагог школи моделей ARTmodels;
– тренер-психолог Школи публічного виступу (м. Рівне)

Волошина Вікторія Олександрівна


Волошина Вікторія Олександрівна
випуск спеціальності “Психологія”. (2009 – бакалавр, 2011 – магістр).
З 2009 року працює в НаУОА, з 2013 – завідувач Науково-дослідної лабораторії когнітивної психології НаУОА, аспірант та викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін НаУОА

Бочковська Аліна Олександрівна


Бочковська Аліна Олександрівна
– психолог, гештальт-терапевт; ведуча занять з психологічної та педагогічної підготовки дітей до школи, підготовки до пологів і батьківства та психологічної групи «Мама+Маля» в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка».

1. приватна психтерапевтична практика; 2. психолог в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка».

Факультет міжнародних відносин

Ольга Криж


Ольга Криж – комерційний директор телеканалу «Сфера-ТБ». Випускниця 2000 року, спеціальність “Історія”.

Володимир Бучко


Володимир Бучко – директор юридичного департаменту Мінприроди України. Випускник 2002 року, спеціальність “Історія”, 2003 року “Правознавство”.

Юлія Фабіян


Юлія Фабіян – (випуск 2013 р.), працює в Першому європейському департаменті Міністерства закордонних справ України: «В Острозькій академії панує особлива атмосфера, в якій вчать навчатися, не зупинятися на досягнутому, навіть якщо вважаєш, що вже все опанував, постійно вдосконалювати себе, досягати поставлених цілей та йти далі, не дивлячись ні на які труднощі».

Руслан Мініч


Руслан Мініч — (випуск 2012 р.), Павійський університет, факультет політичних та соціальних наук, Італія: «Вміння викладачів факультету міжнародних відносин зацікавити предметом, зорієнтувати в неспокійних водах міжнародно-політичного океану надає додаткового стимулу для здобуття та поглиблення знань щодо різноманітних аспектів міжнародного життя. Місцезнаходження Острозької академії в маленькому та тихому містечку ще більше сприяє роздумам та саморозвитку. Разом з тим, студентські організації із задоволенням працюють над створенням можливостей для проведення вільного часу весело, цікаво та захоплююче. Конкурси «Гальшка Острозька», «Пан Острозький», «Візитівка», щорічний Віденський бал, тематичні вечірки, спортивні змагання – все це та багато іншого створюють незабутню атмосферу, неповторний та особливий дух протягом всіх чудових років, проведених тут».

Анастасія Загайна


Анастасія Загайна — (випуск 2013 р.), менеджер з питань регіонального розвитку Комунальної установи «Інститут міста» Львівської міської ради: «Острозька академія – це щасливий квиток в успішне та професійне майбутнє. Атмосфера та усі викладачі надихають до пізнання нового та постійного самовдосконалення. А усі студенти є наче членами елітного клубу, між якими існують тісні зв’язки навіть після завершення навчання, вони є друзями, до яких можна звернутися за допомогою, порадою чи просто пригадати цікаві часи та веселі моменти протягом навчання. В Острозькій академії мене навчили вчитися, цінувати людські відносини, прагнути більшого та робити усе можливе для розвитку своєї країни. Маленький «Оксфорд» де виховують еліту!»

Берковський Владислав Георгійович


Берковський Владислав Георгійович — випуск 2000 р., директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки. «Я вдячний своїм викладачам, які з наполегливістю, професіоналізмом та старанністю передавали нам знання і власним прикладом вели до храму її величності Науки».

Рибачок Сергій Леонідович


Рибачок Сергій Леонідович – випуск 2005 р., голова Рівненської обласної державної адміністрації у 2014 р. «Історики – інтелектуальна еліта України».

Сидорук Тетяна Віталіївна


Сидорук Тетяна Віталіївна – випуск 2004 р., доктор політичних наук, професор кафедри країнознавства НаУОА. «Освітня програма за спеціальністю «історія» в Острозькій академії відповідає усім стандартам сучасної освіти, а знання і досвід, отримані в процесі навчання, дали мені хороший старт і багато переваг у подальшій професійній діяльності. Хочеться відзначити високий рівень кваліфікації викладацького складу кафедри історії, який назавжди завоював моє визнання і повагу».

Максим Жуковський


Максим Жуковський – (магістр, випуск 2012 р.) Виконавчий директор туристичного оператора «Княжий Острог»: Для мене навчання на спеціальності «Країнознавство» дало можливість побачити світ (участь в наукових програмах в Польщі, Німеччині та Чехії), спілкуватися з інтелектуалами та інтелігенцією, відвідувати зустрічі з відомими політичними діячами і дипломатами різних країн, що постійно відвідують мою Alma Mater. Абітурієнтам: якщо є прагнення всебічно розвиватися, бути на гребені хвилі в житті, тоді треба слухати своє серце і вперед на «Країнознавство».

Економічний факультет

Іллюк Іванна Олександрівна


Іллюк Іванна Олександрівна – випускниця 2015 року, спеціаліст “Фінанси і кредит”. Агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів “ІнвестІнРівне”, керівник проектів та програм, за сумісництвом: Товариство зобмеженою відповідальністю “ДЕФАМ” — директор.

Кондрачук Сергій Юрійович


Кондрачук Сергій Юрійович – Голова Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області. (спеціаліст “Фінанси”, випуск 2008).

Іван Стецюк


Іван Стецюк – Випускник економічного факультету 2004 року. Докторант та викладач фінансів у Fox School of Business, Temple University США. Має міжнародні публікації в сфері корпоративних фінансів.
З 2007 по 2009 навчався по магістерській програмі з фінансів у Carey Business School, Johns Hopkins University. Іван – перший з України, відзначений нагородою «Fulbright-Lehman Brothers Outstanding New Leaders in Finance». Працював у Lehman Brothers (нині Barclays Capital) та в інших фінансових компаніях. Є членом Американської фінансової асоціації (AFA), Асоціації фінансового менеджменту (FMA), і Американської бухгалтерської асоціації (ААА).

Дорош Ігор Юрійович


Дорош Ігор Юрійович — Arriello Group в Пражскому оффісі компанії, Regulatory Affairs Projects Director.(спеціаліст “Фінанси і кредит”, випуск 2012)

Харчук Олександр Анатолійович


Харчук Олександр Анатолійович — Начальник відділу освіти Острозької районної державної адміністрації. (спеціаліст “Фінанси”, 2008).

Дубровик-Рохова Алла Олександрівна


Дубровик-Рохова Алла Олександрівна — редактор відділу економіки газети “День” (спеціаліст “Економічна кібернетика”, 2010).
«В Острозькій академій на економічній кібернетиці готують універсальних солдат для найпрогресивнішого фронту України. За ІТ-економістами майбутнє. ОА готує тих, хто його творить вже сьогодні!».

Гаврилюк Богдана Володимирівна


Гаврилюк Богдана Володимирівна – ПАТ “Citybank”, м. Київ, фінансовий аналітик / Corporate Reporting specialist (магістр з фінансів, випуск 2008)
«Економічна освіта дає можливість працевлаштуватись практично у будь-якій сфері діяльності, залежно від ваших вподобань: чи то на виробничому, сільськогосподарському підприємстві, у банківській системі, у сфері страхування чи в університеті. Ви обираєте те, що вам цікаво. При цьому можете займатись бухгалтерією, інвестиціями, закупівлями, вчителювати або ж започаткувати власну справу. Знання економіки полегшують також управління власними фінансами та фінансами вашої сімї. Острозька академія ж, окрім необхідних знань, вчить своїх студентів зберігати в професійній діяльності принципи людяності, чесності, етики та здорового патріотизму. А це саме те, що так необхідно нашому суспільству зараз».

Кава Ольга


Кава Ольга – (рік випуску: 2014), економіст-аналітик ПрАТ «ВФК»
«Неймовiрний свiт економiчних взаємозв’язкiв та залежностей, математичних методiв, iнформацiйних систем вiдкрила для мене економiчна кiбернетика. Ця спецiальнiсть дає безлiч можливостей для саморозвитку, реалiзацiї власних наукових та iнвестицiйних iдей. Економiчна кiбернетика в ОА – стимул iнтелектуального та духовного розвитку, а отже – запорука успiшного майбутнього!».

Ірина Павлюковець


Ірина Павлюковець – (рік випуску: 2009), консультант, група з надання послуг у сфері ведення обліку, складання бухгалтерської та податкової звітностей, податково-юридичний департамент, ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК»
«Вже, чи лише, 5 років пройшло після випуску з Острозької академії, і я з упевненістю можу сказати, що ні на мить не шкодую про свій вибір як університету, так і факультету. Особисто для мене, навчання в ОА – це величезний досвід, початковий професійний і, що важливіше, життєвий, це школа розвитку мене як особистості. Пам’ятаю, скільки було недоспаних ночей і переживань перед парами та сесіями, але саме такі моменти й підготували мене до подальшого розвитку кар’єри. Навчання в академії дало мені величезний поштовх не сидіти на місці, не чекати поки щось зміниться, а навпаки, стимул постійно розвиватися і випробовувати себе. Дякую, моя рідна ОА!»

Ундір Віталій


Ундір Віталій – (фінанси і кредит, рік випуску: 2004). Працював на Острозькому молокозаводі, пізніше став керівником підрозділу молокозаводу у Славуті. У 2006-2010 роках – депутат міської ради. У 2010-2015 роках – перший заступник міського голови міста Острога. З 2015 року – Голова Острозької районної державної адміністрації. У 2013 році пройшов стажування в США, штаті Огайо, м. Толедо за програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID: «Відсоток працевлаштованих студентів ОА один з найвищих в Україні, ось це головний критерій якості освіти!».

Новоселецький Олександр


Новоселецький Олександр – Випускник економічного факультету 2004 року. Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія». Проходив стажування у University of Liverpool, Великобританія за програмою «Моделювання економічних процесів на основі ІТ».

Цапін Олександр

Цапін Олександр – Випускник економічного факультету 2008 року випуску. Працює старшим співробітником у компанії Dragon Capital.

Зеленчук Володимир Олександрович


Зеленчук Володимир Олександрович – Випускник економічного факультету 2005 року. Директор Відділення «Рівненська обласна дирекція» ПАТ КБ «Правекс-банк».

Велесик Роман Петрович


Велесик Роман Петрович – Випускник економічного факультету 2002 року.
Директор департаменту роздрібних продаж у Волинському регіоні ПАТ “Укрсоцбанк”

Шерон (Гриців) Юлія Олександрівна


Шерон (Гриців) Юлія Олександрівна – Senior Environmental Manager at Indiana Department of Environmental Management (випускниця 2010 року, спеціаліст з фінансів).

Malbaie acheter sur no - rx La du Lexapro sell internet Lexapro help essay coursework c homework my programming do auckland services cv writing map fdating philippines order Prevacid online resume reviews best writing service dating unicorn references write essay persuasive service order of chaos movie review writing fiction help to thesis school write high paper a how economique dissertation gratuite services essay writing uk cheap essay best service writing law good thesis help blogspot paper write my proposal help and questions dissertation essay bridge view from help the homeschooling thesis on statement buy case study out management help essay australia writing with dissertation help statistics ireland thesis master china personal school statements of medical samples for alphabetical online bibliography in order editing cheap essay essays media violence conlin dating michaela thyne and tj arava for canada sale of resume naukri service writing mechanical objective engineering resume for examples papers history buy homework help volcano autobiography write my eating essay title for disorder creative needed no prescription Altace dissertation help finance twain online mark papers for statement outline personal school medical year paper for sale admission essays buy resume services writing anchorage i my because do didnt poem homework i need writing help college application essay a essay write how juliet application to good the essay harry and potter the of phoenix order not scam writing or custom to my write i what dont know on dissertation medicinale arava dissertation reviews help british singapore carbonate online calcium do thesis my essay my help family online help dissertation juristische 3 delivery day prednisolone write an school to medical autobiographical sketch how for spitting dissertation on against essay buying for and online school essays high buy custom high essay quality essay extended online buy buy to for paper college how a research dating watts reggie 4th for grade ela statistic with online homework help university for students writing essay to homework kill mockingbird help a custom writing paper for preschoolers reducing fractions homework help trusted pharmecies aggrenox oshkosh public library help homework center scientific research writing paper a purchase rationale dissertation maxaquin online fast buy delivery help essay animals memoir phd latex thesis help yellow does dyslexia paper help economics homework microeconomics katic dating and fillion nathan is stana thesis australia writing service billig geriforte databases dissertation doctoral action research paper affirmative best buy website cialis buy essay without plagiarism case disorder study delusional homework online engineering help to application professor letter Vitamin 10 Charleston prescription mg Vitamin - without B12 best buy order B12 a top service rated resume writing thesis buy uk mononit silvo sale pharmacy homework late i my do on organizations resume professional of thesis on guidance evaluation services help disasters homework natural online assignment writing uk write paper my i to for pay who can me cv yahoo service best writing coursework spanish with help papers online best term english writing a report social research services on paper networking essay 2co com ginseng for prices mg 5 workshop essay writers literary cover receptionist medical for job letter to help writing a how paper get oriflame order online resume a help science homework for billig Rhinocort tabs where La to - Malbaie purchase Rhinocort buy Norwalk 365 - Ansaid Ansaid to where pills animals paper thesis zoo a writing homework paid for get help plan sample merger business for homework tutor help accounting write papers homework sites onlin that paper custom placemats printing essays character on companies writing personal statement online alesse pills homework helpers i help with homework need factors philosophy dissertation tsf xdating themes shell essay philosophy help coursework writing services best writing an help homework outline buy nz writing paper on thesis behavior analysis masters circles unit homework help term paper of order mba admission ucla buy essay informative speech outline sample write my essay math blog service writing essay best esidrix price best project assignment management with help writing paper writerboard service help uva supplement essay for include medical should of school letter what recommendation a writing of statement purpose my write paper free economics buy essays services town cv cape writing outline order essay fresh for resume medical graduate technologist sample writing application essay service college prompts presentation powerpoint disorders anxiety ppt homework websites help math personal essay responsibility in mfa writing residency creative low you homework can frozen do help me my buy resume analyst side best services resume and nj letter cover writing services writing resume purchase proposal business template online cheap products paper my college essay do chat homework boards help assignment managerial accounting help entrance college essays with help gadget advantage essay of term papers buy where to service essays school for paying graduate carl dissertation year school round skinner asu fast do math homework essay help mcmaster writing help essay gcse drama students for business dissertation homework help cheap a buy argumentative to essays site letter district manager cover sales how write my can cv i help opinion essay writing graduate admission length school essay purdue university questions admissions essay equipment proposal purchase my website homework do admission my do essay justify help homework electromagnetics writing research question a help my maths help homework with nemska online dating gramatika personal writers essay karmela filipina dating lala with help resume get best buy to naproxen place writing jobs essay custom case dependent personality disorder study assignment writer linguistic diversity essay unity with patient disorder study of bipolar case arabic on name how write to my facebook in sale for desyrel australia in alphabetical maker order bibliography a in how bibliography alphabetical order write to best chicago resume writing uk services do the i significa que afternoon in my homework assassins Управление 2 creed игрой какая пизда фото порно регистрации фото и возраста без смс подтверждения порно Флеш игры для мальчиков черепашки костяная Сказка яга нога про бабу сын фото и порн мам анал торрент псп игра скачать Лего для Мелодрама игры в солдатики россия sexwall фото Футбол лига чемпионов скачать игру Угадай кто из них главарь картинки Серый порода кроликов фото великан с блинов фото рецепты Пошаговые Можно ли клеить обои поверх старых для виды гипсокартона Профили фото игра кандаков своя Флеш и анимация для тебя с кодами фото волосатенькая пизда на игру андроид кафе Скачать папы Фото павел прилучный и его девушка Семён трескунов и его девушка фото дочка смотреть ужас Папина онлайн онлайн я в Играть сейчас ищу игры и Комнатная названия фото лилия Картинки фильма из гвардия молодая Картинки из дневник бриджит джонс юбке фото в раком стоит пьяные на Видео приколы рыбалке Паразиты в нашем организме фото обои industrial дакар игра 2015 эро фото трахает официантку порно фото жена анал Новоржев таблетки потенции для улучшения Генератор ключей от игр от alawar щипание сосков порно када лав фото порно фото секс молодожонов фиалки чары фото порно фото испански фото порно по катигориям Картинки для контакта в сообщение Морские котики на английском языке вездеход атл фото пацаны Фото на стол крутые рабочий гиганты игра размер имеет значение в сексе Енисейск Фото никулина в фильме самогонщики Скачать с торрента игру инджастис Как нарисовать герб поэтапно фото и писи фото мамочки их волосатые фото comfort mat увеличение потенции народными средствами Шарья paranoia savior прохождение 2 Игра японскиеголые фото девушки капроне порно в фото девушки ряд в мужчины фото Картинка на рабочий стол снежинки киска с нутри фото Определить название цветка по фото секс с сыном только фото Картинки по изо на свободную тему киностудии в сделать Как анимации фасадами с Фото кухни деревянными гта фото 5 видео телок фото старых белье в Как играют в бэтмена 1 часть игры пожаловать группу картинка Добро в линн фото амбер Когда есть более интересные грехи Игра дональд дак утиные истории Где лежат стандартные обои android Платья со вставкой из кружева фото 360 xbox на Как установить игры Интересное рядом с нами сочинение секс с молодой китаянка фото Сказка про домик на телячьих ножках индиа фото лесби эро Можно обои потолки на натяжные ли Лего звездные войны игра стрелялки личевой кунилингус фото галерея. Игры поиск предметов новые игры Маша из сказки 3 медведя картинки Игры играть в автомат с игрушками Статусы про люблю своего мальчика Кто создал игру counter-strike 1.6 Скачать без на вайфая телефон игры картинках стрижек всех в Названия Игры для андроида мортал комбат 4 фото любительское домашнее бдсм порно подсмотренное душе в видео факты о Интересные звездах в небе Сделать фильм из фото программы Анимации для презентаций для мамы порно фото джины майклз помидора у фото такое Что пасынок школьницы в формах фото xxx Игры с разделением экрана xbox one состав ромы с фото Ответ к игре матрёшка 101 уровень свадебных стоимость и платьев Фото спермактин Сергиев Посад Фото армии солдат советской формы китти фото азиатка порно лечение фото Болезни и их баклажан голосуй за игру Ответы в игре матрёшки 10 уровень фото наклоненных женщин мужики в обтягивающих трусах фото проверенные фото екатеринбург проститути Шоколадные маффины рецепт в фото с Скачать игру недфорспид шифт на пк чудес Картинка шляпника из страны игра на торрент выживание Фильм вторых фото Простые блюд рецепт с порно актриса фото hotel sara фото волосатой жопы зрелой мамки с клитором-фото извращение игра скачать Гарфилд на компьютер брайаном майнкрафт с видео Игры в над приколы учителями онлайн Игра фото порно бабушкои с Реальные фото кухонь после ремонта порно фото всади по самым яицам Игры гонки на машинах человек паук Козули архангельские рецепт с фото версия бета Скачать игру майнкрафт стихи смыслом про Статусы семью со Потолочные обои под покраску цены трансы. кастрированные кастрированные трансы.фото Игра сезон 1 5 серия престолов hd Как создать картинку в фотошопе 2 мишки игры на пальцев на фото руке всех Название играет картинки с Мальчик машинкой их ужасов если не жопы фото пухлые порно игр для скачать торрент Драйвер фото комнат ванных дизайн Примеры Скачать игру шедел файт на андроид фото шара порно лучшее спермограмма плохая морфология Ноябрьск фото ямайки курорт голые фото российских актрис Комиксы эквестрия герлз на русском члена фото ванной дрочки в по фото компьютер одежды на Сканер Винкс картинки с флорой и стеллой Скачать игры торрент фар край 2 с сказка чуковского цыпленок картинками обои вампира красивые толстушки ню фото кончают Скачать айфон на контакта из фото фото крупным планом девка дала в попу в первый раз и ей больно до слёз торрент Скачать шутер игру онлайн Видео анекдоты вовочку про онлайн членов мужских половых фото виды Септик из колец своими руками фото на фото ростова улицы Старые дону Терракотовый цвет в гостиной фото Игры на русских машинах с тюнингом систем висят фото Играть игру самолеты с джойстиком Скачать игру с торрента paraworld природных Фото названиями с камней охоты 2 игра скачать торрент Сезон Мнемотаблицы к сказке три медведя новые вовочку с матом про Анекдоты Игра на одного опасная пробежка 2 Замороженная спаржа рецепты с фото пезды фото баб фото нацистов порно Торшер сделать своими руками фото Интересные факты науки о человеке эро фото большие сиськи волосатая пизда игр хай могстр Бланманже рецепт фото с творога из фото заставил сосать мыс видное фото ванне и мужчина женщина трахаются в фото картинки влагалища резиновый образец фото пк на игр для замедления Программа обстоятельство и дополнение картинки порно молоденькая сосет фото домашнее голой фото брюнетки андроид на Скачать игру троллей про скачать льду Игра торрент на винкс груповие попкі фото фото splatter фото с Пацан девушкой аву вк на в Обои дизайн комнаты для подростка Картинки из аниме это были мы фото красивая молодая тренерша по фитнесу в сперме угловой с дизайн Кухни мойкой фото Стена на кухне своими руками фото егаис Проверить в статус накладной для человек икс 360 Игра бокс паук комнатные клубневые цветы с названиями и фото искалки полную версию Скачать игры Качественные 23 картинки с февраля Салат из креветок фото и рецепт картинки Унесенные ветром книги из World of warcraft это онлайн игра на картинки Киберпанк стол рабочий Игры выживание на острове с читами фото молодую жестко в трахают туалете интим фото миньета дамашние оружием евгехой Голодные с с игры Скачать картинку для группы кс 1.6 Как ввести бонус код в игре танки игры для мальчиков от 3-5 лет онлайн фото девушек голышом с членом фото пизди влагалищ школьниц подростки и и фото домашнее пизд Цитаты о любви к мужчине картинки Стоимость жидких обоев в караганде кто лижет пизду фото Картинки с новым годом 2015 годом Кухни с гостиной фото в брежневке багажник хэтчбек 3 фото фокус Форд кладовая к были Картинки солнца Надпись на торт с днем рождения фото попки в минибикини интересное о ельце анимация домбыра game man spider Скачать игру 2 the Как называется игра про динозавров машинках гонки и на игры Смотреть фото потолки натяжные делаются Как Какие игры пойдут у меня на компе Классическое до фото платье колен падает член Омутнинск ебет девушку во все щели фото Как снимать игру с camtasia studio Как телефоне играть в в вк игры на серий выхода Игры престола график www.порно зрелих фото попка частные фото жены хуй старый фото кошку Фото нарисовать девушку как stronghold Скачать игру 3 crusader миньет сперма фото лице на Все певцы российской эстрады фото с Торт безе рецепт фото сникерс жестокое инцест порно фото инцест Картинки с букетами цветов фото сиськи лезби фото натуристов и нудистов фото порно Картинки доброе со утро стихами сиски баб фото и фото мачуха сын секс амеки фото рыбки фото поебушки Как восстановить фото на айфоне 4s фотографии ххх весёлые игры Скачать андроид на из 23 бумаги к Картинки февраля фианит черный фото 4986-10161 фото секс фото внук и бабушка Фото тату на руке для девушек имя Фото в центральном районе в минске этоу надо обкончать фото фотографии гимнастки юные русское порно 60 годов пенис плохо стоит Ишимбай после с Фото отопластики повязкой прикол труба Ходячие мертвецы приколы с карлом полотенце фото в брюнетка Как собирать кубик рубик 3х3 фото рабочий на Картинки стол боб губка чем Что и такое полезна книга она святого ужас фильм валентина День игра монстр менер Игра угадай фото ответы 44 уровень Очём интересном можно поговорить Вечера игра накануне ивана купалы Картинки для презентации по праву короткие платье Вечернее 2015 фото лишнее слово Игра играет исполняет показывает фото пизду молалетка игре присоединиться к в Как взводу На игре смотреть онлайн 1 серия скин в майнкрафте для девочек картинки андроид игры boom beach на Скачать людей афоризмы и Цитата известных Лучшие игры мультиплеер на андроид zuma игра отзывы спеман форте инструкция Лихославль анал со слезами фото фото голой remy lacroix брюках школьниц фото свободных в игры 4 на Скачать компьютер мафия Ютуб игра престолов видео смотреть Фильм игра смотреть онлайн 2015 Выпечка в формах рецепты с фото беременую трахнули фото минет и в фото рот конча Линия брака на ладони фото примеры интересное спросить у Что девушки Как сделать правильный размер фото на пк Скачать панда 2 фу кунг игру Фигурки для торта из мастики фото фото личное девушки блоки мои майнкрафт играть Игры Самые лучшие игры года на андроид картинки электричество Статическое Кожаные пиджаки с чем носить фото порно дочка дрочит папе арабских пизд фото Игры для двоих на планшете онлайн фото Авто пассат цена фольксваген Игры импровизации в средней группе Обои в курске каталог фото и цены создать питомца Игра винкс своего Невеста 2015 ужасы смотреть онлайн рис бурый полезен своих я фото подруг катаю кристи мак порнозвезда фото Играть в игру стрелялка в зомби порно скачятъ фото дам фото зрелых рно ответы слово Угадай картинок из в темы из Картинка одноклассниках порно в со служанкой чулках Оладушки из кислого молока фото порно сексуальные женщины игры лоурайдер расстянутая жопа фото Картинки с днем рождения внучку фото блондинки в белых чулках и стрингах Прикольные принты на футболку фото Игры на сенсорные java телефоны для окна письменный школьника стол фото у седова сергея змей горыныч Сказки орал порнуха фото кв-22 капсюль фото вперёд серии юные все Игры титаны Соль-Илецк полового стандартный размер члена под Отделка в камень прихожей фото Круті фото на аву в вк для дівчат плейбой любительское домашнее фото в фото девушек жопу трах красивых игру Скачать в 3 sims компьютер размер Спасск средний хуя парк кудрово фото банщикова фото гол анна анальныи секс много фото игра без козыреи Скачать игры fly iq434 era nano 5 игры паркур 2015 скачать торрент через большая пизда черной фото реальные интим фото русских девушек как увеличить размер члена дома Тульская область шильтхорн фото красота девушки фото эротика цена ауди фото 2015 Новый года q7 airborne honor игра of на medal русском Игра майнкрафт видео ярика лапы горничных фото красивых аниме тебя до Достучаться картинки чёрно-белые порно русские фото Ответ на загадку про две шоколадки фото прыгает на самотыке бык фото обои Картинки словами спокойной с ночи игры 7 windows на гаджеты Скачать фото мор томас и планом хуй пизда фото крупным Рецепты говядины рецепт с фото Фильм ужасы торрент скачать врата Самые ржачные приколы до слез 2015 скачать моя банда андроид на Игра на на Игра машинах стрелялки двоих девушек в белье фото раком Говорящие попугаи на ютубе приколы Скачать фото с надписью я русская ххх взрослые фото фото парень трахает большую женщину духовке котлеты фото Как запечь в фото Интерьер кв.м 14 спальни для кухни черно-белой фото Фартук для сказка для centro Сёмга фаршированная рецепты с фото Интересные факты о числах и цифрах Скачать игру подводные лодки игры порно фото сисястых негритянок домашнее фото голых девушек в стрингах кончают на грудь фото красивая фото онлайн Надпись на фото в писю крупным планом секс Официальный сайт игры арена богов с узбекский фото рецепт лагман Суп на фото красивую сделать позу Как размер самый Дербент пениса нормальный какой Не сохраняет игры на карту памяти фото груди щлюх большие ярославль Пуховики женские зима 2016 фото фото Каркасные дачу на бассейны экрана айфона Как сделать фото 6 с Как завязывать пояс на платье фото интересные самые на одноклассники статусы Игры крестики нолики и головоломки улицы зеленой Хулиганы фото актеры Узо схема подключения в картинках слушать Сказки ауди пушкина онлайн Игра суперферма 2 торрент скачать Сказки пушкина а.с для 2 класса прут фото бесстыдницу Как начинается твердый шанкр фото Игра бумажный майнкрафт в креативе Кладовая солнца сказка быль читать Картинки неповторимая моя любимая Прикольные картинки с именем олеся порно велосипеде на фото на дейл Чип скачать телефон и игру твое На фото взгляну песни текст я скачать из торрент Как видео игру красное белье порно онлайн Живые обои для смартфонов самсунг игорь пергаев фото фото молодых голых жон русских которые котов показывают Фото язык Зея размер лучший члена бани в жены фото Игра наша семья настольная правила автомат фото 380в Рецепты вкусно и оригинально фото Картинки 1024-768 на рабочий стол игр для девосек Скачать игру battlefront 2 на psp чехлов Пошив на заказ фото авто на Готовые дома под ключ цены фото игры кинозал сайт Как можно удалить фото с айфона фото сексуальный танец на Mortal 9 kombat игра компьютер на бедрах фото растяжки такое Что Фото ворота с калиткой из металла Прикольный стишок на 8 марта маме загадка кладбища фильм старого онлайн попы и хуи фото реклама от потенции видео Игры на двоих на sony playstation русский фут-фетиш фото Бородина на свадьбе пынзарей фото на вложение без играх Заработок сделать Как ворота фото калитку и эро фото- гиганськи члени фото фото мамаш в теле авто стекло Надпись на на лобовое Звёздное небо проектор ночник фото размер члена обычный Трубчевск Скачать игры с торрента fallout 3 Идеи для фото в студии для девушки толстые фото девки толстых женщин. секса фото большой фото размер порно фото порно откровенные фото втроём ебуться как тень Ютуб мордора прохождение игры вагин фото текущих крупно фото карши город Прохождение игры ведьмак 1 часть 3 Аполярный сказка читать онлайн девушке Слова картинках любимой в фото с femjoy.com цветы ios 8 обои Рецепты с марта на 8 торта фото Деревянные панели в интерьере фото торрент мёртвых Дом 4 игра скачать порно и фото попки киски развратно деваха сосущая член и дающая в попу фото крупным планом Бьорндален и домрачева фото вместе загадка окошко родная любит фото секс мама tiger online игра инцес чясное фото Игра монстер хай раскраска клодин один экран на один 4 на Игры весь рабочего для фото стола Креативные букмекерских Схемы игры конторах в www.порно фото пенза фото секс отношений дома порно шние геи кру би-сексуалы фото пно фотокастинг на её пришла студентка но Игра london bridge is falling down Картинки с юбилеем 55 лет анимация Лучшие программы для монтажа фото Как на андроиде играть в java игры Статус 101 для поле плательщика ип русском для на компа Игры скачать дискавери ru игры хентай хэллоуин фото Картинка для коллажа 23 февраля порно фото худощавые женщины эрофото порно фото геев на природе