27/05/2015

Випускники

Звичайно, усі наші випускники є успішними по-своєму, багато з них досягли вагомих професійних вершин і не зупиняються у своєму розвитку. Тому наведені нижче історії успіху є лише прикладами, одними з-поміж інших, не менш успішних. Якщо ж Ви бажаєте, щоб на цій сторінці з’явилась ще якась цікава історія чи бажаєте доповнити існуючі новою інформацією – пишіть нам на liudmyla.revenko@oa.edu.ua

Гуманітарний факультет

Ольга Уляницька – викладає у Hope Academy (США). Випускниця 2000 року, спеціальність “Культурологія”.

 

 

 

 

 

 

Ярослав Кухаренко – працює прес-секретарем у Благодійному Фонді «Волинь-2014». Випускник 2008 року, спеціальність “Культурологія”.

 

 

 

 

 

 

Олексій Харчишин – операційний директор у компанії веб-маркетингу та IT інновацій Govitall, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аліна Захарчук (Гейнеке) – Продюсер новин в компанії Associated Press, Нью-Йорк, США.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пампурак Анжела – Керівник Хмельницької філії Американської Англійської Школи (АмЕС), м. Хмельницький.

 

 

 

 

Іванна Мартинів – виконавчий директор у компанії Do’M’Art House Promotion, прес-служба фестивалю “Республіка”, головний редактор “Молодіжного Порталу Волині” , м. Луцьк.

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Корольчук – завуч у школі англійської мови “Оксофрд Класс”, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лілія Король – викладач НаУОА, кандидат психологічних наук, доцент докторант пост-докторської програми Еразмус Мундус, Університет Альграве, м. Фаро, Португалія.

 

 

 

 

 

 

 

 

Майя Григор’єва – менеджер по роботі з клієнтами у компанії Edelman, м. Уатфорд, Велика Британія.

 

 

 

 

Світлана Пардус – асистент генерального консула та менеджер з операцій у посольстві США в Україні, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

Муль Тетяна – письменниця Слава Світова, співзасновниця сайту та журналу «Каралєвна», м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій Процик – перекладач у компанії PERA Engineering & Construction Ltd., м.Київ.

 

 

 

 

 

 

Інститут права ім. І. Малиновського

Олег Григорович Крикавський


Олег Григорович Крикавський, м. Київ (нар. у м. Здолбунові, Рівненської області)

Освіта: бакалавр, спеціаліст права (правничий факультет НаУ «Острозька академія»), магістр права (правничий факультет НаУ»Києво-Могилянська академія»), випускник курсу Студій Східної Європи Варшавського університету, сертифікат «Менеджмент природними ресурсами» і сертифікат літньої школи з права ЄС Європейського Форуму Альпбах (Австрія), магістр енергетичного права та енергетичної політики (LLM in Energy Law and Policy) Центру енергетики, нафти, права надрокористування та енергетичної політики (Center for Energy, Petroleum, Mineral Law and Policy) університету Данді, Шотландія, Великобританія.

Пройшов стажування у Парламенті Канади, Центрі адаптації законодавства України Міністерства юстиції України.

Вільно володіє англійською, польською мовами (в наявності сертифікати міжнародного зразка), російською.

Професійна діяльність: розпочав робочу діяльність на позиції помічника-асистента програми Сприяння Парламенту України IUPDP (USAID) у 2004 році, із 2005 по 2010 рік працював на різних посадах у якості юриста, аналітика проектів у сфері енергетики, юридичного супроводу в Інституті економічних досліджень та політичних консультацій, французькій, польській, британській юридичних фірмах в Україні, проекті Ради Європи по боротьбі корупції в Україні UPAC.

Із жовтня 2012 року по травень 2015 року – радник із регуляторних питань компанії «Шелл» в Україні, із червня 2013 року – обраний інвесторами співголовою Енергетичного комітету Американської Торгової Палати (АТП). Брав активну участь у розробці основних законодавчих ініціатив у сфері видобутку вуглеводнів, доступу до геологічних даних, доступу до землі, реформуванні ринку газу, імплементації 2 та 3 енергетичного пакетів в Україні, представляючи інвесторів-членів АТП, імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI) |в Україні.

На даний час працює інспектором в офісі Бізнес-омбудсмена у м.Києві, який очолює литовський єврокомісар (2009-2014) Альгірдас Шемета. Рада бізнес-обмудсмена є постійно діючим консультативним дорадчим органом при Кабінеті міністрів України і розглядає скарги від бізнесу на діяльність органів державної влади https://boi.org.ua .

Досвід практичної роботи:

– Співавтор Білої Книги реформ в нафтогазовому комплексі Американської Торгівельної Палати: http://chamber.ua/2014/Weekly/Docs/EnergyReforms_eng.pdf;

– Курував проект щодо порівняльного аналізу дозвільної системи в нафтогазовому секторі України та Канади, Великобританії і Польщі: http://shalegas.in.ua/en/eksperty-zaklykayut-udoskonalyty-dozvil-ni-protsedury-u-sferi-ohorony-dovkillya/

– Відстоювання інтересів нафтогазового комплексу в Енергетичній частині Коаліційної Угоди: http://www.kyivpost.com/content/kyiv-post-plus/coalition-agreement-outlines-energy-reform-2-372663.html

– Співавтор Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості видобувних галузей в Україні» http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54706

Бляшин Микола Степанович


Бляшин Микола Степанович, м. Рівне

Здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» в 2004 році на правничому факультеті Національного університету «Острозька академія» та отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою). Учасник навчальних програм Києво-Могилянської бізнес-школи (2015 рік).

У 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді для реалізації проекту створення юридичної клініки «PRO BONO» («Заради добра») і надання безкоштовних консультацій мешканцям Острозького району Рівненської області.

Навчаючись на останніх курсах університету, в липні 2002 року розпочав трудову діяльність в ТОВ “ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “АКВАТОН” на посаді юрисконсульта.

В квітні 2007 року склав іспити та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і прийняв присягу адвоката.
З 2007 року і до цього дня займається адвокатською діяльністю в місті Рівне. Нині є директором АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «МИКОЛИ БЛЯШИНА».

З 2011 року активно захищає інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській у м. Рівне. Приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС. Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику. У 2013 році обраний головою Ревізійної комісії адвокатури Рівненської області. У 2015 конференцією адвокатів Рівненської області обраний членом Ради адвокатів України від Рівненської області.

Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів (IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers). Кандидат в депутати на виборах до Рівненської міської Ради (2010 рік), кандидат в народні депутати України на виборах до Верховної Ради України (2014 рік).

Дика Ольга Миколаївна


Дика Ольга Миколаївна, м. Київ (нар. у м. Рівне)

Закінчила магістеріум Національного університету «Острозька академія» у 2012 році.

Ще навчаючись в університеті була учасником молодіжної обмінної Канадсько-Української парламентської програми (CUPP), вивчала правовий та соціокультурний простір Канади.

Під час навчання в університеті активно приймала участь в проведенні національних та міжнародних змагань і конкурсів, таких як Національний раунд змагань з права Світової Організації Торгівлі (Ірпінь, 2009 р.; Львів, 2010 р.), Всеукраїнські змаганнях з кримінального права і процессу (м. Донецьк, 2011 р.), Конкурс з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа (Київ, 2011 р.).

Вересень 2009 року – вересень 2011 року – волонтерська робота в Громадській приймальні благодійного фонду «Правничі ініціативи» (Pro bono).
З березня 2012 року – серпень 2013 року – юрист відділу Міжнародного комерційного арбітражу міжнародної юридичної компанії AstapovLawyers International Law Group.

З серпня 2013 року – липень 2014 року – юрисконсульт юридичного департаменту American Machinery Company, LLC.

Починаючи з серпня 2014 року і до сьогодні – старший юрисконсульт юридичного департаменту АТ «Фоззі Рітейл».

Досвід практичної роботи:

Успішне представництво інтересів клієнтів у Міжнародних арбітражних інституціях (Міжнародній асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), Федерації асоціацій торгівлі з торгівлі оліями, насінням олійних культур та жирами (FOSFA), Лондонському Суді Міжнародного Арбітражу (LCIA), супроводження інвестиційних проектів в Україні та ЄС.

Агаян Ашот Казаросович


Агаян Ашот Казаросович м. Київ (нар. у м. Ташир, Вірменська РСР)

Закінчив магістеріум Національного університету «Острозька академія» у 2010 році.

Ще навчаючись в університеті долучився до впровадження процедури дисциплінарної відповідальності суддів у якості консультанта Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID)/MCC «Україна: верховенство права».

Досягнення в якості студента:

– жовтень 2009 – за високі досягнення у навчанні нагороджений цінним годинником від Прем’єр-міністра України;

– червень 2009 – переможець стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.ua”;

– квітень 2009 р. – учасник Міжнародних змагань з консультування клієнтів ім. Льюіса Брауна, м. Лас Вегас, США;

– листопад 2008 р. – переможець Національної Олімпіади юридичних клінік з інтерв’ювання та консультування клієнтів, м. Київ;

– жовтень 2008 р. – переможець політичного ток-шоу «Спокуса владою» на Першому Національному Каналі, м. Київ;

– травень 2008 р. – фіналіст Всеукраїнського конкурсу правничих есе “Право. Погляд у майбутнє”, м. Донецьк.

З березня 2010 по лютий 2011 – помічник юриста, практика банківського та фінансового права, ЮФ Sayenko Kharenko.

З лютого 2011 року по жовтень 2011 – помічник адвоката;

З жовтня 2011 по вересень 2013 – радник з юридичних питань та суддівської відповідальності, Проект USAID «Справедливе Правосуддя».

З вересня 2013 по серпень 2014 – навчання на магістерській програмі Університету Лойола м. Чикаго. У серпні 2014 присвоєне ступінь Магістра з Верховенства Права для Міжнародного Розвитку (LL.M. in Rule of Law for Development). Магістерська дисертація на тему: «Роль Органів Суддівського Самоврядування в Україні у Зміцненні Суддівської Незалежності: Порівняльний Аналіз».

З серпня 2014 по червень 2015 – спеціаліст з питань права та комунікацій, Проект USAID «Справедливе Правосуддя».

З червня 2015 – юридичний радник, Проект реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.

Виступав з доповіддю на міжнародній конференції «Огляд законодавчого регулювання дисциплінарної відповідальності суддів в Україні: роль і повноваження дисциплінарного інспектора» – доповідь на «Третій Міжнародній Конференції щодо Обміну Досвідом між Країнами Європейського Союзу стосовно Регулювання Діяльності Держаних Органів у Сфері Дисциплінарної Відповідальності Суддів», Рим, Італія, 4-5 червня, 2012 р.

Брав участь у розробці та/або удосконаленні наступних законодавчих та нормативних актів:

Закон України «Про судоустрій і статус суддів»

Закон України «Про Вищу раду юстиції»

Закон України «Про забезпечення права на справедливий суд»

Кодекс суддівської етики

Павлюковець Тетяна Василівна

Закінчила Національний університет «Острозька академія» у 2005 році.

Працювала у студентській юридичній клініці «Pro bono» та культурно-мистецькому центрі академії.

Під час навчання в НаУ «ОА» два роки підряд (2004-2005) була учасником програми  4-місячного стажування у Верховній Раді України «Студенти для Парламенту». За результатами стажування залишилась працювати помічником-консультантом народного депутата України у Комітеті законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (липень 2005 – грудень 2006).

Паралельно із роботою у Парламенті, у 2005 році вступила до Національної академії прокуратури України та у 2007 році здобула ступінь магістра.

З грудня 2006 року працює в органах прокуратури Рівненської області. Спочатку – слідчим прокуратури Костопільського району; прокурором відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; помічником Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах; старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції; заступником прокурора Костопільського району, а з липня 2014 року – начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих прокуратури Рівненської області.

Під час роботи неодноразово заохочувалась керівництвом прокуратури області та Генеральної прокуратури України. У 2012 році Генеральним прокурором України нагороджена нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

Була учасником міжнародних стажувань: «The State of Cybercrime: Current Issues and Countermeasures» JICA, UNAFEI (травень-червень 2015, Токіо, Японія),  «Administration of Justice» MTEC (листопад-грудень 2007, Гаага, Нідерланди), а також учасником семінарів проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

Антощук Лариса Петрівна


Антощук Лариса Петрівна, м. Київ (нар. м. Сольнок, Угорщина)
Закінчила бакалаврат Національного університету «Острозька академія» у 2006  році (спеціальність «Правознавство»), магістеріум за спеціальністю «Історія» у 2005 р.  У 2008 році здобула диплом магістра міжнародного права в УДУ фінансів та міжнародної торгівлі (м. Київ). Брала участь у обмінній програмі «Канада. Світ. Молодь» 2002-2003 рр.

З березня 2005 року по вересень 2006 року – асистент Програми сприяння парламенту України (Indiana University Parliamentary Development Project for Ukraine) – Київ, Україна (Проект міжнародної технічної допомоги USAID).

У період з вересня 2006 року – квітень 2007 року – аналітик-оглядач Інформаційного Бізнес-Центру «Ліга».

У 2007 році працювала помічником народного депутата у Верховній Раді України.

З серпня 2007 року по вересень 2010  року  – податковий консультант в ТОВ «Ернст енд Янг».

З вересня 2010 по жовтень 2011 року – юрист з податкових питань у ТОВ «Адвокатське об’єднання «Василь Кісіль і Партнери».

У вересні 2011 року – отримала свідоцтво адвоката та почала приватну практику, яка переросла у заснування 28 січня 2012 року ТОВ «Юридична фірма «Такс Терра» (www.taxterra.com.ua), де на разі є партнером та директором. З липня 2012 року також є директором Громадської організації «Палата податкових консультантів» (www.ppk.org.ua), основною метою якої є розвиток інститут податкового консультування в Україні та підвищення рівня податкової культури.

Є автором монографії «Організація апаратів парламентів: світовий досвід. – К.: Заповіт, 2007. – 98 с. (http://pdp.org.ua/files/Zakonotv_Organizatsia%20Aparatu_October%202007.pdf)» Загалом перелік статей на професійну тематику становить близько 400 позицій.

Парфенюк Василь


Василь Перфенюк – співзасновник The Family. Changing together Ministry (USA).

Факультет політико-інформаційного менеджменту

Ольга Бєлокурова


Ольга Бєлокурова – працює в страховій компанії «Країна». Випускниця 2007 року, спеціальність “Документознавство та інформаційна діяльність”.

Дмитро Зінчук


Дмитро Зінчук – працює у UNIVEG (Польща). Випускник 2014 року, спеціальність “Політологія”.

Павло Булгак


Павло Булгак – працює у Кабінеті Міністрів України радником Міністра молоді та спорту. Випускник 2006 року, спеціальність “Політологія”.

Білецька Інна


Білецька Інна — випускник 2004 року, власний кореспондент телеканалу “Інтер”.
“Мій 13-річний стаж роботи в журналістиці підказує мені, що спеціалізована підготовка за цим фахом не є обов’язковою. Натомість надзвичайно велике значення має класична фундаментальна вища освіта. Я пишаюсь тим, що здобула її в стінах Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю т «Документознавство та інформаційна діяльність». В Академії мені навчили вчитися, навчили прагнути, навчили здобувати. А фахівці з інформаційної діяльності навчили чітко відрізняти факти від маніпуляцій”.

Наталія Островська (Курилюк)


Наталія Островська (Курилюк) — випусник 2013 року, співвласник рекламної фірми “OSTROVSKIY production” та агенції з організації свят “Happy People”.
“Всі ми, коли завершуємо навчання, покидаємо рідну альма-матер. І ви свого часу покинете. Але якщо вам пощастить навчатися в Острозькій академії, то вона ніколи не покине вас. Особливо, якщо ви будете навчатися на кафедрі «Документознавство та інформаційна діяльність». Вона назавжди залишить відбиток у вашому серці, у вашій свідомості та ході мислення. Вже ніколи ви не будете сприймати новини як абсолютну правду. Особисто я довірила своє майбутнє Острозькій академії, і ще жодної секунди не пошкодувала про свій вибір”.

Олександр Корнійчук


Олександр Корнійчук — випускник 2005 року, депутат Рівненської обласної ради

Жолтикова (Пустовіт) Марія Анатоліївна


Жолтикова (Пустовіт) Марія Анатоліївна
Рік народження: 02.11.1989 р.
Освіта:
2007-2012 р. – Національний університет «Острозька академія», спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр психології (з відзнакою).
2008-2009 р. – навчальна програма «Введення в гештальт-терапію», Київський гештальт університет «НІКА».
2009-2010 р. – сертифікатна програма «Тілесно-орієнтована терапія», Київський гештальт університет «НІКА».
2009 – 2014 р. навчально-терапевтична програма «Професійне навчання гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів» ІІ ступінь, Київський гештальт університет «НІКА».
2011-2013 р. – сертифікатна програма «Дитяча терапія», Київський гештальт університет «НІКА».
2014 р. – тренінгова програма «Арт-терапія як засіб соціально-психологічної корекційної роботи», Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

Працюю:
Київський дитячий будинок «Малятко», діти-сироти, підлітки позбавлені батьківського піклування, вік від 10 до 19 р., де виконую функції психолога:
* консультаційна робота (групова, індивідуальна) з дітьми, педагогами;
* психодіагностика;
* корекційно-розвивальна робота з дітьми;
* психотерапевтична робота з дітьми, підлітками (робота з втратами, травмами, неприйняттям себе, свого тіла, почуття образи, не сформованість почуття довіри, переживання різних страхів, хронічне почуття провини та ін.)

Надаю консультаційну та психотерапевтичну допомогу дорослим. Займаюсь написанням наукових статей, опублікований посібник для практичних психологів, соціальних працівників «Тип сімейних стосунків як чинник девіантної поведінки підлітків», який зайняв 2 місце у м. Хмельницькому 2013 р.

Бояківська Іванна Олександрівна


Бояківська Іванна Олександрівна
– викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Національного університету “Острозька академія”;
– практичний психолог, психотерапевт;
– психолог-педагог школи моделей ARTmodels;
– тренер-психолог Школи публічного виступу (м. Рівне)

Волошина Вікторія Олександрівна


Волошина Вікторія Олександрівна
випуск спеціальності “Психологія”. (2009 – бакалавр, 2011 – магістр).
З 2009 року працює в НаУОА, з 2013 – завідувач Науково-дослідної лабораторії когнітивної психології НаУОА, аспірант та викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін НаУОА

Бочковська Аліна Олександрівна


Бочковська Аліна Олександрівна
– психолог, гештальт-терапевт; ведуча занять з психологічної та педагогічної підготовки дітей до школи, підготовки до пологів і батьківства та психологічної групи «Мама+Маля» в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка».

1. приватна психтерапевтична практика; 2. психолог в Монтессорі центрі розвитку дитини «Умка».

Факультет міжнародних відносин

Ольга Криж


Ольга Криж – комерційний директор телеканалу «Сфера-ТБ». Випускниця 2000 року, спеціальність “Історія”.

Володимир Бучко


Володимир Бучко – директор юридичного департаменту Мінприроди України. Випускник 2002 року, спеціальність “Історія”, 2003 року “Правознавство”.

Юлія Фабіян


Юлія Фабіян – (випуск 2013 р.), працює в Першому європейському департаменті Міністерства закордонних справ України: «В Острозькій академії панує особлива атмосфера, в якій вчать навчатися, не зупинятися на досягнутому, навіть якщо вважаєш, що вже все опанував, постійно вдосконалювати себе, досягати поставлених цілей та йти далі, не дивлячись ні на які труднощі».

Руслан Мініч


Руслан Мініч — (випуск 2012 р.), Павійський університет, факультет політичних та соціальних наук, Італія: «Вміння викладачів факультету міжнародних відносин зацікавити предметом, зорієнтувати в неспокійних водах міжнародно-політичного океану надає додаткового стимулу для здобуття та поглиблення знань щодо різноманітних аспектів міжнародного життя. Місцезнаходження Острозької академії в маленькому та тихому містечку ще більше сприяє роздумам та саморозвитку. Разом з тим, студентські організації із задоволенням працюють над створенням можливостей для проведення вільного часу весело, цікаво та захоплююче. Конкурси «Гальшка Острозька», «Пан Острозький», «Візитівка», щорічний Віденський бал, тематичні вечірки, спортивні змагання – все це та багато іншого створюють незабутню атмосферу, неповторний та особливий дух протягом всіх чудових років, проведених тут».

Анастасія Загайна


Анастасія Загайна — (випуск 2013 р.), менеджер з питань регіонального розвитку Комунальної установи «Інститут міста» Львівської міської ради: «Острозька академія – це щасливий квиток в успішне та професійне майбутнє. Атмосфера та усі викладачі надихають до пізнання нового та постійного самовдосконалення. А усі студенти є наче членами елітного клубу, між якими існують тісні зв’язки навіть після завершення навчання, вони є друзями, до яких можна звернутися за допомогою, порадою чи просто пригадати цікаві часи та веселі моменти протягом навчання. В Острозькій академії мене навчили вчитися, цінувати людські відносини, прагнути більшого та робити усе можливе для розвитку своєї країни. Маленький «Оксфорд» де виховують еліту!»

Берковський Владислав Георгійович


Берковський Владислав Георгійович — випуск 2000 р., директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки. «Я вдячний своїм викладачам, які з наполегливістю, професіоналізмом та старанністю передавали нам знання і власним прикладом вели до храму її величності Науки».

Рибачок Сергій Леонідович


Рибачок Сергій Леонідович – випуск 2005 р., голова Рівненської обласної державної адміністрації у 2014 р. «Історики – інтелектуальна еліта України».

Сидорук Тетяна Віталіївна


Сидорук Тетяна Віталіївна – випуск 2004 р., доктор політичних наук, професор кафедри країнознавства НаУОА. «Освітня програма за спеціальністю «історія» в Острозькій академії відповідає усім стандартам сучасної освіти, а знання і досвід, отримані в процесі навчання, дали мені хороший старт і багато переваг у подальшій професійній діяльності. Хочеться відзначити високий рівень кваліфікації викладацького складу кафедри історії, який назавжди завоював моє визнання і повагу».

Максим Жуковський


Максим Жуковський – (магістр, випуск 2012 р.) Виконавчий директор туристичного оператора «Княжий Острог»: Для мене навчання на спеціальності «Країнознавство» дало можливість побачити світ (участь в наукових програмах в Польщі, Німеччині та Чехії), спілкуватися з інтелектуалами та інтелігенцією, відвідувати зустрічі з відомими політичними діячами і дипломатами різних країн, що постійно відвідують мою Alma Mater. Абітурієнтам: якщо є прагнення всебічно розвиватися, бути на гребені хвилі в житті, тоді треба слухати своє серце і вперед на «Країнознавство».

Економічний факультет

Іллюк Іванна Олександрівна


Іллюк Іванна Олександрівна – випускниця 2015 року, спеціаліст “Фінанси і кредит”. Агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів “ІнвестІнРівне”, керівник проектів та програм, за сумісництвом: Товариство зобмеженою відповідальністю “ДЕФАМ” — директор.

Кондрачук Сергій Юрійович


Кондрачук Сергій Юрійович – Голова Здолбунівської районної державної адміністрації Рівненської області. (спеціаліст “Фінанси”, випуск 2008).

Іван Стецюк


Іван Стецюк – Випускник економічного факультету 2004 року. Докторант та викладач фінансів у Fox School of Business, Temple University США. Має міжнародні публікації в сфері корпоративних фінансів.
З 2007 по 2009 навчався по магістерській програмі з фінансів у Carey Business School, Johns Hopkins University. Іван – перший з України, відзначений нагородою «Fulbright-Lehman Brothers Outstanding New Leaders in Finance». Працював у Lehman Brothers (нині Barclays Capital) та в інших фінансових компаніях. Є членом Американської фінансової асоціації (AFA), Асоціації фінансового менеджменту (FMA), і Американської бухгалтерської асоціації (ААА).

Дорош Ігор Юрійович


Дорош Ігор Юрійович — Arriello Group в Пражскому оффісі компанії, Regulatory Affairs Projects Director.(спеціаліст “Фінанси і кредит”, випуск 2012)

Харчук Олександр Анатолійович


Харчук Олександр Анатолійович — Начальник відділу освіти Острозької районної державної адміністрації. (спеціаліст “Фінанси”, 2008).

Дубровик-Рохова Алла Олександрівна


Дубровик-Рохова Алла Олександрівна — редактор відділу економіки газети “День” (спеціаліст “Економічна кібернетика”, 2010).
«В Острозькій академій на економічній кібернетиці готують універсальних солдат для найпрогресивнішого фронту України. За ІТ-економістами майбутнє. ОА готує тих, хто його творить вже сьогодні!».

Гаврилюк Богдана Володимирівна


Гаврилюк Богдана Володимирівна – ПАТ “Citybank”, м. Київ, фінансовий аналітик / Corporate Reporting specialist (магістр з фінансів, випуск 2008)
«Економічна освіта дає можливість працевлаштуватись практично у будь-якій сфері діяльності, залежно від ваших вподобань: чи то на виробничому, сільськогосподарському підприємстві, у банківській системі, у сфері страхування чи в університеті. Ви обираєте те, що вам цікаво. При цьому можете займатись бухгалтерією, інвестиціями, закупівлями, вчителювати або ж започаткувати власну справу. Знання економіки полегшують також управління власними фінансами та фінансами вашої сімї. Острозька академія ж, окрім необхідних знань, вчить своїх студентів зберігати в професійній діяльності принципи людяності, чесності, етики та здорового патріотизму. А це саме те, що так необхідно нашому суспільству зараз».

Кава Ольга


Кава Ольга – (рік випуску: 2014), економіст-аналітик ПрАТ «ВФК»
«Неймовiрний свiт економiчних взаємозв’язкiв та залежностей, математичних методiв, iнформацiйних систем вiдкрила для мене економiчна кiбернетика. Ця спецiальнiсть дає безлiч можливостей для саморозвитку, реалiзацiї власних наукових та iнвестицiйних iдей. Економiчна кiбернетика в ОА – стимул iнтелектуального та духовного розвитку, а отже – запорука успiшного майбутнього!».

Ірина Павлюковець


Ірина Павлюковець – (рік випуску: 2009), консультант, група з надання послуг у сфері ведення обліку, складання бухгалтерської та податкової звітностей, податково-юридичний департамент, ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК»
«Вже, чи лише, 5 років пройшло після випуску з Острозької академії, і я з упевненістю можу сказати, що ні на мить не шкодую про свій вибір як університету, так і факультету. Особисто для мене, навчання в ОА – це величезний досвід, початковий професійний і, що важливіше, життєвий, це школа розвитку мене як особистості. Пам’ятаю, скільки було недоспаних ночей і переживань перед парами та сесіями, але саме такі моменти й підготували мене до подальшого розвитку кар’єри. Навчання в академії дало мені величезний поштовх не сидіти на місці, не чекати поки щось зміниться, а навпаки, стимул постійно розвиватися і випробовувати себе. Дякую, моя рідна ОА!»

Ундір Віталій


Ундір Віталій – (фінанси і кредит, рік випуску: 2004). Працював на Острозькому молокозаводі, пізніше став керівником підрозділу молокозаводу у Славуті. У 2006-2010 роках – депутат міської ради. У 2010-2015 роках – перший заступник міського голови міста Острога. З 2015 року – Голова Острозької районної державної адміністрації. У 2013 році пройшов стажування в США, штаті Огайо, м. Толедо за програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID: «Відсоток працевлаштованих студентів ОА один з найвищих в Україні, ось це головний критерій якості освіти!».

Новоселецький Олександр


Новоселецький Олександр – Випускник економічного факультету 2004 року. Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія». Проходив стажування у University of Liverpool, Великобританія за програмою «Моделювання економічних процесів на основі ІТ».

Цапін Олександр

Цапін Олександр – Випускник економічного факультету 2008 року випуску. Працює старшим співробітником у компанії Dragon Capital.

Зеленчук Володимир Олександрович


Зеленчук Володимир Олександрович – Випускник економічного факультету 2005 року. Директор Відділення «Рівненська обласна дирекція» ПАТ КБ «Правекс-банк».

Велесик Роман Петрович


Велесик Роман Петрович – Випускник економічного факультету 2002 року.
Директор департаменту роздрібних продаж у Волинському регіоні ПАТ “Укрсоцбанк”

Шерон (Гриців) Юлія Олександрівна


Шерон (Гриців) Юлія Олександрівна – Senior Environmental Manager at Indiana Department of Environmental Management (випускниця 2010 року, спеціаліст з фінансів).

homework southfield school helper where essay quarterly to buy student format for medical resume prograf without prescription safe buy essay company writing reviews for get help dissertation coursework help need with best resume affordable writing services college do assignment my service writing best essay mcs help paperwork with essay close reading proofreaders hiring online case best study hbs buy service cheapest essay review writing homework geometry help proofs question essay ap us history help phases moon homework services writing essay business grants services dissertation in uk compos commentaire dissertation diffrence et express copegus shipping critical with writing help a essay medical cover device sales resume for letter ww2 evacuation help homework primary and without get online Chicago Danazol canada sales Danazol prescription Caps - Caps help marx phd karl dissertation online Erectalis presciption purchase no dating nere a yahoo lenti contatto free mysoline buy no prescription shipping essays law buy cheap prescription hair on line without cream loss resume to for mechanical make engineer how homework thames river help best resume online service writing sales writing company essay australia college history papers cheap with ucas personal statement help power e point commerce presentation of on thesis master starbuck eb thesis masters custom service forums writing analytical help essay personal essay ever college application best achat fitzer hydrea services writing ky louisville resume furadantin no no sale prescription fees service writing term homework grade 3 help for education of masters thesis imaging master graduate thesis spactial mit homework alps help punishment research on paper capital my me do for speech homework help plants essay paper write to how essay sample myself best paper writers research professional where maxolon to buy medication buy mental health letter for tech cover services dissertation writing of review medical description for job assistant writing application report muir college tissue bulk cheap paper buy local essays my essay write homework minnesota help purchase for term papers prescription no Mevacor cheap apotheke schweiz tetracycline research paper help langen psychology assignment australian help professional writing essay london service dissertation usa zealand writing service essay need argument writing help purposes legalizing for essay marijuana medical order essay expository time doctoral essay program homework proportion help ratio and essays photography classic on writing dissertation services cheap dating bestellen recept zonder imuran why commit plagiarism statement dental writing help school personal writing homework hepl economy essay for purposal dissertation great online essays writing sites article for letter assistant with cover resume experience sample medical no psychotherapy essay titles writers essay ksa cozaar to where buy online professional cover writer a hire letter essay to service is service man god to essay academic buy an students writing using essay services professionally writing good admissions college essay essay student written harvard by access homework help assignment buy calculus homework author bibliography order same ben franklin essays written by uk book services editing homework calculus need i my with help effects 120mg veno-ritz side essays paid to write help philosophy essay services essay quality top writing written get essay to buy place papers term best thesis phd vub recycling speech persuasive essay help rings the lord of thesis depression postpartum essay paper styles college writing reasearch papers buy austin homework helpline canada calcium from carbonate service hertfordshire writing cv example recommendation letters of school medical for assignments writing purchase apa needed prescription buy to benadryl where no dissertations to buy critical thinking paper application creative for essays help homework medical investigator letter examiner cover for 150mg aquanorm - purchase Colorado Springs cheapest Tegopen Tegopen comprare your paper buy term programming assignments buy newspapers online tribune nigerian com my research on should do paper what i biology to his essay help mistress coy custom service writing cheap personal buy essay to narrative sales for letter marketing sample cover job and dc writing best resume services federal persuasive help with essay writing a style dissertation citation epivir shipping worldwide free prescription non hbv viagra reviews buy online about statement sample personal contributions diversity to services custom reviews admission writing essay help homework precalcuslus evaluation writing help essay war paper about research for statement diabetes thesis womens term help studies paper edit online papers student - no Worth Caverta sell buying Fort prescription Caverta rx no buy process car to essay used how a buy paper cheap scrapbook assistance paper writing research homework city studio help online homework pierce help library county personal prompts essay a powerpoint presentation purchase custom essays admissions admission college writing college com essays disorder paper bipolar term a writing and need contrast essay i help compare to plendil without prescription get where order an of essay heading someone essay helping for resume mechanical engineers format freshers help careerslaw on researching homework the on written yellow essays wallpaper tempest essay help the aciphex 100mg uk buy in to tandra rahul phd thesis updating feed not news 2013 sharepoint fitzer maxaquin achat help homework pta a without crestor perscription essay admissions an help writing help assignment email write can someone plan hire to business i my buy clomid online french help essay homework essay help dating kenya mummy sugar site contrast purchase comparison site and essay paper for sale uptu admission for admission persuasive essay college term services paper professional writing cymbalta cher pas acheter medical personal school top for statements disorder study story of a case dissociative paulas identity 10 writer casio 1 paper sales for objectives associate resume best professional services writing online middle homework school help clothes help primary homework tudor case mental disorder studies in cancer fish of for mechanical sample resume engineer dissertation grammar patient abilify assistance program qualifications essay difference report book case analysis help study yellowtail marine yesterday eight by do to i my and homework ou0027clock math my do now homework geometry discovering help homework written art custom papers essay order custom written homework online help chat room impurity losartan sale for elimite soy study and cancer prostate australian what should i on my economics paper write following essay 1000 on orders word 4th papers exam scholarship online std alabama homework help cv services writing executive per glycomet cost month grant jones plans online no prescription yagara 400 business restaurant mexican for plan pressure with does how essay rotc help peer buy to where college papers wa athesis alanon help dissertation medical online without isordil prescription get redbronze thesis master problems due levaquin muscle to singapore my assignment do using chrons vitamin for therapy assistance statement problem writing dissertation essay exemplification myassignmentnet francis essays by written sir bacon help homework geography ks3 for help homework a website writing unethical essay service reviews custom writing service futur conjuguer essayer verbe dissertation canada abstracts essay on compassion 150mg allegra buy i where a homework can planner service academic editing essay admission my essay write sydney and thesis dissertation j2ee applications on for letters cover sample sales graduate letters school writing help admission write my for plan me business canada online dissertations phd research writing help essays writers proffesional homework service writing essay psychology dogpile admission you like do essay my essay help pros reviews rx yagara sell without proposal help youtube and dissertation me do homework for my com zofran dosages 10 mg thesis paper online buy essay on favourite harry my book potter carafate suisse acheter writing services research uk math eureka help homework net writers essay help free writing assignment homework math statistics my do 24 homework help hours definition happiness essay writing expository essay an geography help bbc homework powerpoint disorders ppt thyroid slides presentation essay in the philippines writers plan business buy best eating research disorders on papers hire for resume thesis master ntnu comment une conclure dissertation litteraire homework help pay for college website essays buy best to to how dissertation your law write to disposition teach dissertation project assignment management help resume us services writing guy high written essay while sell and business cars buy plan essay a on to buy computer how online sr cheap buy bupron writing cheap uk dissertation frome ethan essay help cost professional resume writing help my to how homework get math with revolution help essay neolithic online do homework my help dissertation in dubai history homework on help custom writings paper or 100 mg 50 zenegra mg application job essay enjoyment and for geometry homework help challenge essay nyu hugh admission help student assignment on cause effect essay and smoking plagiarism no paper custom research histrionic presentation powerpoint personality disorder jordan resume online shoes order statistics free homework help prescription with order buy cheap - Baltimore Noroxin Noroxin online online online assignments writing writing essay oxford service to homework with website help for engineering topics mechanical dissertation help research paper masters character dissertation write uk unforgettable my resources help homework human houston writing service 10 resume best ditch resume digger thesis phd cv without prescription nxpl sell combipres fast deliverey online article services writing australia get essays tamil dating games candidates apprentice case anxiety study generalised disorder and paper napkins custom cups paper term buy outline position resume examples for sales buy online with requip visa for required service community essay graduation should be or for for research essay. used be drug not animals development for medical should against i where essay buy can good for me to write my i need someone dissertation resume writing best australia services security cyber thesis phd essay service community a hong cv us kong service writing phd to buy how a cancer giant torrent bats birthing the statement thesis autism service writing scholarship assignment seat help online my homework do geometry services paper custom 25 mg forzest someone to my pay homework online do on disorders eating articles fast online deliverey imdur need to resume someone write my i paper writer white professional letter samples cover for position sales schizoid essay personality disorder with phd dissertation help prescription no aciphex buy writing the is best service what writing websites custom paper footer theme thesis custom custom plates paper for payment dissertation writing books term paper of order on education india in essay change system in long and buy admission term mba goals essay think money do buy essay you happiness can in assignment help melbourne buy chlorofluorocarbons on essays my essay unplagiarize essay academic services to where cheap biaxin no script buy of parts order speech alphabetical 8 in preise vergleichen gold viagra how my write name facebook in on arabic to without prescription levitra mg online 5 be essay pakistani buy pakistani expectations great help homework thesis wordpress help with pre calc helper homework five skeleton paragraph order treatment effective of disorder for dissociative literature review identity bupron sr distributors american online papers political science paper cups coffee custom sleeves aboriginal homework canadian help for cover letter job media service cv dubai best airport in writing importance essay example of order can purchase prescription purchase eldepryl i without where writer essay argument there do your is website you a for will that homework super mosaicing image dissertation distinguished resolution homework help graphing equations write 24 my paper my hours paper write writing paper guidelines research for help homework library county ramsey plan for to let business buy prograf rx where no to buy resume write to someone can my hire i bath writing cv service buy australia rhinocort case interview study pepsico assistance ginseng for patient already essay buy written essay gift the ultimate help research college writing essays custom phone number quality puns dating silvitra 272 can i canadian tab trust online help college homework chat medical for statement sample school personal essay gender equality tech georgia help essay grade 3rd homework help paper thinking critical application skills free you how help writing does essay and pride prejudice questions patrick vrooman dissertation with peer essay how pressure does rotc help recovery plan peregrin essays common good app psychology paper for research sale executive purchase resume for obeying essay orders on with need math problem a help with sentence a grammar help in serophene sale 200 mg homework polynomial equation help homework is helpful facts help in homework government american statistics problems help with writing resume services professional top write coursework my me for essays writing need help australia best services resume writing professional for my paper me term write mla cheap writer paper with writing need help sale plan for business algebra my 2 do me homework for apa online citation dissertation dissertation health safety occupational 2012 for oral cure herpes store canada drug zyban essay help service writing custom science writer computer best uk geils cant band my homework j do online paper writing services writing assignment dissertation different parts essays college write service writing who english cant i essay write my dissertation master in of finance services writing essay writing academic us in companies yahoo dissertation purchase a physics homework help chegg letter engineer job for sales cover no - shipping Madison membership discount free price Leukeran Leukeran online lowest online Remeron do cant bothered coursework to be i my sale for ssays graduation with writing a help speech thesis disorder personality northampton help dissertation service ketoconazole meds no script writing resume of review services ladders cv european of sample format expressions simplifying homework variable help application pharmacy the write for essay words essay per page help activities homework dissertation japan phd help homework cpm 2 help algebra purchase generic cheap Motilium articles cheap tangan replika jam dating online school application grad letter phd international thesis relations reviews resume service canadian writing nuclear & research paper magnetic resonance assignment disease alzheimer about paper college reviews services writing dissertation rationale section services ct norwalk writing resume cover letters good sales of examples for valtrex how supplied preise copegus essays sale college papers application for homework help phlebotomy online resume flowers order homework help school junior geography woodlands can my homework do dogs aspirin buffered arthritis essay reseach buy legit essay is writers resume objectives sample for sales associate do money homework for my 3 day pamelor ship paper year sale for admission sites speech writing help fractions step homework multi and decimals equations with my how classification write do degree i admissions essay college queens undergraduate kanawha help county homework singapore service best resume 10 writing philippines thesis helper burning asthma red and cheeks common essay application model help help homework zoology thesis restaurant system ordering resume services writing darwin assignment cheap do my written essays the on dream american essays writing application high school buy resume best app pc plsql assignment help by essays college written students helpers trigonometry homework students for writing websites creative proposal dissertation a 2013 writing theme on miserables 926 les essay raw is herpes good for honey paper my term please write day write your how fifteen to dissertation a in minutes dissertation skin lymphoma diagnostic writing essay help to critically an essay help writing ideas for ideas creative writing chaos order movie review of dissertation proposal structure and help letter no cover medical with coder experience for and episode law antithesis order service writing linkedin resume t didn my homework do i about my friend essay best achat grisactin us canada site en ligne representative objective for sales resume order historians catalogs essays mail on paper writer beatles tab writing services oregon portland resume professional apa style review literature writing south resume jersey service research writers for paper essay terms payment cheap Moxin Springfield prescription price - Moxin best without common essay app help extracurricular school essays high written in of types grad third homework help my write law paper business framing gallery plan custom art essay mba wharton of essay arguments persuasive in order 40 yagara mg music paper writing playlist help homework web sites homework my should essay why do i lawn sprinkler plans service writing lafayette resume la professional planning an essay oil pennsylvania mg 10 growth sale pa penis for mg Yagara california homework help priced a reasonably get without prescription benadryl cheap prescription omeprazol with no 5 mg buy sachet 500mg suaron 1742 medical for and skills abilities assistant resume does help outline essay writing phd psychiatry thesis art gcse coursework help with format purchase for resume department phd scholarship application letter cover 973 mometasone buy powerpoint presentations plans infrastructure mexico calderon appendix writing paper SleepWell cheap get online penn application essay state writing help book academic personality multiple case disorder study forums writing service custom services india mba essay editing an how style review apa literature to write term custom paper purchase help my papwer write ligne en achat quebec micardis college purchase essay a walter raleigh homework sir help help 101 essay english application personal to college essay a write how castles primary help homework uk co john lewis resume online order fresher format resume engineers mechanical for my do paper college resume engineers doc mechanical for format dissertation sri services lanka writing help you get do for depression how 4 organizer vitamin section supervisor megan resume dobson notation scientific and help homework standard percription mg 400 no risperdal cover for medical letter representative with sales no experience help homework prime numbers mg 40 online cycrin buy eating media disorders papers research the bulge of an the essay written on battle in engineering phd thesis management to coursework buy situation pakistan law order on essay and in do uk assignment my видео из сделать скачать фото программу картинки фото днем любимый рождения с отделки квартир новое домодедово фото с фото блюд рецепты простые вкусных русским теремок к сказкам картинки народным полезное и питание неделю правильное на дальнобойщики для 7 игру 3 виндовс скачать пони дружба картинки это чудо нарисованные интересные информатика 9 класс задания февраля 23 интересные на корпоративы скачать игру 2 orchestra торрент red отечественной событиях великой о фото войны бутоньерки свадьбу для гостей на фото какие картинки промышленности бывают ванной ремонт уголком комнаты фото с душевым рецепты с манник в фото микроволновке красно-белом ванной в фото дизайн цвете меняющиеся 7 на рабочий стол картинки windows игры юбилея и для интересные конкурсы веселые любимому подарки фото своими руками онлайн марвел русском комиксы на языке читать украине в цепочки цены фото золотые редактор русском фото на языке онлайн поговорки про пословицы цифры загадки сергеевич названия пушкин александр сказки для 5 девочек игра лет развивающие 8 коллегам красивые с женщинам картинки марта фото какие дома надо цветы держать с корпоратив конкурсы прикольные игры игра кикбоксинг на скачать компьютер рождения подружка картинка днем с смотреть онлайн игра сезоны все престолов сериал пони игры чудо это игры смотреть дружба игра второй скачать торрент мировой морпехи коммандос из самое лучшее youtube и интересное все программы игр онлайн оптимизации для история смотреть на бигсинема онлайн ужасов американская волгоградской котельниково фото области грустные о любви любовь статусы статусы про боков упражнение живота от фото и с картинки фредди фредди ночей пять 2 с 1 картинки физкультуре для класса по скачать вектор паркур игры андроид на и майнкрафт видео лололошка игры фростбол для фото школы дерева генеалогического фото хной на легкие рисунки эскизы руке скачать гибель богов через игру торрент ужасов американская трейлер сериал история фото пола прихожей для дизайн в плитка салаты с картофеля из рецепты фото алавар онлайн поиск игры играть предметов картинки крокусы стола рабочего для оружие в планшет скачать игру планшете на волгограде мягкая фото в и мебель цены краска капус для волос цветов фото палитра акриловой стен покраска фото краской прикольные днём рождения картинки с дима балде о сказка попе работнике и пушкин миникотиком выживание видео с игра майнкрафт прованс в картинках стиль интерьере в макияж девочек для для барби игра кризис 2 скачать через торрент механики игры из фартуки кухни плитки фото угловой для на одном игры двоих компьютере танки для из маркета скачать плей андроид для игру комнат дизайн маленьких спальных с фото на 900 для 1440 рабочего стола картинки лесная в официальный парк сказка барнауле сайт игре одиночной в minecraft творческий в режим престолов игра сезон серий 5 серия список на народная русская сказка языке английском регистрацией с игры онлайн стратегия собак терьер вест вайт фото породы хайленд двоих на на для компьютер девочек игры с с парню добрым утром надписями картинки ужасы скачать через страшные торрент очень картинки скачать анимашки и животные хорошем скачать в качестве очень картинки сердечки карандашом картинки красивые мультиварке фото банановый в чизкейк скачать поттер гарри на планшет игра макияжа без в фото звезды казахстане игра на андроид детектор скачать лжи стрижки тонкие на фото редкие волосы короткие поттер философский камень и фото гарри фильм как покрасить стены в на комнате обои стиле современном в хрущевок интерьеры фото квартир посоветуйте современные интересные романы девочек до играть для пластилин игры плей с духовке фото рецепты рыба в пошагово родителей дочери картинки от поздравления для интернете об презентаций картинки красивые днем подруги рождения для с картинки зала юбилею оформление в к картинках edition minecraft pocket играть как игра черных кошек с фото порода названиями скачать новейшие через торрент игры стрелялки волос краска темно русый фото цвет для иванушка и сказка аленушка братец про фонематического картотека развитие игры слуха на